Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(המלצה על רכב) לזוג צעיר בסביבות 15,000 שח

anatcb
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי- נשמח לקבל עזרתכם בהמלצה על רכב ראשון, אנו זוג צעיר עם תקציב צנוע של כ15000 (אפשר אולי להוסיף עוד קצת), אנו זקוקים לרכב לצורכי עבודה.

אני אישית פחות מבינה ומאנשים ששאלתי ממליצות לא לקנות אירופאיות אלא אסיתיות, האם יש אמת בדבר?

הכוונה לרכב קטן, משפחתי עם צריכת דלק סבירה ומטה.

תודה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קצת סתירה,רשמת רכב קטן אבל גם משפחתי,אתה מחפשים רכב כמו מזדה לנטיס בגודל או פונטו ספייס?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו ספייס משנים 2003-6 בעלת גיר אוטומטי (לא רובוטי) שמורה ומתוחזקת תעשה את העבודה טוב מכל רכב יפני בן יותר מעשור שיכנס לכם לתקציב.ככל שרכב מתבגר יותר הוא זקוק ברוב המקרים לתחזוקה גבוהה יותר בשל בלאי מצטבר.

כמובן,שברכב בן עשור ומעלה עלולות לצוץ הפתעות לא נעימות ותקלות יקרות במנוע /בגיר שעולות לא מעט לכיס.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה לאנטיס 323 אפשר למצוא במצב טוב אין הרבה מחלות חוץ מהתיישנות

טויוטה קורולה אותו דבר כמו המאזדה

ניסאן אלמרה

סובארו אימפרזה

כולן נותנות בערך אותו דבר, אני הייתי הולך על השנתון הכי קרוב ורכב כמה שיותר שמור (טיפולים, ק''מ)

בברכה, שי

Clio B 1.4 manual בציר 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד ממליץ על דייהטסו YRV.

זו מכונית לא מאד גדולה מבחוץ, אבל ענקית מבפנים -מעין מיקרו-וואן (וגם תא המטען מכובד).

מנוע 1300 אוטומטי, הרכב זריז מאד, אמין וגם חסכוני ביותר.

והיא גם מאד שימושית למשפחה צעירה.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אקסנט-תא מטען גדול,שנתון גבוה היחסית,יש בכמויות.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אקסנט זה מה שאתם צריכים. משפחתי אבל קטן.

אני אישית ממליץ לחפש קיה ריו, התאומה של האקסנט מבחינה מכנית, אבל עולה הרבה פחות ממנה עקב חוסר היכרות של השוק עם רכבי קיה, במיוחד בשנים ההם.

אני מניח ש-15 אלף ש"ח יקנו לכם קיה ריו משנת 2005.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משפחתי קטן ואמין הוא אכן האקסנט, רכב שעובר חיים לא קלים בחברות ההשכרה, הליסינג ובצבא, אבל מחזיק מעמד יפה מאוד.

בתקציב הזה אני מאמין שיכנס מודל 2002-2003, ועם קצת מאמץ כספי אפשר גם להתקדם למודלים מתקדמים יותר.

רכב אמין מאוד בסך הכול, ולא יקר לתחזוקה, אך די בסיסי ולא הכי חסכוני שיש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סיאט קורדובה?

מיני משפחתית בדיוק עונה לדרישות שלה.

יקרה לתחזוקה יחסית ולא הכי אמינה, גיר אוטומטי לא הכי אמין ובעיות חשמל, לא נראה לי כמו המלצה מוצלחת או כדאית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פיאט פונטו ספייס ELX אוטומטית שנת 2001.

מחוץ לעיר בנסיעה רגועה הגעתי איתה לצריכת דלק של 22.5 ק"מ לליטר...

בתוך העיר הצריכה כמובן פחות טובה אבל אתם גרים בעיר מישורית (ת"א, חולון וכו') אז היא תיתן תוצאות מעולות.

האוטו אמין כל עוד הוא מתוחזק. משמע אם הוא מטופל כמו שצריך, הוא מחזיר אהבה. פשוט למצוא אחת שטופלה בזמן ובמוסך של היבואן.

לאוטו יש גיר רציף. אלוף בחיסכון בדלק.

ב15,000 אפשר לדעתי להביא אחת משנת 2002-2003.

מקווה שעזרתי.

משה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...