Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויית "קנייה" באלבר [שקרים של אנשי מכירות]

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם שריינתי לעצמי רכב באלבר נתניה ולקח להם 4 חודשים להחזיר לי את הכסף אחרי שהגענו לשם וצעקנו עליהם.

עשיתי טעות של ילדים אבל למדתי כמו שצריך לא לסמוך עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאומר (בקצרה) שיש טופס בדיקה עם 50K , ויש העתק מהפזומט עם כמעט 100K. זה אומר שאו שאלבר זייפו את הק"מ או הסוחר. ובהיעדר תגובה מצידם הם ייחשבו ככאלה המשתפים פעולה עם הסוחר.

היה לי סיפור דומה-

קניתי רכב מאדם פרטי לפני כמעט 15 שנה, ובפעם הראשונה שנכנסתי לתדלק שמתי את הפייה, לחצתי, ובסיום, כשרציתי לשלם, לא הבנתי מה הסכום שאני אמור לשלם לתחנה. הסיבה התבררה מהר-הרכב היה עם פזומט פעיל, והתדלוק שולם אוטומטית...

קצת קשרים וטלפונים לפז והסתבר שהרכב עם פזומט כבר הרבה שנים, ושיש את כל התדלוקים שלו כולל קילומטרז', מה שמוכיח שלרכב יש 250,000 קילומטר ולא 150,000 כמו שקניתי אותו.

שלא לדבר על זה שהוא מחברה, ואפילו היה אצל חברה אחרת לפני זה.

עוד טעות שלי, שכשקניתי לא הסתכלתי על תאריך הבעלות של זה שמוכר לי. הוא קנה את הרכב חודשיים קודם בסך הכל.

מסתבר שהוא קנה את הרכב מהמעסיק שלו, כי הוא הכיר את הרכב ואת ההיסטוריה שלו בעבודה, ואת הקילומטרז'.

התקשרתי למעסיק והוא סיפר לי אפילו את המחיר שבו הבחור קנה את הרכב (25% פחות ממה שאני שילמתי חודשיים אחר כך !)

בקיצור, עם קצת איומים מנומסים ולאחר שהערכנו שהוא לא יהיה מוכן לקנות את הרכב בחזרה- הוא הגיע עם סטיפה של מזומן ופיצה אותי על ההפרש הזה.

אחרי איזה שנה, במוסך גם הסתבר שיש לו שאסי רציני.

מה שאומר שגם בבדיקה שעשיתי בקומפיוטסט בראשון (המוכר הציע שניסע לשם), היה לו משתף פעולה שהרגיע אותי שהפגיעות שיש זה כלום.

האוטו אגב היה אמין באופן מפתיע ושירת אותי כמה שנים טובות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הרכב היה עם פזומט פעיל, והתדלוק שולם אוטומטית..."

שולם ע"י מי? :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בעיקרון, אם הצ'ק הוא "למוטב בלבד", אבל אז אתה עלול להסתבך בתביעה מצדם, ושופטים מאד לא אוהבים נתבעים שמבטלים צ'קים.

הפשוט מכל - הגש תביעה לבית משפט לתביעות קטנות, ושלום על ישראל.

ואל תדאג, לא תצטרך להגיע לדיון; תקבל את יתרת כספך עוד לפני כן, ודאג רק שזה יהיה עם ריבית והצמדה.

כל זה לא תקף אם חתמת להם על מסמך שמאפשר להם לחלט לך 500 ש"ח, כמובן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומעבר לדברים הנכונים שחן כתב אתה עלול להתקל בסיטואציה שדודה שלי נתקלה בה.

קנתה רהיטים, שילמה חצי במזומן וחצי בצ'ק ל 60 יום.

אחרי חודש החנות נסגרה ודודה שלי אצה רצה לבנק וביטלה את הצק.

יומיים אחרי מועד הפרעון הגיעו 2 ארונות קיר מהלכים אליה הביתה והבהירו בצורה שאינה משתמעת ל 2 פנים שכדאי לה מאוד לפדות את הצ'ק פה ועכשיו!

אפילו טרחו להזכיר לה בצורה מרומזת מאוד איזה בית ספר הבת שלה לומדת. :shock:

(משהוא בסגנון של "הבת שלך מבסוטה בבית ספר X? שמעתי שהלימודי פיזיקה שם מאוד טובים")

עכשיו נראה מי גבר-גבר לא לשלם להם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החנות נסגרה, למי בכלל פודים את הכסף?

לארונות הקיר הללו כפרוטקשן?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי היא קיבלה את הרהיטים ורצתה לעשות טרמפ על זה שהחנות נסגרה, או שלא קיבלה ובמקום הרהיטים הגיעו 2 ה"ארונות" לגבות בכל מקרה? :roll:

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שהדודה היקרה השאירה צ'קים ללא "קורס" או גבלה "למוטב בלבד" וחנות הרהיטים פשוט העבירה אותם הלאה.

גם בלי ארונות הקיר הללו היא היתה חייבת בפירעון מלא שלהם, צד שלישי אינו אשם ואינו צד בעיסקה בכלל.

בכל מקרה, צ'קים לא מבטלים, ורצוי לא לעשות בהם שימוש כלל, תמיד עדיף כרטיס אשראי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על צ'ק שרשום לפקודת "אלבר" ואי אפשר להעביר אותו הלאה.

צ'ק שלא כתוב עליו שם אין לבטל אותו כי אתה לא יודע לאן הגיע. זה באמת נכון.

אם כך, שאלתי בעינה עומדת - צ'ק לפקודת קל אלבר, העסקה לא יצאה לפועל, הסוכן אמר שיחזירו את הצ'ק והוא לא חוזר. האם אני יכול לבטל אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהקישורים האלה לא ענה על השאלה. ברור שפיזית אפשר לבטל את הצ'ק.

השאלה מה קורה אח"כ. האם זה נחשב כאילו הם מילאו את חלקם בעסקה ואז הם יכולים לתבוע אותי, מילה מול מילה?

האם יוותרו בחברת אלבר על הגבייה ופשוט ימשיכו הלאה?

או שגם חברת אלבר מתעסקת עם "מקררים" שיבואו אלי הביתה ויאיימו עלי?

הרי לפי מה שמתואר כאן - יש פה התנהלות של רמאים וגנבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא עשית חיפוש, כתבתי על זה פעמים אחדות בעבר ;)

דין המחאה בין שני צדדים קרובים כדין חוזה: אם מקבלה לא מילא את חלקו, החוק מתיר לנותנה לבטלה. הבעיה מתחילה כאשר הצד המקבל מסחר (מגלגל בלשון העם) אותה הלאה. אם זה שנתן אותה יבטל אותה בשלב זה, הוא ימצא את עצמו בבעיה לא פשוטה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...