Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לייעוץ מהשועלים הקצת יותר זקנים בפורום

shubidubi
שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם,

ובכן הסיפור הוא כזה-לפני כשבועיים עברתי תאונה עם הרכב וחלק מהסט אפ שלי נפגע.

הסט אפ שלי מורכב משני טוויטרים מוראל MT12 שקניתי לפני כארבע שנים בערך מידידינו אדי לאנוספורס, שני קרוסים זיטק X-2 שקניתי מידידינו איתמר גם כן לפני בערך ארבע שנים ועוד שני ריינבאו פרופי פייס פלאג מחבר פורום אחר... סלט שלם כולו מיד שניה שנשמע לא פחות מנפלא.

נקודת החיתוך הגבוה בקרוס [4200 הרץ] מתאימה בדיוק לפי דעתי לMT12 והוופרים הנפלאים האלה שיכולים לעלות כל כך גבוה ועדיין להישמע נהדר. הסט אפ הוגבר על ידי זיטק ווקטור שני ערוצים שסיפק 75 וואט אמיתי לכל ערוץ ואני הייתי מאושר.

למגבר לקרוסים ולטוויטרים שלום, אחד הוופרים נפגע :-( .

השאלה שלי היא כזו:

האם לשלוח את הוופר לתיקון?

יכול להיות שבמקום לשלוח את הוופר לתיקון ולהחזיר לפעולה סט אפ בן ארבע שנים ויותר עדיף פשוט לקנות סט חדש? [תאריך הייצור של הוופרים הוא דצמבר 2007].

ולבסוף אני כבר הרבה זמן שם את עיניי על המוראל וירטוס החדש... מישהו יכול לתת חוות דעת? האם הוא ישמע יותר טוב מהסט אפ הנוכחי?

IMG_0933 (475x640).jpg

~ COMP-morel maximo 6.5 SUB-helix db 12 AMP-helix db four H.U-alpine bt177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות בכלל בין המורל וירטוס לרינבאו.

הרינבאו הוא 5 רמות מעל.

השאלה היא מה קרה? לרמקול? (נשרף / נמעך / נקרע הסראונד )

תמונות יהיו התחלה טובה.

אגב רמקול בן 5 זה לא ישן.

רמקול בן 15 זה מתחיל להיות ישן.

הרמקול שאצלי בסלון הוא בן כ23-25 שנה בערך ורובו מקורי

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מידבאסים של USHER 7 אינטש באיזה 100 דולר ליחידה או אולי אפילו פחות דרך פארטס אקספרס.

זו שמועה לא חדשה עבורי שהוופרים של ריינבואו הם מבוססי USHER ובאמת, מדובר בוופרים שיכולים לעלות יפה עד אזור ה5K הרץ - סליחה, מידבאסים.

הייתי שוקל את זה.

בכל מקרה - טוב לשמוע שאתה יצאת בסדר מכל הסיפור, כל השאר, שטויות.

אתה רוצה עוד עצה - HAT אימג'ן - הוופרים מטפסים יציב עד אזור ה6K הרץ (בדוק, מנסיון) והם יעשו עבודה מטורפת, הסט זול מאוד יחסית אבל שווה כל שקל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יש לי את המורל וירטוס והוא נשמע נהדר על ג'נסיס שסוחט לו את המיץ,אני אישית מאוד נהנה ממנו.לגבי ההשואה לרינבאו באמת אין להשוות רק לא הייתי אומר 5 רמות מעל.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי

ריינבואו פרופי או פרופי וואנדיום הם ללא ספק, כמה ליגות טובות מעל סדרות הכניסה של מוראל.

אם אתה משווה סדרת כניסה של מוראל לסדרת כניסה של ריינבואו - בסדרות הכניסה הריינבואו די זוועתיים - אבל כשאתה מגיע לסדרות הגבוהות שלהם, הם פשוט מדהימים.

מוראל נשמעים טוב כבר מסדרת הכניסה שלהם עד סדרת ההיי אנד שלהם העניין הוא שהם נשמעים טוב רק למי שמתחבר לאופי צליל שלהם וגם בסדרות ההיי אנד שלהם יש להם מגבלות של פירוט בכל מיני סגנונות מוזיקה בהם המתחרים שלהם מתעלים עליהם.

אבל הם מותג מדהים בעיניי, מוראל ואני עוד אחזור להשתמש בסטים שלהם זה בטוח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונה של המידבאס הפגוע כדי להעריך נזק.

שמעתי וויטוס שמעתי דוטק,לא שמעתי הבדל,מה שכן לא התחברתי לסטים האלה בכלל.

אומרים שהרץ חדים אבל הטוויטרים של הדוטק כמה רמות מעל.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הדאגה... התאונה התרחשה כשאני הייתי בכיכר ונהג אחר נכנס בי מימין, המיד באס יצא ממרכוז והמגנט התנתק מהמקום. אני מניח שאין מה לתקן אלא פשוט להחליף לחדש.

תודה שוב על העזרה, אדי המיד באסים של usher צורכים הגברה חזקה? אם כן אז השילוב עם הקרוס יהיה בעייתי לא? אני לא הכי מבין בשילוב רכיבים עם קרוסים וחלוקת הספקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי הם דווקא לא דורשים הספק גבוה במיוחד - אני אחפש לך בערב כמה מפרטים ואעלה לכאן.

לגבי מה שנאמר על חדות של טוויטרים של מוראל לעומת הרץ -> כנראה שמה ששמעת היה סט שהוגבר בצורה הכי לא נכונה שרק אפשר, טוויטרים של מוראל הרבה יותר רגועים ורכים מטוויטרים של הרץ.

הMT12 הם היחידים שנוטים באמת לחדות כלשהיא אבל זה מאוד עניין של איך אתה מגביר אותם ואיך אתה מאזן אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, תודה! אני מאוד אוהב את הMT12, לפי דעתי פגעתי בכיוון מאוד מוצלח חטוויטרים האלו.

אריק מצחיק שאתה אומר שאין כזה הבדל בין הדוטק לוירטוס, לפני שנתיים בערך היה לי ברכב סט מלא של דוטק אוביישן שמאוד אהבתי... אך הסט אפ הנוכחי באמת נשמע הרבה יותר טוב מכיוון שהמיד באסים והקרוסים רמה מעל. חשבתי שאולי הווירטוס יתן פייט יותר טוב ויהווה קפיצת מדרגה, תודה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי הם דווקא לא דורשים הספק גבוה במיוחד - אני אחפש לך בערב כמה מפרטים ואעלה לכאן.

לגבי מה שנאמר על חדות של טוויטרים של מוראל לעומת הרץ -> כנראה שמה ששמעת היה סט שהוגבר בצורה הכי לא נכונה שרק אפשר, טוויטרים של מוראל הרבה יותר רגועים ורכים מטוויטרים של הרץ.

הMT12 הם היחידים שנוטים באמת לחדות כלשהיא אבל זה מאוד עניין של איך אתה מגביר אותם ואיך אתה מאזן אותם.

אני עבדתי אצל מתקין מאוד מוכר בתחום,התקנתי עשרות דוטקים וגם כמה ווירטוסים,על שלל מגברים(גם ברמה גבוהה וגם ברמה בינונית - נמוכה) בכולן ללא יוצא מן הכלל הטוויטרים פשוט היו צורחים.

סתם דוגמא הטוויטר של האנרג'י היה הרבה יותר נעים לאוזן,אני אוהב מוצרים של מורל,יש לי גם בבית רמקולים שלהם,פשוט הטוויטר של הדוטק-ווירטוס הוא לא מהמוצלחים שיש לדעתי(יתכן שאולי הבעיה היא בתכנון הקרוס)

עוד לא יצא לי לשמוע סט כזה אקטיבי,אבל עוד פעם זה עניין של טעם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שמישהו מוכר ביד 2 וופרים של פוקאל אוטופיה... ( סדרת הדגל של פוקל ונחשבים לבין הטובים בעולם)

הוא דורש 1800 , יכול להוות קפיצת מדרגה בשבילך לא? אבל לדעתי גם הקרוס שלך יצטרך להשתנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק

גם סט פאסיבי אפשר לאזן ומעולם לא אמרתי שהקרוסים של מוראל טובים, הרמקולים כן, הקרוסים - לא. לפחות לא עד שאתה מגיע לאילייט או סופרימו (שבכלל יצא במקור ללא קרוס פסיבי). למען האמת כמעט אף קרוס פסיבי לסט רמקולים של רכב עד היום, עוד לא נתקלתי בקרוס אובר ראוי באמת, אני בונה אותם בעצמי.

דווקא הוופר של USHER עם הפייס פלאג שרציתי להציע לא מופיע כרגע באתר שלהם אבל הנה אחד מסדרה קרובה

http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?partnumber=296-600

תחום התדר שמוצהר לרמקול הזה הוא פשוט הזוי - עד 8K הרץ אבל נראה לי שהוא ינגן יפה עד אזור ה5K הרץ טוויטר שיכול להתחיל לנגן איפשהו מאזור ה3.8 Kהרץ יכול להשתלב איתו טוב ככל הנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אדי על העזרה, מחר אני מתכוון ללכת ולברר מה עלות החלפה של המיד באס באחד חדש.

כמו כן אני חושב לעבור הלאה אחרי ארבע שנים עם הMT12 לMT220 החדשים, לפי מה שהבנתי הם אמורים להיות מאוד קרובים בתוצאה הסופית לMT23 שאני מאוד אוהב.

ושוב תודה לכולם על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...