Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

5 סרטונים מהחודש האחרון:

נהגת עוברת 4 נתיבים בלי לאותת, זה מילא, אבל מה עם להסתכל במראות?

ומי מנחש מה אמרתי לה ומה היא ענתה, כשעצרנו ברמזור?

:)

נהג משתלב ישירות לנתיב השמאלי, ועושה טובה שמאותת אחרי שכבר גנב לעצמו זכות קדימה.

רואה אותו מרחוק במראה , היה מאחוריי ואז החליט לעקוף אותי מימין, דרך נתיב השתלבות שנגמר, מאט ונותן לדביל להתרחק ממני כמה שיותר.

[video=youtube;X7I5skJl-Uo]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הצליח לספור כמה פעמים נהג הפריוס עבר נתיב בפניה הפשוטה הזו?

ימני-אמצעי-שמאלי-ימני

מאחורי הסרטון הבא יש סיפור קצר, שלאחריו החלטתי להתקין גם מצלמה אחורית (אקנה איכותית יותר לקדימה ואת הנוכחית אעביר אחורה)

נהג הפרטנר נפגש איתי 2 ק"מ קודם לכן, בתחילת הרחוב, כשבמראה כבר ראיתי שחתך מישהו מהרמזור לפניה שמאלה (צומת ויצמן עקיבא ברעננה) וניסה לעקוף אותי בכל הכח מתחילת הרחוב כשהכביש הוא חד נתיבי במשך כל הרחוב, ומשום שלא עקף, נצמד אליי ודאג להשאיר מרווח של פחות ממטר ביני לבינו במשך 2 קילומטר, לכן לא הגברתי מהירות מעל 30-40 בכל הקטע הנ"ל.

בכל הקטע האמור, הוא צופר לי, נצמד, מקלל, ועושה תנועות של 'יאללה תתקדם סעעעע' עם הידיים שאני רואה במראה כל רגע.

ראוי לציין שאין לאן להתקדם, השעה היא שעת צהריים והרחוב עם תנועה.

כשהכביש נפתח ל2 נתיבים לאחר 2 ק"מ , כפי שרואים יש אדם שפותח דלת לכן האטתי ונתתי לו לעקוף כבר, תוך כדי שהוא נעמד מולי עם הרכב, מוציא אצבע משולשת לעברי ואני בתגובה שואל אם הוא חושב שהוא במירוץ או מה?

חתיכת דביל בעיקרון, לו הייתה לי מצלמה אחורית הסרטון היה מעניין הרבה יותר

:)

[video=youtube;-1GpcOfa5VM]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הצליח לספור כמה פעמים נהג הפריוס עבר נתיב בפניה הפשוטה הזו?ימני-אמצעי-שמאלי-ימני.

יש הרבה "גאונים" שעושים את זה כדי להקהות את חודה של הפניה, לא במעט משום שהם מגיעים אליה מעט מהר מדי.

האמת שעקרונית אין לי בעיה עם זה, כל עוד אין אף אחד בסביבה שזה יפריע לו. כאן - יש.

אני לא סומך על אף אחד בכביש[...נהג]היה מאחוריי ואז החליט לעקוף אותי מימין, דרך נתיב השתלבות שנגמר, מאט ונותן לדביל להתרחק ממני כמה שיותר.[...נהג הפרטנר]נצמד אליי ודאג להשאיר מרווח של פחות ממטר ביני לבינו במשך 2 קילומטר, לכן לא הגברתי מהירות מעל 30-40 בכל הקטע הנ"ל. בכל הקטע האמור, הוא צופר לי, נצמד, מקלל, ועושה תנועות של 'יאללה תתקדם סעעעע' עם הידיים שאני רואה במראה כל רגע.[...]כשהכביש נפתח ל2 נתיבים לאחר 2 ק"מ , כפי שרואים יש אדם שפותח דלת לכן האטתי ונתתי לו לעקוף כבר.

או! לכל מי שמתלונן שמעירים לו על הנהיגה בסרטונים שהוא מעלה: הנה מה שאתם צריכים לעשות כדי לא לקבל טרוניות.

אם אתם רואים ערך בהנחה (המודגשת) שכל אחד בכביש (כולל אתם עצמכם) הוא בחזקת אדיוט, אז ממילא אתם תאמצו התנהגות כזו.

למשל, להבין שמוטב שהאדיוט ינצח אותך בתחרות ההגעה ליעד כי זה אומר שהוא לפניך, שזה הרבה יותר טוב מאשר מאחוריך. להבין שאדיוט שמתעקש להישאר מאחורה מסכן אותך ולכן צריך לנסוע לאט יותר כדי לפצות על כך.

הערכים שלנו לא מקובעים בסלע, וזה משהו שכל אחד יכול (וצריך) לאמץ. זו כל תורת הנהיגה המגננתית על רגל אחת.

אשריך, אליק.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אלי סי.

בהחלט אצרף מעתה פרשנות משלי לכל סרטון ;)

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי מה עובר להם בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...