Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3648

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 שעות, עדי-אל כתב:

בצורה הכי פשוטה אני אומר גם אם נהרוג מליון עזתים והם יהרגו רק אחד אנחנו נהיה הצד המוסרי כאן.

כל כמה זמן צריך לחזור לפוסט הגאוני של וייסמן:

בתאריך 25.12.2022 בשעה 23:45, oryo כתב:

הפוסט המכונן (והאלמותי) של וייצמן

image.thumb.png.c879291653b1c9a6d0cdfb34139f6318.png

זה שאנשים מאמינים ברצח עם וטיהור אתני ״מוסרי״ זה דבר אחד, זה שהם כותבים את זה בפרהסיה זה דבר אחר. בסופו של יום אין באמת הבדל כזה גדול בין הדעה הנ״ל ודעה של חמאס או אנשים אחרים מההיסטוריה, הלוגיקה היא אותה לוגיקה: ״לא משנה מה אנחנו עושים, אנחנו מוסריים כי אנחנו, אנחנו!״. העולם כ״כ נעים ונוח כשהחיים שלך בנויים על אקסיומות ולא צריך לתת קבלות לאף אחד, קצת מזכיר פורומים לפעמים :)

לפני 4 שעות, David32 כתב:

זה מה שהולך לקרות שוב כן?

ותזכור שאני "בצד שלך". אבל זה מה שהולך לקרות. לא אכפת להם לחיות בלי חשמל, לא אכפת להם לחיות בלי מים זורמים. 

אל תגחיך את הטיעונים שלך, ברור שאכפת להם לחיות בלי חשמל ומים, אתה מכיר אנשים שלא אכפת להם ממים...? אבל ייתכן שלא אכפת להם מספיק. גם המונח ״להם״ אולי משתנה בין ההנהגה ובין העם, אבל לך תדע, מדובר בעם פח. אם לא אכפת להם מספיק ממים וחשמל, מוצאים ממה כן, ולוקחים. כולל חיי אדם. לכל אחד יש דברים שאכפת לו מהם.

מה שצריך זה שיהיה לנו אשראי לעשות את זה, ומה לעשות, מגבלת משיכת חיי האדם יורדת ככל שהנרטיב x עוצמה שלך יורדת. ישראל עדיין לא רוסיה או ארה״ב, ואם ארה״ב תמצה את הגיבוי בכל מחיר אז כל התגובות בפורום לא יעזרו כנגד העולם האמיתי. בהינתן שחלק מהשרים בממשלה מדברים אל ועל האמריקאים כמו חלק מהתגובות פה בפורום, אולי יהיו השפעות.

כמו כן לא ממש הבנתי למה שמת את הלינק לוויקי, בעיקר כשהוא מדגיש את האבסורד

ציטוט

תחנת הכוח בעזה היא תחנת הכוח היחידה ברצועת עזה. התחנה היא מקור אספקת החשמל השני בחשיבותו בעזה, והיא מספקת כשליש מצריכת החשמל של תושבי עזה. את היתר, מספקת חברת החשמל לישראל. התחנה מושבתת לעיתים קרובות בגלל משבר החשמל בעזה, וכן בגלל העימותים בין ישראל לחמאס לאורך השנים.

מה קשור חשמל מישראל!? שיכינו לעצמם חשמל בתחנת הזבל שלהם, או יבקשו ממצרים, או ישקיעו בממש הרבה גנרטורים - או שילכו קיבינימט. זה שנותנים להם חשמל זה אבסורד. הם צריכים לשבת בחושך, בלי מים, עם הפגזות ומגרשי חניה - ולחשוב טוב טוב על ההחלטות שלהם.

אבל ישראל צריכה לאפשר לעצמה את המרווח לעשות את זה, ״אשראי המוות״ אם תרצו. בעולם של חלקנו חושבים שהמסגרת אינסופית, למציאות יש תכניות אחרות.

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • רעיון גרוע 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

חשבתי שהייטק הגיע לכאן יחד עם המלך ביבי, ולפניו רק גידלנו תפוזים.

וגמלים היו המוניות של פעם..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

מאיפה באמת אתם מביאים את השטויות האלה?

מאיפה אתה מביא את חוסר הידע הזה ומדבר בכזה בטחון? לך, תקרא, תלמד, אולי תבין משהו. 

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

אני לא יודע אם אכן מרבית ההשקעות בהייטק החלו בתקופה שלאחר אוסלו, אבל גם אם כן, סביר להניח שזה קשר נסיבתי ולא סיבתי.

ברור שמרבית ההשקעות בהייטק הגיעו בתקופה שלאחר אוסלו, אם ב"תקופה שלאחר אוסלו" מתכוונים לעשור וחצי קדימה. גם ChatGPT נוצר אחרי אוסלו, אז לפי ההגיון שלהם הוא נוצר בזכותו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, oryo כתב:

ברור שאכפת להם לחיות בלי חשמל ומים, אתה מכיר אנשים שלא אכפת להם ממים...? אבל ייתכן שלא אכפת להם מספיק.

אוקיי, זה מה שאתה רוצה?

אין בעיה, קבל.

לא אכפת להם לחיות בלי חשמל ומים מספיק כדי לעשות משהו כדי לא להיות טרוריסטים ולא לתמוך בחמאס.

לא אכפת להם לחיות בלי חשמל ומים מספיק כדי לא לשמוח ברחובות על גופות של ישראלים.

הגדרה יותר טובה בעינייך?

אני אוהב מים וחשמל ולא ממש בא לי לראות גופות של אף אחד. אז כנראה שלי אכפת *מספיק*.

לחברה שיושבים ברצועת עזה, במבחן התוצאה - לא אכפת *מספיק*. יש לך דוגמאות שכן?

לפני 22 דקות, oryo כתב:

כמו כן לא ממש הבנתי למה שמת את הלינק לוויקי, בעיקר כשהוא מדגיש את האבסורד

כי הוא מדגים שהייתה להם תחנה טובה ועובדת, שהכינו להם. והם החליטו שבמקום לחיות כמוני וכמוך, הם חוטפים חייל.

אני לא הייתי עושה את זה. הם כן.

זה שאנחנו משלימים להם קצת חשמל, זה בהחלט טיפשי, אבל כמות הכתבות בעיתונות הישראלית על זה שגם ההשלמה הזאת לא מספיקה להם - לא קטנה. גם לא חסר לגבי זה באנגלית.

הם לא חיו שם בפנאי עם מלא חשמל עודף ומים זורמים מהברז תמיד על חשבון משלם המיסים הישראלי.

אז מה, אתה רוצה לטעון שאם היו להם מספר תחנות כוח והיו מספקים להם עצמאות אנרגטית הם לא היו מבצעים פיגועים? ושזה רק כי אנחנו (והמצרים) תורמים להם? אני לא קונה את זה.

• אהבתי 4
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, David32 כתב:

אז מה, אתה רוצה לטעון שאם היו להם מספר תחנות כוח והיו מספקים להם עצמאות אנרגטית הם לא היו מבצעים פיגועים? ושזה רק כי אנחנו (והמצרים) תורמים להם? אני לא קונה את זה.

מה? מה פתאום, זה ממש לא מה שטענתי.

לפני 19 דקות, David32 כתב:

כי הוא מדגים שהייתה להם תחנה טובה ועובדת, שהכינו להם. והם החליטו שבמקום לחיות כמוני וכמוך, הם חוטפים חייל.

אני מצטער אבל אני לא מבין אם אתה רציני או צוחק עלי.

מכל הררי המילים שכתבתי, מה שהבנת זה ״אם תהיה להם תחנת כח הם יפסיקו טרור״?

זו הדעה שלי, למיטב הבנתך?

אם כן, אני לא רואה טעם לכתוב עוד הררי מילים, מה הפואנטה...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להתעסק באיך להפוך אותם לבני אדם אוהבי חיים זה חסר תועלת. זה לא שב47 הכל פה היה סבבה וב48 איזה וירוס הפך אותם למטורפים שמעדיפים לרצוח יהודים יותר מהכל. זאת התרבות שלהם. מה שהם מלמדים את הילדים שלהם.

מה שצריך לעשות זה לדאוג להיות תמיד בעמדת יתרון מולם ולא לאפשר להם לממש את השאיפות האלה. 

• אהבתי 5

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, David32 כתב:

אוקיי, זה מה שאתה רוצה?

אין בעיה, קבל.

לא אכפת להם לחיות בלי חשמל ומים מספיק כדי לעשות משהו כדי לא להיות טרוריסטים ולא לתמוך בחמאס.

לא אכפת להם לחיות בלי חשמל ומים מספיק כדי לא לשמוח ברחובות על גופות של ישראלים.

הגדרה יותר טובה בעינייך?

אני אוהב מים וחשמל ולא ממש בא לי לראות גופות של אף אחד. אז כנראה שלי אכפת *מספיק*.

לחברה שיושבים ברצועת עזה, במבחן התוצאה - לא אכפת *מספיק*. יש לך דוגמאות שכן?

אני לא הייתי עושה את זה. הם כן.

זה שאנחנו משלימים להם קצת חשמל, זה בהחלט טיפשי, אבל כמות הכתבות בעיתונות הישראלית על זה שגם ההשלמה הזאת לא מספיקה להם - לא קטנה. גם לא חסר לגבי זה באנגלית.

הם לא חיו שם בפנאי עם מלא חשמל עודף ומים זורמים מהברז תמיד על חשבון משלם המיסים הישראלי.

בנאדם זה לא כזה מסובך, בשביל שיטת המקל והגזר צריך שיהיה גזר.

תן להם תחנות כח ועוד שאר פינוקים ואתה מרוויח פעמיים - 

א' מקבל מלא אשראי מהעולם שאתה באמת רוצה ומאמין בפתרון שתי המדינות

ב' יש לך עכשיו במקום רק לתת מקל - גם מקל לתת וגם גזר לקחת (לדוגמה להפגיז תחנת כח) 

עריכה אחרונה על ידי כוכב השחר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, farkash7 כתב:

הפלסטינים הם כמו כאב שיניים ממש רע, מדי פעם הוא מגיע, הורס לך את השבוע ומשפיע על כל התפקוד שלך (כל העולם), אבל אז הוא עובר וכולם שוכחים ממנו.

זה היה נכון עד ה-7.10. מאז הם הפכו לשן בינה כלואה בלסת התחתונה שלא רק שדוחפת את השן השכנה אלא גם גודלת אל תוך העצב ומחייבת CT שן + ניתוח כירורגי.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החמאס קיבל אשראי ללא הגבלה וכל מה שהם היו צריכים זה לפלוש, לרצוח, להתעלל, לאנוס, לחטוף פצועים וגופות.

באוקטובר 22 חשבנו שהסכם עם לבנון שנותן להם פוטנציאל לרווחים מגז טבעי יגרום להם לרסן את חיזבאללה, כי אחרת נקח להם את זה.

איך זה עבד עד עכשיו?

תכניסו לכם לראש - לא איכפת להם! הם פנאטים דתיים שחושבים על העולם הבא.

• אהבתי 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

מה? 

זה לא שעד עכשיו הם חיו בתנאים שאתה חי בהם מבחינת חשמל ומים. איך אני יודע? כתבו על זה הרבה במשך כמעט שני עשורים.

אני יודע שהם לא חיו בתנאים שאני חי. אבל עולם הוא לא 0/1.

לפני שעה, David32 כתב:

אז ברוך הבא לשנים האחרונות, בהן חיזבאללה עשה מה שהוא רצה. וגם החברים בעזה מיזמזו את הגדר וזה היה 'בסדר' 

לפני שעה, DareDevil כתב:

אתה מודע לאוהל שלא נגעו בו חצי שנה והיה בתוך שטח ישראל?

כבר כתבתי שמישהו העדיף לקנות את השקט. זאת החלטה פוליטית. צבא אם היה מקבל פקודה היה פותר את הבעיות שהוזכרו מיידית.

לפני 5 דקות, Coro כתב:

החמאס קיבל אשראי ללא הגבלה וכל מה שהם היו צריכים זה לפלוש, לרצוח, להתעלל, לאנוס, לחטוף פצועים וגופות.

באוקטובר 22 חשבנו שהסכם עם לבנון שנותן להם פוטנציאל לרווחים מגז טבעי יגרום להם לרסן את חיזבאללה, כי אחרת נקח להם את זה.

איך זה עבד עד עכשיו?

תכניסו לכם לראש - לא איכפת להם! הם פנאטים דתיים שחושבים על העולם הבא.

לא חושב שמישהו דיבר על חמאס או חיזבאללה, אלא על אוכלוסייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Coro כתב:

איך זה עבד עד עכשיו?

לא עובד כי אין להם גז ואין אסדת גז. הרעיון היה שאם ימצאו שם גז ותהיה שם אסדה, אז תהיה להם פחות מוטיבציה לפגוע באלו שלנו שכן אז יהיה להם, כמדינת לבנון וארגון המציג עצמו כמגן לבנון, מה להפסיד. אבל לא מצאו שם גז בכמויות מסחריות ולא תהיה להם אסדה, בנקודה זו לפחות. 

פלסטינים? חוץ מחיים שהם חסרי ערך עבורם, מה יש להם לדאוג? תמיד יהיה מי שייכסה להם את העלות של שיקום הרצועה, מבחינתם אין כאן שום הפסד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

אם כן, אני לא רואה טעם לכתוב עוד הררי מילים, מה הפואנטה...

גם אני לא. גם כתגובה ל @כוכב השחר

גם אתה וגם מורנינגסטר כותבים שצריך שתיהיה תחנת כוח כדי שיהיה "גזר"

לפני 7 שעות, oryo כתב:

״שומעים? יש לכם x זמן לבנות תחנת כח ונמל, בהצלחה״. שיבנו משהו שבאסה להפסיד, כי נחשו מה, אנחנו נפוצץ את זה לקיבינימט ברגע שירימו ראש. שיקחו משהו להפסיד, בשביל שנוכל לקחת להם אותו כשיבחרו בטרור למרות שישנה אלטרנטיבה כמו העם פח שהם, גזר - ומקל.

שנוכל לקחת להם.

אז אני אומר לכם. עובדתית - היה גזר. הם בחרו לזרוק אותו. עד כן - עובדות נטו. 

אתם מתעלמים מזה שהייתה תחנה טובה. ש"לקחנו" כשהם בחרו לחטוף חייל ישראלי. 

אז עכשיו שניכם רושמים שוב "נבנה להם שיהיה להם מה להפסיד". הם כבר בחרו להפסיד את זה פעם אחת כשהמצב שלהם היה *הרבה* יותר טוב.

ושוב, אני מסכים שצריך שיהיה להם מה להפסיד, אבל לא נראה שאכפת להם. אולי אם ממש ממש תוציא את החמאס, תכניס מישהו אחר (סעודיה/קטאר/סבא שלי) שיבנה להם מדינה עצמאית ויגיד להם "הנה זה שלכם מעכשיו אתם עצמאיים". אולי אולי אולי הם יבחרו לחיות כמו בני אדם, כי כבר תקים להם תשתית *טובה* להיות כאלה.

אבל אני לא בטוח בזה - לאור הבחירות שלהם.

Just now, David32 כתב:

גם אני לא.

ובסוף כתבתי =\

• אהבתי 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

גם אני לא. גם כתגובה ל @כוכב השחר

גם אתה וגם מורנינגסטר כותבים שצריך שתיהיה תחנת כוח כדי שיהיה "גזר"

שנוכל לקחת להם.

אז אני אומר לכם. עובדתית - היה גזר. הם בחרו לזרוק אותו. עד כן - עובדות נטו. 

אתם מתעלמים מזה שהייתה תחנה טובה. ש"לקחנו" כשהם בחרו לחטוף חייל ישראלי. 

אז עכשיו שניכם רושמים שוב "נבנה להם שיהיה להם מה להפסיד". הם כבר בחרו להפסיד את זה פעם אחת כשהמצב שלהם היה *הרבה* יותר טוב.

ושוב, אני מסכים שצריך שיהיה להם מה להפסיד, אבל לא נראה שאכפת להם. אולי אם ממש ממש תוציא את החמאס, תכניס מישהו אחר (סעודיה/קטאר/סבא שלי) שיבנה להם מדינה עצמאית ויגיד להם "הנה זה שלכם מעכשיו אתם עצמאיים". אולי אולי אולי הם יבחרו לחיות כמו בני אדם, כי כבר תקים להם תשתית *טובה* להיות כאלה.

אבל אני לא בטוח בזה - לאור הבחירות שלהם.

ובסוף כתבתי =\

קרא לי אופטימי חסר תקנה אבל אני חושב שאם היו שם בחירות היום חמאס לא היה נבחר אלא גוף שוחר שלום כלשהו (עד כמה שניתן)

• מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...