Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

יש דיון מקביל עם השוואה בין ישראל לארצות אחרות, כמקום בטוח ליהודים. אני אומר שם שאין ממש יתרון ליהודי חילוני ליברלי לחיות דווקא בישראל. אבל אני חושב שאם יש עדיין איזושהי נקודת יתרון לחיים בישראל, זו תחושת הערבות ההדדית האתוס שישראל לא מפקירה חיילים ואזרחים. אני חושב שעסקת שליט היתה מוגזמת והפסטיבל סביב נעמה יששכר בטח שהיה מוגזם. אבל פה מדובר באירוע מסדר גודל אחר.

החטופים הם צעירים שהלכו למסיבה, אזרחים שנלקחו מהבית וחיילים וחיילות שנלקחו בפיג'מה וכפכפים.

האמון של חלק גדול מהעם במדינה הזו, נסדק ונשבר עוד לפני סוכות. הקמת הממשלה הקיצונית, הנסיון להחלשת בית המשפט וערעור הדמוקרטיה. ואז הגיע המחדל הגדול שאיפשר טבח וחטיפה. חבלי ארץ מפונים. טילים משלושה כיווני אוויר.

מי שיכול כבר אורז או חושב לארוז. יש עוד מתלבטים. אני באמת חושב שאם כל החטופים האלו יחזרו בשקיות, זה יהיה השבר הסופי מבחינת ציבור גדול. גם אם לכאורה ננצח את החמאס.

• אהבתי 5
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4779

• פינדר

3808

• m3x7r3m3

2926

לפני 36 דקות, Morningstar כתב:

הקשר הוא שלהחליף חטוף\שבוי (הסמנטיקה לא מעניינת אותי, אני לא חושב שחייל בן 18 "שווה" פחות מאזרח בן 45) ב  500 מחבלים זה פשוט הזוי, ומשוגע, ומופרע - בכל כך הרבה רמות. וחשבתי שלמדנו ושגינו ולא נעשה שטות כזו שוב.

לא, מה שמטורף זה לומר שקאסמים זה גשם ויש אנשים שמאמינים לזה, לא לרדוף עד חורמה ארגון טרור שמצהיר במפורש מה המטרה שלו זה מטורף, לקשור את הידיים לצבא ולומר להם האיוב צריך להצליח רק פעם אחת ולכם אסור לטעות אף פעם, זה מטורף. ביבי הנוכל וכל ממשלת האפסים שלו, זה מטורף, שר אוצר משיחי זה מטורף, המצב בו אנחנו נמצאים בשל 15 שנות ביבי, זה מטורף. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שזה ישפיע כל כך האמת.

כבר הכינו את דעת הקהל לזה שרובם כבר לא איתנו וכל יום זורקים מספר אחר, רע יותר מהקודם.

ערבות הדדית מהמדינה אין פה מזמן, אולי בדור שלך עוד היתה תחושה כזו. אתה יכול לצפות לערבות הדדית מהציבור אבל מהמדינה!? אני בחיים לא הרגשתי ככה פה גם 20 שנה לפני האסון הזה. 

ההתנהלות של הציבור לעומת המדינה בתחילת האסון הזה הראתה את זה יפה.

לפני 13 דקות, פינדר כתב:

אבל אני חושב שאם יש עדיין איזושהי נקודת יתרון לחיים בישראל, זו תחושת הערבות ההדדית האתוס שישראל לא מפקירה חיילים ואזרחים

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

שזה בניגוד לעכשיו ... איך?

עכשיו אנחנו לא לפה ולא לשם.

לו אני הייתי צריך לקבל את ההחלטות (ואני מאוד שמח שאני לא) ברגע שחמאס דחה את העיסקה מודיע שההצעה שלי נשארת על השולחן למקרה שישנו את דעתם אבל בינתיים ממשיך קדימה בכל הכוח.

במקביל קורא למשפחות ואומר להם שלצערי אין לנו יכולת להחזיר אותם עכשיו בעסקה ואנחנו נאלצים להמשיך בכל הכוח ולקוות שאומשחמאס ישנה את דעתו או שנצליח לשחרר לפחות את חלקם.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Night Driver כתב:

עכשיו אנחנו לא לפה ולא לשם.

לו אני הייתי צריך לקבל את ההחלטות (ואני מאוד שמח שאני לא) ברגע שחמאס דחה את העיסקה מודיע שההצעה שלי נשארת על השולחן למקרה שישנו את דעתם אבל בינתיים ממשיך קדימה בכל הכוח.

במקביל קורא למשפחות ואומר להם שלצערי אין לנו יכולת להחזיר אותם עכשיו בעסקה ואנחנו נאלצים להמשיך בכל הכוח ולקוות שאומשחמאס ישנה את דעתו או שנצליח לשחרר לפחות את חלקם.

אני חושב שאם היו באים בגישה הזאת למשפחות החטופים ומראים להם שאם לא פועלים בדרך של עסקה ולפחות עושים את כל המאמצים בעזרת כח צבאי - משפחות החטופים היו מאימינים יותר בהנהגה.

בפועל - אמרו שרק בכח צבאי נצליח לשחרר את החטופים ודה פקטו אנו לא נלחמים ואין כוחות למעלה מחודשיים אז אני בהחלט מבין את משפחות החטופים שדורשות עסקה בכל מחיר כי אין שום לחץ צבאי.

כל ניהול המלחמה מהצד המדיני פשוט עלבון לאינטילגנציה. עכשיו נזכר מר בטחון להכנס לרפיח בשביל להרגיע את הבייס שלו. את זה היו צריכים לעשות בתחילת המלחמה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Supertigre כתב:

לא, מה שמטורף זה לומר שקאסמים זה גשם ויש אנשים שמאמינים לזה, לא לרדוף עד חורמה ארגון טרור שמצהיר במפורש מה המטרה שלו זה מטורף, לקשור את הידיים לצבא ולומר להם האיוב צריך להצליח רק פעם אחת ולכם אסור לטעות אף פעם, זה מטורף. ביבי הנוכל וכל ממשלת האפסים שלו, זה מטורף, שר אוצר משיחי זה מטורף, המצב בו אנחנו נמצאים בשל 15 שנות ביבי, זה מטורף. 

כל מה שאמרת נכון. אבל גם להחליף 500 מחבלים באזרח אחד - מטורף לא פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Morningstar כתב:

אם התוכנית המלאה של איראן היתה יוצאת לפועל - קרי קלקיליה נכנסת דרך החורים בגדרות, שבחים פועלים מבפנים, טילים וכטבמים מחיזבאללה, החותים שולחים טילים וכטבמים, איראנים שולחים כטבמים וטילים.  המיינדסט היה שונה לחלוטין בכל המדינה והיינו רואים הרבה יותר מוות ברחובות.

יש לנו יותר מזל משכל.

אז כן 500 על אזרח 1, מבחינתי זה בסדר.

רק מה הם יהיו בני מוות ברגע שהמלחמה נגמרת בעזה.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, asix כתב:

אני חושב שאם היו באים בגישה הזאת למשפחות החטופים ומראים להם שאם לא פועלים בדרך של עסקה ולפחות עושים את כל המאמצים בעזרת כח צבאי - משפחות החטופים היו מאימינים יותר בהנהגה.

בפועל - אמרו שרק בכח צבאי נצליח לשחרר את החטופים ודה פקטו אנו לא נלחמים ואין כוחות למעלה מחודשיים אז אני בהחלט מבין את משפחות החטופים שדורשות עסקה בכל מחיר כי אין שום לחץ צבאי.

כל ניהול המלחמה מהצד המדיני פשוט עלבון לאינטילגנציה. עכשיו נזכר מר בטחון להכנס לרפיח בשביל להרגיע את הבייס שלו. את זה היו צריכים לעשות בתחילת המלחמה.

גם אם היה לחץ צבאי תפקיד המשפחות הוא ללחוץ להחזיר את יקיריהם כמה שיותר מהר וכמה שיותר על בטוח ושום מחיר לא צריך לעניין אותם.

יחד עם זאת הם גם יודעים שהם מפעילים לחץ שלא תמיד אפשר להיענות לו אבל המינימום שצריך זה להגד להם את האמת גם אם היא כואבת.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

אם התוכנית המלאה של איראן היתה יוצאת לפועל - קרי קלקיליה נכנסת דרך החורים בגדרות, שבחים פועלים מבפנים, טילים וכטבמים מחיזבאללה, החותים שולחים טילים וכטבמים, איראנים שולחים כטבמים וטילים.  המיינדסט היה שונה לחלוטין בכל המדינה והיינו רואים הרבה יותר מוות ברחובות.

יש לנו יותר מזל משכל.

אז כן 500 על אזרח 1, מבחינתי זה בסדר.

רק מה הם יהיו בני מוות ברגע שהמלחמה נגמרת בעזה.

ראינו כמה בני מוות היו החברה שהוחזרו בעסקת שליט.

החלפה של 500 ב 1, או 1000 ב 1, תוך כדי התעלמות בוטה מהמציאות שלפחות חלק מהמחבלים האלו יחזרו לפגע היא לדעתי מנהיגות חלשה ורופסת.

צריך ליישם את הגישה של לא מנהלים משא ומתן עם טרוריסטים. נקודה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Morningstar כתב:

החלפה של 500 ב 1, או 1000 ב 1, תוך כדי התעלמות בוטה מהמציאות שלפחות חלק מהמחבלים האלו יחזרו לפגע היא לדעתי מנהיגות חלשה ורופסת.

אז אין לך בעיה להתחלף עם חטוף אחד?

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Morningstar כתב:

תהיה הכי כנה עם עצמך, ואם זה היה מישהו/מישהי יקר/ה לך מאוד?

המדינה הפקירה פה אזרחים. מה בעצם אתה אומר לאזרחים? המדינה לא תתאמץ בשבילכם? החיים שלכם לא חשובים?

רק המיסים שאני משלם חשובים?

באמת אתה רוצה לחיות במדינה כזאת?

גישה מאוד עצובה. בטח אתה מסתובב גם עם הסיסמא - ביחד ננצח עד לנצחון המוחלט,נכון?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Morningstar כתב:

הבעיה שלנו היא שלא לא רק עשינו עסקים עם השטן למרות שכולם יודעים שלא עושים עסקים כאלו (וגם לא משקרים לציבור שאנחנו לא מדברים איתו), אלא גם בסוף לא גרמנו לשטן להצטער על זה שהוא עשה את שעשה, כמו במקרה של שליט לדוגמה. מנהיג נורמלי היה רודף יום יום ובחוכמה אחרי כל מנהיגי חמאס עזה לאחר חטיפת שליט אבל לא, המנהיג שלנו העניק להם חסינות מפני חיסול וגם דאג שיהיה להם מספיק כסף כדי שיצברו מספיק נשק כדי להחזיק מולנו סוג של מאזן אימה. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@oryo זה קרוב אלייך כל ההפגנות הללו שיש באוניברסיטה של טקסס?

בכלל, איך האווירה היום ברחוב/קב' whatapps?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

@oryo זה קרוב אלייך כל ההפגנות הללו שיש באוניברסיטה של טקסס?

חמותי שלחה לי הודעה שיש הפגנה בUT (university of texas, located in austin), זו הפעם השניה שאני שומע על זה היום.

image.thumb.png.9f9fc91ef6eed15c2e219a7875d87344.png

אני לא מתרגש מכמה ילדי כאפות זניחים ומשועממים. 

זה אירוני/משעשע שאני שומע על הפגנות כאלו ממנה ובקארספורום אבל לא בקבוצות מקומיות / פיד פרטי / ערוצי תוכן וכו׳. אני בטוח שזה יגיע גם לשם, אבל זה רק מראה עד כמה התקשורת הישראלית אובר-מתקשרת עניינים זניחים בשביל הדרמות.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 37 דקות, DareDevil כתב:

רק מה הם יהיו בני מוות ברגע שהמלחמה נגמרת בעזה

פה הבעיה, זה בחיים לא יקרה.

הממשלה שלנו ראתה במחבלים האלה נכס שמביא מנדטים והם עדיין רואים את זה ככה, מבחינתם רק הצבא אשם כי לא הצליח לבלום את המתקפה.

צריך לומר את האמת, אם זאת תמשיך להיות ההנהגה שלנו, עסקת שחרור אלפי מחבלים זה כמו לחתום על האסון הבא. אין דרך למנוע את זה. 

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...