Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסכניקים מתבקשים לשלם כדי שיורשו לכתוב הודעות בפורומים

hagaii
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוסכניק שלי סיפר לי שרצה להגיב לפוסטים שפורסמו בפורומים אך נחסם ע"י ההנהלה בטענה שהוא צריך לשלם.

לדעתי חבל כי יש לו המון ידע לתרום וניכר שהוא דוקא רצה לשתף.

כמו כן סיפר לי שסוכני מכירות של הפורום מתרוצצים בין המוסכים ומנסים למכור חבילות פרסום שכוללות באנר, שרשור על חוות דעת בפורום הייעודי לכך (חוות דעת ראשונה חיובית כלולה, השאר באחריות המוסך ולקוחותיו...) והרשאה לפרסם בפורום הטכני.

האם לא תתנו למוסכים להגיב לשאלות בפורום?

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הבעיה בזה?

זכותו של האתר לקיים את עצמו כספית.

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הבעיה בזה?

זכותו של האתר לקיים את עצמו כספית.

נניח שהוא צודק וזה לא סיפור השמצה , אתה באמת חושב שלקנות חוות דעת חיובית זה אתי?

לא מזמן ראיתי שפורד לא רצו לשלוח את הפוקוס למבחן בלי הבטחה שהם יוכרזו במקום הראשון.

בקיצור Tasraf לקיים את עצמו כספית זה דבר אחד לשקר ולהציג מידע שגוי במסווה זה דבר שני.

שוב פעם איני יודע אם דבריו נכונים או לא הכל בגדר הנחה.

בכללי אם יבואנים רוצים לפרסם פה תמורת כסף ובמסגרת פרסומית אני לא רואה בזה פסול :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה לתרום, לשתף, אין שום בעיה, שיפתח יוזר פרטי, שיתרום וישתף כאוות נפשו. אם הוא רוצה לתרום תוך כדי שהוא מפרסם את המוסך שלו (ע"י הכינוי שלו לדוגמא), אז אני לא מבין איפה הבעיה בכך שרוצים לגבות ממנו כסף על כך. בקשר לסוכני המכירות, סלח לי אבל אני ממש לא מצליח להבין איפה הבעיה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ,FACE IT, מדובר באתר פרטי ומותר להם לעשות מה שמתחשק להם באתר, גם אם זה לכתוב דעות שיקריות או לחסום את מי שהם רוצים .

אה והם צריכים להתפרנס ממשהו,יש המון הוצאות על שרתים על המערכת (שחייבת להיות מקורית ועולה בהתאם) ועוד

לא אומר שלא מגיע למוסכניק שלך זכות דיבור בגלל שהוא בעל מוסך, אבל יש פה כמה מוסכניקים שרושמים ולא מוכרזים כספונסרים, הם פשוט לא מפרסמים את שם המוסך, כנראה שהוא נרשם עם שם המוסך שלו(בכוונה או לא בכוונה לפרסומת)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלפני שמאמינים לכל שטות שקוראים, צריך לשמוע את 2 הצדדים של המטבע.

תנו למנהלים להגיב, ואז תחליטו מי זו אתי ואיזה מידת חזייה היא.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום צריך להתפרנס ממשהו.

החברים לא משלמים - ונהנים...

מבחינתי הדבר הכי חשוב הוא שקיפות.

גורם בעל אינטרס חייב להיות שקוף כלפי המושפעים ממנו. בוודאי אם מדובר בעסק.

אם מישהו רוצה להגיב ולזכות בפרסום עסקו במקביל, אין סיבה שהפלטפורמה שמפרסמת אותו לא תרוויח מכך.

והכי חשוב...שאנחנו נדע על קיום האינטרס של אותו עסק/מגיב.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד, תחשוב שמוסכניק שמשתמש בשם שלו ושל המוסך בעצם מפרסם עצמו בחינם.

אני בעצמי פניתי לכמה כאלו ששמם מופיע עם כיתוב המוסך.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושבת שיש בעיה לכתוב בתור אדם פרטי. (תקנו אותי אם אני טועה).

בתור בעל מקצוע אם אתה מעונייין שהמוסך שלך יופיע בפורום ויפורסם ישנו תשלום.

לגיטימי ביותר, אנשים צריכים להתפרנס.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא רוצה לתרום ולשתף, ולא להתפרסם, שיקרא לעצמו אלמוני X, ויתחיל לענות לשאלות של אנשים.

אם הוא רוצה להציג את עצמו כבעל מקצוע, ובכך לפרסם את עצמו, עליו לעבור את אותו התהליך כמו שאר בעלי המקצוע (אלי אמרן, עו"ד אסף שמיר, איציק נ. ושאר החברים).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל שרשורים כאלו נמחקים ופותח השרשור מתבקש לפנות לאחד מהמנהלים בהודעה פרטית (כלל מס' 1), אבל כדי שלא יראה כאילו אנחנו מנסים להסתיר שום דבר אענה בפומבי -

מוסכניקים (ובכלל בעלי מקצוע בתחום הרכב) שרוצים להגיב בפורום תחת שם העסק שלהם מתבקשים לשלם. זה משהו שנקרא ספונסר פורום וזה לא חדש. הנושא הזה של ספונסר פורום קיים כבר למעלה מחמש שנים ולדעתי הוא פורה לכל הצדדים - הגולשים בפורום שמקבלים תשובות מקצועיות (או שירות לקוחות במקרה של בעיות), בעלי עסקים שמקבלים חשיפה לקהל לקוחות פוטנציאליים ובעלי האתר שמקבלים כמה שקלים מהפרסום ויכולים לתחזק את האתר הזה ואת כל האופרציה שדרושה להפעלתו.

המוסכניק שלך, כמו כל בעל מקצוע אחר בתחום, מוזמן לכתוב בפורום ולתרום מהידע שלו בחינם וללא כל תשלום. אם נאמר לו או לכל בעל מקצוע אחר משהו שונה - פנו אלי בהודעה פרטית ואבדוק את הנושא.

אני לא יודע מי המוסכניק שלך ובמה בדיוק מדובר, אבל מהיכרותי את הנושא רוב (אם לא כל) בעלי המקצוע נחסמים ומבקשים מהם לשלם על "ספונסר פורום" כי בסופו של דבר הם לא יודעים לעשות את ההפרדה הברורה שבין פרסום לתרומה לפורום. כשהם מתחילים לעשות שוק ולפרסם את עצמם בשושו, הם נחסמים.

אז בשורה התחתונה - אתה מוזמן למסור למוסכניק שלך לפנות אלי ואם הוא אכן נחסם על לא עוול בכפו אשחרר את החסימה ואתנצל בפניו. אם לא, אז לא.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל שרשורים כאלו נמחקים ופותח השרשור מתבקש לפנות לאחד מהמנהלים בהודעה פרטית (כלל מס' 1), אבל כדי שלא יראה כאילו אנחנו מנסים להסתיר שום דבר אענה בפומבי -

מוסכניקים (ובכלל בעלי מקצוע בתחום הרכב) שרוצים להגיב בפורום תחת שם העסק שלהם מתבקשים לשלם. זה משהו שנקרא ספונסר פורום וזה לא חדש. הנושא הזה של ספונסר פורום קיים כבר למעלה מחמש שנים ולדעתי הוא פורה לכל הצדדים - הגולשים בפורום שמקבלים תשובות מקצועיות (או שירות לקוחות במקרה של בעיות), בעלי עסקים שמקבלים חשיפה לקהל לקוחות פוטנציאליים ובעלי האתר שמקבלים כמה שקלים מהפרסום ויכולים לתחזק את האתר הזה ואת כל האופרציה שדרושה להפעלתו.

המוסכניק שלך, כמו כל בעל מקצוע אחר בתחום, מוזמן לכתוב בפורום ולתרום מהידע שלו בחינם וללא כל תשלום. אם נאמר לו או לכל בעל מקצוע אחר משהו שונה - פנו אלי בהודעה פרטית ואבדוק את הנושא.

אני לא יודע מי המוסכניק שלך ובמה בדיוק מדובר, אבל מהיכרותי את הנושא רוב (אם לא כל) בעלי המקצוע נחסמים ומבקשים מהם לשלם על "ספונסר פורום" כי בסופו של דבר הם לא יודעים לעשות את ההפרדה הברורה שבין פרסום לתרומה לפורום. כשהם מתחילים לעשות שוק ולפרסם את עצמם בשושו, הם נחסמים.

אז בשורה התחתונה - אתה מוזמן למסור למוסכניק שלך לפנות אלי ואם הוא אכן נחסם על לא עוול בכפו אשחרר את החסימה ואתנצל בפניו. אם לא, אז לא.

תוכל לענות על האשמה שאתם כביכול מפרסמים חוות דעת חיוביות שלמראית עין אובייקטית בתשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לענות על האשמה שאתם כביכול מפרסמים חוות דעת חיוביות שלמראית עין אובייקטית בתשלום?

האשמות אפשר לתת עד שנה הבאה (אה, אופס, זה עוד כמה שעות). תן משהו קונקרטי - לינק לשרשור בעייתי.

למען הסר ספק - אין כאן חוות דעת חיוביות בתשלום. אם מישהו מעלה חוות דעת כי בעל המוסך חבר שלו - זה דבר אחד, אבל אף אחד לא מקבל כסף בשביל לתת חוו"ד חיובית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשמות אפשר לתת עד שנה הבאה (אה, אופס, זה עוד כמה שעות). תן משהו קונקרטי - לינק לשרשור בעייתי.

למען הסר ספק - אין כאן חוות דעת חיוביות בתשלום. אם מישהו מעלה חוות דעת כי בעל המוסך חבר שלו - זה דבר אחד, אבל אף אחד לא מקבל כסף בשביל לתת חוו"ד חיובית.

good enough for me , תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...