Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בושם ונעליים לגבר.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Fixesss,

לגבי הנעליים - בדרך כלל אני אתך,

אבל אם הבחור לא לחוץ/ לא מוצא בחנות עודפים נעליים מתאימות במחיר שמחפש- אופציה של הזמנה בחו"ל מתאימה מאד (רק להקפיד לקנות ממקום עם 'אבא ואמא' ) .

תמדוד נעליים בארץ וקנה באינטרנט. בדרך כלל זול יותר ב20% לפחות (כולל דמי המשלוח)

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-212 הסגול. כל הזמן שואלים אותי איזה בושם אני שם, ומאוד מתאכזבים מהתשובה. על כל אחד זה מריח אחרת לגמרי...

לגבי נעליים, נסה את בלנדסטון. לא מאוד מאוד יקר כמו הטימברלנד, אבל יפות וטובות.

מסכים לגבי הבלנדסטון.

אפשר להשיג ב 400 שח בחנויות כלי עבודה.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלנדסטון העבירו ייצור להודו, והטענה היא שלא שמרו על אותה איכות.

יש לי נעליים שלהם (לא הקלאסיות, יותר אלגנט ועם שרוכים) ובינתיים הן נוחות מאוד. הזוג השני הוא רד בק. מתאימות לכל, כל עוד זה מכנס ארוך.

בושם? פירס של אברקרומבי, שאנל בלו, ולייט בלו של d&g

אאווין, לגברים יש רק e.d.t.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמדוד נעליים בארץ וקנה באינטרנט. בדרך כלל זול יותר ב20% לפחות (כולל דמי המשלוח)

אני מאוד נגד השיטה הזו.

המוכר בארץ מחזיק חנות, מלאים ומוכרנים כדי לשרת אותך ולהחזיר את העלות מאלה שבסוף ימצאו את מבוקשם. ללכת להטריד אותו ולגנוב את זמנו כשאתה יודע מראש שאין סיכוי שתקנה אצלו זו חזירות ונבזות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעבדתי בחנות היו לא מעט כאלה, שאמרו לי לפני כן שזו המטרה שלהם - אני עזרתי להם כמו שהייתי עוזר לכל לקוח, עובדים אחרים לא תמיד נהגו כך.

לפעמים היו קונים עם הנחה קלה, לפעמים מבקשים מס' דגם ומידה אמריקאית.

המוכר בארץ יכול להוריד קצת מחירים.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עזרת להם אבל אתה לא מבין ולא יודע מה המשמעות לבעל החנות.

תחשוב כמה עולה חנות נעליים ממוצעת ליום (שכירותף חשמל, מים, ארנונה, אגרת שילוט, ביטוחים, מלאים. עובדים וכו) לפני שהכניסה שקל אחד. עכשיו אם עבדת בחנות נעליים אתה יודע בערך מה המחזור היומי של חנות כזו. קח כ 25% מהסכום הזה ותראה אם המוכר מתעשר בשביל הסיכון שהוא לוקח אן בקושי מתגלגל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד נגד השיטה הזו.

המוכר בארץ מחזיק חנות, מלאים ומוכרנים כדי לשרת אותך ולהחזיר את העלות מאלה שבסוף ימצאו את מבוקשם. ללכת להטריד אותו ולגנוב את זמנו כשאתה יודע מראש שאין סיכוי שתקנה אצלו זו חזירות ונבזות.

זה לא ממש נכון. העלויות של החזקת חנות הן מבחינתו עלויות שקועות - במידה ויש עוד אנשים בחנות שכנראה יקנו בה ואתה מבקש מהמוכר לבזבז את זמנו עליך אז זו קצת חזירות. מצד שני, אתה גם יכול לטעון שללכת לחנות בגדים, למדוד חצי חנות ולא לקנות שום דבר גם אם כל מה שמדדת לא יושב טוב זה חזירות.

אם הייתי קונה פריט בכל חנות שהייתי נכנסת אליה, מזמן הייתי פושטת את הרגל והיה לי ארון של בגדים שאני לא לובשת.

אלון ר - זה בסדר, יש לי חוש הומור. לפעמים. כשאני יושבת בחושך. לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eowyn, אני אתך.

תמיד הייתי מעדיף את האנשים האלה שבאים ויודעים מה הם רוצים או למה הם נכנסו לחנות, תקרא לזה חוצפה או לא - לפחות הוא לא הפך את כל העולם בשביל להגיד אחרי מליון מדידות שהוא ילך 'לחשוב על זה על כוס קפה' (yeah right... )

ואגב, לסרב לעזור לאותו בנאדם זה גם אסור.

אחרי הכל גם כל מי שנכנס הוא לקוח פוטנציאלי, ולך תדע מה יהיה :wink:

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eowyn, הכל בהומור, זה היה מתבקש וזו ממש לא הדעה שלי :)

כן, כן...

אאוווין, הכתובת שלו היא פתח תקווה, רחוב עפרוני 5 דירה 3 עם הפלדלת החומה. יש לום ליד הכניסה למקלט, תבלי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...