Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בושם ונעליים לגבר.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה בסדר - יש לי גרזן בבית.

רק תשמרי על יד שמאל ותעשי מקיף על הסוס.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון. העלויות של החזקת חנות הן מבחינתו עלויות שקועות - במידה ויש עוד אנשים בחנות שכנראה יקנו בה ואתה מבקש מהמוכר לבזבז את זמנו עליך אז זו קצת חזירות. מצד שני, אתה גם יכול לטעון שללכת לחנות בגדים, למדוד חצי חנות ולא לקנות שום דבר גם אם כל מה שמדדת לא יושב טוב זה חזירות.

אם הייתי קונה פריט בכל חנות שהייתי נכנסת אליה, מזמן הייתי פושטת את הרגל והיה לי ארון של בגדים שאני לא לובשת.

אלון ר - זה בסדר, יש לי חוש הומור. לפעמים. כשאני יושבת בחושך. לבד.

יש הבדל גדול בין מי שנכנס במטרה לקנות ולא מצא משהו או שהפיתרון לא מתאים לו לבין מי שבא במטרה לבלבל את המוח.

אני גם רץ לפעמים ללקוחות, משקיע שעות הנדסה וריצות לשטח ובסוף הפיתרון לא יוצא אל הפועל וזה בסדר גמור אבל אם מריצים אותי, נותנים לי לעבוד ולתכנן פיתרון ובסוף מעבירים אותו למתחרה שלי אז אני מאוד כועס (וזה קרה כמה פעמים בעבר).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה? בטימברלנד בנתניה, ליד האצטדיון החדש כל החנות ב50% הנחה. חבר קנה שם נעליים ב450, כשאחד אחר קיבל זהות במתנה מחברה שלו, שגרה בתל-אביב, ב900 :lol:

אני אישית מתנייד בנעלי ספורט לרוב, אז בקטע הזה אני לא יכול להמליץ לך.

בקשר לבשמים, אני מאוד אוהב את 212 סקסי מן, אבל הורוד, הפשוט, הוא נותן לי שילוב טוב בין ריח, ועמידות לאורך זמן.

בניו פארמים הוא עולה 500, אבל תמיד יש מבצעים מטורפים של 40%, ואף יותר, ככה שבפועל אני קונה אותו ב300 בערך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניו פארמים הוא עולה 500, אבל תמיד יש מבצעים מטורפים של 40%, ואף יותר, ככה שבפועל אני קונה אותו ב300 בערך.

אתה מתכוון לזה? 182 ש"ח כולל משלוח, אל תגיד לי שבאמת קנית אותו כל פעם במחירים המופרזים האלה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בושם, ממליץ hugo boss.

ריח חזק ונעים לדעתי, כבר יצא ששאלו אותי אם הבושם ממני והתפלאתי שהוא חזק עד כדי כך

לגבי נעל, T43563BK_P.jpg

לדעתי נעל יפה, גם נוחה לי מאוד..

היתרון הוא שכולה מעור וכשמתלכלכת אפשר לצחצח ויוצאת כמו חדשה!

עברתי איתה המון, גם יצא לי לצאת איתה לטיול בדרום וכולה התאבקה ושנתה צבע ללבן, אבל עם משחה וקצת עבודה היא חזרה לנצנץ

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לזה? 182 ש"ח כולל משלוח, אל תגיד לי שבאמת קנית אותו כל פעם במחירים המופרזים האלה :?

יחי ההבדל הקטן בין EDT לבין EDP

אלו המחירים חביבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן :shock:. תודה! ולחשוב שאני קונה 2 ב480. דפקתי את עצמי ב120 שקלים בכל קנייה.

מה ההבדל בין EDT או EDP?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eau de toilette מול Eau de parfum.

השני מחזיק יותר זמן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן :shock:. תודה! ולחשוב שאני קונה 2 ב480. דפקתי את עצמי ב120 שקלים בכל קנייה.

מה ההבדל בין EDT או EDP?

להבא ממליץ לך להכנס לזאפ לפני שאתה קונה, יש לפחות 4-5 חנויות של בשמים אונליין שבכולם מוכרים בשמים מקוריים ולרוב במחירים נמוכים בהרבה מרשתות הפארם (למה לרוב? כי לרשתות הפארם יש הבלחות של פעם ב בחגים לדוגמה וכו') :wink:

ההבדל בין EDT לEDP הוא הריכוז של הבושם, הEDP יותר מרוכז. לרוב גם הפורמולה של הEDT והEDP (של אותו סוג בושם) היא שונה, הריח בסופו של דבר זהה, אבל אפשר לזהות הבדלים.

בגלל שהEDP יותר מרוכז הוא גם מחזיק יותר זמן, למרות שיש מקרים שזה בכלל הפוך, הEDT מחזיק יותר זמן מהEDP, הכל תלוי בבושם עצמו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...