Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(רכישת רכב) מליסינג - יונדאי I20

tommico
שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברצוני לדעת מהו טווח האחוזים שמורידים כיום על רכב מסוג I20 בחברות הליסינג ?

כלומר אחוזים כמה עלי לדרוש הפחתה מהמחירון ?

והאם בכלל עדיף לקנות מפרטי ?

בנוסף - מה אני אומר לקבל מחברות הליסינג אקסטרה - אחריות? טיפולים מסויימים ?

ומה אני חייב לדרוש מהם במעמד המכירה? ספר טיפולים? התחייבויות למינהם ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

תודה מראש

ליסינג פרטי או ליסינג תפעולי?

אם אני לא טועה ליסינג מוריד משהו כמו 17%, וליסינג פרטי משהו כמו 6%.

אתה יכול לשקול גם רכישה מפרטי, אבל אין הרבה רכבים כאלו בפרטי, ואם יש אז כנראה הם יהיו ברמות הגימור הגבוהות או עם מנוע 1.6.

מחברת ליסינג תדרוש מה שאתה רוצה, תנסה להוציא כל דבר אפשרי - אחריות, טיפול ראשון חינם (תתעקש על מוסך מורשה), תדרוש ספר טיפולים, תדרוש תיקון של הליקויים שימצאו בבדיקה, תדרוש החלפת 4 צמיגים לצמיגים איכותיים!, תנסה לדרוש החלפת מצבר.

הם תקועים עם הרבה רכבים, וזה קלף מנצח עבורך, את הרווח על הרכבים שלהם הם בכל מקרה כבר עשו, ולכן ייתכן ותצליח להוציא מהם כל מיני דברים, כי העיקר בשבילהם זה למכור את הרכב ולא להתקע איתו, כי המחירון יורד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מחירון לוי יצחק ההנחה על רכב מליסינג היא סביב ה-15 אחוזים. אבל, וזה אבל גדול, זה בהחלט משתנה מרכב לרכב. על רנו מגאן למשל, אפשר לקבל הרבה יותר אחוזי הנחה מאשר על טויוטה פריוס. על רכב עם 130 אלף קילומטרים אפשר לקבל הנחה הרבה יותר גדולה מאשר על רכב עם 30 אלף קילומטרים.

כך שבאופן כללי, זה לא נכון לקבוע אחוז הנחה קבוע על כל הרכבים מליסינג אלא לבדוק כל מקרה לגופו. ככה גם עובדות, לדעתי, רוב חברות הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות המפורטות חברים ,

הליסינג לטענתם הוא פרטי - השאלה איך אני בודק זאת ??

מעבר לזה - מתנצל מראש על הבורות אבל מה ההבדל בין ליסינג פרטי לתפעולי ?

כמו כן - האם ישנה אפשרות להשיג רכב I20 שנים 2009/2010 מליסינג עם עד 40,000 ק"מ

בתקציב של 50,000 - 55,000 ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ממש לא.

בתקציב שלך אולי 2009 מליסינג עם ק"מ בשמיים ועם איזו תאונה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

לפני שבוע ידידה שלי קנתה מאלדן פוקוס 2009 עם 76 אלף ק"מ, עדיין באחריות יבואן מלאה לחודשיים,

במחיר של 58 אלף ש"ח.

הרכב מהשכרה, לכן המחיר נמוך, אבל ללא תאונות.

ראיתי במגרש שלהם גם יונדאי I20.

I20 אמור להיות יותר זול מפוקוס.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש על הבורות אבל מה ההבדל בין ליסינג פרטי לתפעולי ?

וכמה אחוזים מופחתים ממחירון יצחק לוי עבור כל אחד מה"ליסינגים" הללו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג פרטי, או מה שנקרא ממוני, זה קנית רכב מחברת ליסינג בשיטת ממון, במקום הלוואה מהבנק\קנית רכב מיבואן.

למעשה, הרכב בידיים פרטיות מיומו הראשון על הכביש, רק שיש רישום של בעלות ליסינג כיד ראשונה.

ליסינג תפעולי זה רכב שהיה בשימוש של נהג\ים ממקום עבודתם, בו ישנה אפשרות לקחת רכב לשימוש פרטי, כחלק מתנאי העסקתם.

בעל רכב מליסינג ממוני לרוב שומר טוב-טוב הסכם רכישה, כדי שיוכל להוכיח במעמד המכירה שהרכב מליסינג ממוני.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I20 אמור להיות יותר זול מפוקוס.

אמור זה שם של דג :wink:

יונדאי i20 יקרה יותר בפועל מפוקוס.

למה? כי היא מבוקשת יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקוש אמנם גדול אבל גם ההיצע..

ישנם רכבים מפרטי בלוח עם קמ נאה בתקציב טיפה יותר גבוה מ 55k.

לכן אני מאמין שליסינג כזה או אחר יוריד את המחיר לתקציב הרצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות פעם בשבוע אני שומע את הטענה הזאת. אני מציע שתחזור אלינו אחרי שתתקשר לחמש-שה מודעות כאלו ואחרי שתבדוק שניים-שלושה רכבים מתוכם. אני מבטיח לך שתגלה שחלקם הגדול לא באמת פרטיים, אחרים אחרי תאונות ומבין אלו שנותרו רק מעטות שוות קנייה. זה שכתוב משהו בלוח של יד 2, לא אומר שזה נכון.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה ידידי, מסכים איתך וייתכן וזהו אכן השוק של הרכבים הללו ומעטים הרכבים מפרטי

אך עדיין זה לא סותר את העובדה שההיצע גדול מאוד...

בשורה התחתונה- כל מקרה לגופו וכל רכב והסיפור שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

תודה מראש

ההפחתה במחירון על ליסינג נעה בין 5% ל- 17% ולפעמים יותר, תלוי באיזה ליסינג מדובר (רכב לנהג יחיד, רכב שירות וכו'), איך החברה טיפלה ברכב (האם במוסכים מורשים או במוסכים שלה) וכו'. לגבי קניה מפרטי או מליסינג – למרות שאני בעל עניין, אשתדל לענות באופן אובייקטיבי – אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. חפש רכב טוב, בלי קשר למה שכתוב ברישיון. יש פרטיים ששומרים על הרכב ויש כאלה שמדלגים על טיפולים כי לא היו להם כמה מאות שקלים לשים במוסך. יש חברות ליסינג שמקפידות יותר ויש כאלה שפחות. מצאת רכב שנראה לך? קח אותו לבדיקה עצמאית. מצבו מניח את דעתך? תתמקח על המחיר, ואם מדובר בליסינג – דרוש את הסטוריית הרכב, אחריות, מימון במידה ואתה צריך – ותתחדש.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקום שאתה הולך קיים מחירון של יצחק לוי

לגבי האחריות: בד"כ נותנים אחריות לשנה בלבד על מכללים עיקריים: מנוע, תיבת הילוכים

הבעייה היא רק ההיסטורייה של הרכב, לא נוהגים לחשוף אותה.

אתה מוכר וקונה או רק קונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...