Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בושם ונעליים לגבר.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדל בין EDT לEDP הוא הריכוז של הבושם, הEDP יותר מרוכז. לרוב גם הפורמולה של הEDT והEDP (של אותו סוג בושם) היא שונה, הריח בסופו של דבר זהה, אבל אפשר לזהות הבדלים.

בגלל שהEDP יותר מרוכז הוא גם מחזיק יותר זמן, למרות שיש מקרים שזה בכלל הפוך, הEDT מחזיק יותר זמן מהEDP, הכל תלוי בבושם עצמו..

יש גם PERFUME (בושם) וגם EDC שהם דרגה מעל ומתחת ל EDC וEDT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בושם סילבר, הוא בושם כזה נהדר וכזה זול, פשוט מטורף!

כל חיי הייתי משתמש ברושאס החרוש ועוד מלא בשמים, אבל סילבר זה משהו מטורף!

אחלה בושם שבעולם

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך שטויות,עדיין לא מצאתי בושם שמתעלה על הריח המשקר של זה:

Platinum%20Egoiste%20Pour%20Homme%20EDT.jpg

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך שטויות,עדיין לא מצאתי בושם שמתעלה על הריח המשקר של זה:

אנחנו מעדיפים ריחות אמיתיים ולא משקרים :wink:

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושם סילבר, הוא בושם כזה נהדר וכזה זול, פשוט מטורף!

כל חיי הייתי משתמש ברושאס החרוש ועוד מלא בשמים, אבל סילבר זה משהו מטורף!

אחלה בושם שבעולם

על טעם ועל ריח, אבל הדבר הזה פשוט דוחה. אני מכיר מישהו שמשתמש בו ועד לפני כמה חודשים לא ידעתי מה זה הריח הזה (ולא רציתי לשאול אותו שלא בטעות יחשוב שאני אוהב את הריח :shock:) עד שהרחתי אותו בטעות בניו פארם, הדבר הזה מריח כמו מטהר אוויר זול, נוראי!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם וריח וגו' במיוחד בענייני בשמים שמגיבים אחרת לכל אחד.

אני לא שם בושם כל יום, אבל כשאני משתמש אלו בשמים של קלווין קליין, בעיקר אטרניטי ואובסשן, תלוי באירוע. עלי הם מלאים נפח ונוכחות, חמים ולא מעיקים ומחזיקים יפה במשך היום, עם טוויסט מגניב בסוף היום :twisted:.

בעבר הייתי משתמש ב- XS שהיה נחמד אך מעיק לפעמים, פרנהייט שנמאס לי ממנו, 212MEN שהוא גם נחמד אך קר מדי, איסי מיאקי שעף לפח אחרי חודש ועוד כל מיני ששכחתי.

מה שכן, כמו הרבה נערים בשנות השמונים העליזות, גם אני שמתי ברוט ואולד ספייס כדי לזרז את צמיחת השערות על הפנים והחזה :wink:

נעליים - ממליץ למצוא חנות עודפים ולרכוש טימברלנד; הקטרפילר לא מה שהיה פעם.

מודגש משפט המפתח ידידי. אין מנוס מלשמוע להמלצות וללכת להריח בעצמך עלייך !

אם אתה מעוניין בבשמים חזקים אזי:

סילבר סנס (לדלי תקציב)

פירס של אברקומבי

ג'ופ אדום

212 הקלאסי (הכסוף)

חן חן.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד בעל שאלרגי ורגיש לרוב הריחות של הבשמים שיש כמעט הפירס דווקא מעולה עלי. חזק במידה הנכונה ולא מתנדף כמו אחרים(למרות שיש כאלה שנשארים בהרבה יותר ממנו). במשך 7 שנים השתמשתי בCK1 כי זה הדבר היחיד שהייתי יכול לנשום מבלי לגמור גליל שלם של נייר טואלט אחרי זה. היום אני כבר יותר פתוח בבשמים וזה הרבה פחות משפיע עלי, למרות שלא יצא לי להריח ריח שיותר אהבתי ממנו.(יש לי גם בושם של דיזל שדי דומה לו) בקרוב יגמרו לי הAF והדיזל ואני אצטרך לחפש ריח שהוא פרש אבל לא חלש, לא חמוץ וכמובן לא מתוק והכי חשוב שישאר הרבה. 2 בשמים שאהבתי זה הפולו הכחול וג'יבנשי נאו. אחרי חצי שעה הם הריחו עלי כמו לימון רקוב, אבא שלי ששם את שניהם אחרי חצי שעה הריחו אותו דבר. לו יש את העור המושלם לבשמים, הוא משתמש בפולו ירוק(סופר חזק) וזה נשאר עליו כל היום, כולל אחרי אימון בערב:shock:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
לא כל אחד יכול לשים פולו ירוק. לא מתאים לכל אחד.

תקשיבו, מצאתי את האשכול הזה אתמול והלכתי לסופר פארם לראות על מה מדובר והגעתי עם ממצא לא מהעולם הזה.

שמתי את הבושם פולו הירוק בשעה 21:30 בערב אתמול וזה החזיק לי עד עכשיו !!!! (14:00!!! יום למחרת). אני לא מבין מה זה, נראה לי זה הקריפטוניט האמיתי!

RALPH-LAUREN-BIG-PONY.jpg

על הבושם הזה דובר (מס' 3) ?

---

רצוי לציין שגם האברקומבי מחזיק הרבה, משהו כמו חמש שעות אבל הוא נורא יקר ! 600 שקל לבקבוקון של 50 או 70 זה שוד!!

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבושם האהוב עלי - Cacharel. אפילו בגרסת EDT הוא מחזיק שעות רבות.

ואם תגידו שמדובר בבושם "זקן" - אני מכיר אותו ומשתמש בו לפחות 25 שנים.

הבעיה היחידה - בגלל העלות אני משתמש בו רק לארועים מיוחדים. לא מוכן להוציא 250 ש"ח כל חודש-חודשיים על בושם, וביום-יום מסתפק באפטר שייב סטנדרטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיבו, מצאתי את האשכול הזה אתמול והלכתי לסופר פארם לראות על מה מדובר והגעתי עם ממצא לא מהעולם הזה.

שמתי את הבושם פולו הירוק בשעה 21:30 בערב אתמול וזה החזיק לי עד עכשיו !!!! (14:00!!! יום למחרת). אני לא מבין מה זה, נראה לי זה הקריפטוניט האמיתי!

RALPH-LAUREN-BIG-PONY.jpg

על הבושם הזה דובר (מס' 3) ?

---

רצוי לציין שגם האברקומבי מחזיק הרבה, משהו כמו חמש שעות אבל הוא נורא יקר ! 600 שקל לבקבוקון של 50 או 70 זה שוד!!

פרסמו בשרשור כתובת של אתר, עם מחירים נמוכים בהרבה. 280 ל50 מל, ומחזיק הרבה מעל חמש שעות. (מדבר על פירס, כן?)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוכן להוציא 250 ש"ח כל חודש-חודשיים על בושם, וביום-יום מסתפק באפטר שייב סטנדרטי.

:shock: כמה שפריצים אתה נותן שבקבוק מחזיק לך חודש-חודשיים? :shock::shock::shock:

חמש שעות זה ממש לא הרבה. הרבה זה יותר בכיוון של 10+, 5 זה אפילו מתחת לממוצע.

אני אישית לא יכול לסבול את Fierce, ריח מוחצן וחזק שמתאים לאמריקאים בול, ועוד המחיר המגוחך שדפקו לו בלי שום הצדקה בכלל חסר פרופורציות. במחיר הזה ל100 מ"ל אפשר למצוא בשמים הרבה יותר טובים ואיכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: כמה שפריצים אתה נותן שבקבוק מחזיק לך חודש-חודשיים? :shock::shock::shock:

כמובן שהגזמתי בתאור, אבל האמת היא שיש סוגי בושם שמגיעים ללא מתז אלא עם בקבוק שממנו שופכים קצת לכף היד ואז מורחים על הפנים, ואלה נגמרים מהר. הבקבוקים עם מתז יותר חסכוניים. וזאת מעבר לכך שההנאה הגדולה ביותר היא תחושת הקרירות כאשר הכוהל מתנדף מהפנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה קניתי Terre D'Hermes EDP. חזק, מחזיק לנצח וטוב מאוד (לפחות עליי). רצוי להשפריץ כרבע שעה לפני שיוצאים מהבית, אחרת הוא יכול להיות חזק מדי, אבל כשהוא מתעדן, הוא מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...