Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין, בטיחותי וידני בתקציב 15,000-18,000 ש"ח

מיכאלהלי
שימו לב! השרשור הזה בן 4137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זקוקה לרכב שיהיה אמין ובטיחותי.

שיעלה בעליות. חסכוני בדלק ובאחזקה

רוצה ידני ורצוי האצ'בק עם בגאז' גדול.

לא מעוניינת במכונית קטנטנה - מפחדת מכאלו.

הכי חשוב לי זה שיעמוד בנסיעות עם עליות

ושבמקרה של תאונה חלילה יהיה בטיחותי

(הרכב שלי - סיטרואן קסרה - הלך אתמול טוטל-לוסט בתאונה

מול מרצדס ויצאנו בלי שריטה).

אשמח לניסיונכם וידע-כם.

ימים טובים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאפילו דייהו מאטיז עם מנוע 800/1000 יעלה בעליות :-P

בכל מקרה, בתקציבך ישנה הפיאט פונטו ספייס, היא תענה על הדרישות שלך (מלבד הבגאז׳. זה עניין סובייקטיבי, כשתראי את הרכב תחליטי) ותשב בתקציב.

חפשי אחת מדגם elx המאובזר ובדקי שיש נוזל קירור (צבע כחול) במקום מים ברדיאטור ואת ההגה במצב city (יש כפתור בסביבת הנהג)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאפילו דייהו מאטיז עם מנוע 800/1000 יעלה בעליות :-P

בכל מקרה, בתקציבך ישנה הפיאט פונטו ספייס, היא תענה על הדרישות שלך (מלבד הבגאז׳. זה עניין סובייקטיבי, כשתראי את הרכב תחליטי) ותשב בתקציב.

חפשי אחת מדגם elx המאובזר ובדקי שיש נוזל קירור (צבע כחול) במקום מים ברדיאטור ואת ההגה במצב city (יש כפתור בסביבת הנהג)

הנוסעים בפונטו ספייס יצאו עם כמה שריטות או בלי במקרה של טוטאלוס חלילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוסעים בפונטו ספייס יצאו עם כמה שריטות או בלי במקרה של טוטאלוס חלילה?

אני מנחשת שאתה בעצם אומר שהפונטו ספייס אינה בטיחותית, אינני מכירה אבל נדמה לי שהיא קטנה

מהסיטרואן קסרה, לא?!

יש לך אולי רעיונות עבורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא קטנה מהקסארה,

אבל יש לה ציון עדיף במבחני הריסוק.

לקסארה יש 3/5 כוכבים במבחני הריסוק בעוד לפונטו ספייס יש 4/5 כוכבים במבחני הריסוק.

אם רוצים רכב בטיחותי יחסית בתקציב הזה, אפשר לחפש קליאו B דור II או מגאן, יש להן אמנם גם כן 4 כוכבים במבחני הריסוק אך בחלק מהדגמים יש 4 כריות אוויר, ABS וEBD, שזה אומר אבזור בטיחותי מעולה לשנתון ההוא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו 206 ידנית.

הספייס ELX היא אוטומטית (יש גם אי אילו ידניות, מאוד לא נפוץ בלוחות). ספייס ידניות חלשות משמעותית מכל רכב אחר שהועלה פה (60 כ"ס בלבד), וחסרות כל יתרון משמעותי (למעט אולי מחיר נמוך).

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוצים רכב בטיחותי יחסית בתקציב הזה, אפשר לחפש קליאו B דור II או מגאן, יש להן אמנם גם כן 4 כוכבים במבחני הריסוק אך בחלק מהדגמים יש 4 כריות אוויר, ABS וEBD, שזה אומר אבזור בטיחותי מעולה לשנתון ההוא.

מצד שני, הרבה מאוד מגאנים היו שייכים לצבא והגיעו לקילומטראז' מוגזם.

בלי קשר, קשה מאוד למצוא בארץ רנו שתוחזקה כראוי ותענה על סעיף האמינות שמיכאלהלי ציינה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, הרבה מאוד מגאנים היו שייכים לצבא והגיעו לקילומטראז' מוגזם.

בלי קשר, קשה מאוד למצוא בארץ רנו שתוחזקה כראוי ותענה על סעיף האמינות שמיכאלהלי ציינה

המגאנים שהגיעו לצבא הם דיזל.

יש גם מנועי בנזין 1.4 ו1.6 שהם אמינים למדי, חסכוניים יחסית ועם ביצועים טובים יחסית בשילוב של גיר ידני, ה1.4 הוא עסקה משתלמת יחסית שתחסוך בדלק אבל לא תחסוך בביצועים.

עם קצת סבלנות אפשר למצוא מה שרוצים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הנ"ל אני בספק אם אפשר למצוא רכב שיהיה בטיחותי ברמה של הרכבים של היום, ועל כן פונטו ספייס למשל היא מספקת בהחלט, כמו גם שאר הרכבים הדומים. מלבד רכבים כמו יונדאי גטס בגירסאת GLF שרמת הבטיחות שלהם מחפירה ואני בכלל לא מבין איך העז היבואן ליבא אותם, אין רכב שרמת הבטיחות שלו מחפירה מעל לנורמלי (לא שאני מכיר)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן 1600 ידנית מודל 2003 - בטיחותית, נוחה, חזקה ועם בגאז' גדול.

רכב שמור יהיה גם אמין. המחירים ברצפה בדומה לקסרה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך יכנס שנתון נמוך יחסית, לכן זו בחירה שגויה.

גם לא תהיה בטיחותית, גם ק"מ גבוה, וגם בלאי שנוצר עקב השנים והגיל של הרכב, בשילוב הגרוע של מזג האוויר הישראלי והתחזוקה הלא מדהימה בלשון המעטה שרוב הישראלים מעניקים לרכבים שלהם בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...