Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לבחור לפטופ חדש ? זקוק לחוות דעת .

Yakov s
שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אני מעוניין לקנות לעצמי מחשב נייד לטובת תקופת הלימודים הקרבה ובנוסף למשחקים נחמדים .

העתקתי את ה

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?)

גם לעבודה משרדית וגם למשחקים (קלים אני חושב- לדוג' enemy territory ) .

* גודל המסך?

רצוי מסך סביר 15" ומעלה .

* משקל רצוי?

ממש לא משנה לי.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)?

כמה שיותר עדיף wink.gif אני מניח שאני אצטרך אותו בלימודים ל4-6 שעות ללא הטענה ...

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? לא תודה

* בלוטות? מומלץ - לא חייב.

* גודל מינימלי של דיסק קשיח - מעל 500G נשמע לי סביר .?

* כונן CD/DVD? צורב? יש צורך בצורב

* כונן Bluray? לא חייב

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? DELL / ASUS - מוכרת בתחום - לא פוסל בכלל עקב חברות - כל מחשב בשיקול נפרד.

האופציות העומדות לפני עד כה :

DELL N7110 , מחיר :2900 ש"ח .

Lenovo g570',4g. cideo card: ATI אם אני לא טועה - מחיר 2400 ש"ח .

וAsus g53jw - עם 12G 1TB 10K RAM , כ.מ: Gforce GTX 460M 1.5 GB - כמובן שאני מאוד רוצה את המחשב הנ"ל -

האם כדי להשקיע 5K ? האם באמת הוא יחשב חזק ב3 שנים הקרובות ?

ראיתי לפי האינטרנט שהדגם הנ"ל רץ מ2010 , לא ישן קצת ?

אשמח לייעוץ ע"מ להגיע להחלטה הנכונה .

תודה מראש

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סטונדט שמתכוון להוציא את המחשב מהבית?

אם התשובה היא כן - אל תעניש את עצמך במחשב עם מסך 15"

ותר על ביצועים וקנה 13".

אם אתה צריך מחשב כלבויניק שישב רוב הזמן בבית ומקסימום יעבור מחדר לחדר - לך על 15".

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מתכנן לצאת איתו מהבית, אבל לא ממש מפריע לי - עדיין מדובר לעבוד במשרדים/ביתים - דיי נוח ...

מהי דעתך על המחשבים ?

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגודל: אם בכוונתך להשתמש בו כתחליף למחשב נייח - קנה נייח. תקבי "יותר מחשב לשקל" מכל נייד.

אם בכוונתך לקנות מחשב למטרות ניידות - קנה "13.3 או לכל היותר "14. משמעות הגודל היא המשקל על הגב בעת הובלת המחשב, וכן, כיון שצרכן האנרגיה הגדול ביותר הוא המסך - מחשב קטן יתן ביצועי סוללה יותר טובים מגדול.

לאיזה צורך קונים מחשב בסדר גדל של "15.6? למצב בו יש צורך בניידות מעטה, או כאשר מרבים להזיז את המחשב בתוך הבית. להוביל מחשב "15.6 בין הבית לאוניברסיטה וחזרה יהיה מאוד לא פרקטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון פחות לאוניברסיטה, כמו שאמרתי קודם אני צריך אותו נייד בעיקר בין המשרד(עבודה), ובין בתים ...

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב? בשביל משחקים כבדים צריך לפטופ מפלצתי. בשביל מרבית ישומי אופיס מספיק כל דבר עם מעבד I3 ומעלה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משחק משחקים נחמדים, אני מאוד רוצה שהם ירוצו חלק ...

כמובן שאני משתמש באופיס וכו', ברור לי שכל מחשב עם I3 וחלקים בסיסים יעשו עבודה מעולה .

העיניין הוא שאני רוצה שהמחשב יחליף גם את המחשב הנייח שלי.

איך המחשבים והמחירים שהוצע לי ? המחשבים הללו מפוסרמים במחיר הרבה יותר גבוה באינטרנט, כמובן שהם חדשים ...

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון אישי טוב עם מחשב נייד אחד של דל ושניים של אסוס, כאשר האסוס'ים זכו ללא מעט טלטול.

לא ציינת מה תקציבך, ולא איזה מעבדים מותקנים במחשבים שציינת. לפחות לגבי האסוס מדובר במשפחה של מחשבים, וצריך לציין את המפרט המלא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי בהודעה הראשונה , אם בשביל מחשב טוב שיחזיק זמן רב אני מוכן להשקיע 5K , האסוס שרשמתי הוא g53jw

12 G זיכרון פנימי

1TB הארד דיסק 7400

כרטיס מסך GTX 460M 1.5GB

מעבד I7

THX

EAX

ראיתי את המחשב ב7K באינטרנט עם שינויים כמו 8G פנימי, 750GB , ככה שהמחשב נראה לי במחיר טוב.

האם הדגם עצמו ישן מידי ?

כדי בכלל לקנות את הדגם הזה ?

תודה רבה ושבת שלום

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שDELL N7110 יעשה את העבודה. המחיר שהציעו לך ממש טוב. מחירו כ700 יורו.

האסוס גם הצעה טובה מאוד, זה כבר נשמע כמו לפטופ די מפלצתי ובמחיר מדהים. אולי כרטיס מסך שלו טיפה מהדגם החלש יחסית לדל המדובר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הייתה משקיע ולוקח את האסוס במחיר הנ"ל?

תדה רבה על החוו"ד .

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפטופ עם 12G זכרון ו1T דיסק ובנוסף מעבד I7? אני הייתי שמח ללפטופ עם מפרט כזה ב5K. זה קרוב למפרט כזה של מחשב נייח (עם מסך כמובן שגם אותו כדאי לקחת בחשבון). אם הייתי צריך עכשיו מחשב והייתה לי הזדמנות ללפטופ במחיר של מחשב נייח עם מפרט כזה, הייתי קופץ על המציאה. זה בהחלט לפטופ מפלצתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, מקבל את המלצתך ומחזק את עצמי.

אני חושב שאני הולך עליו,

אגב המסך 3d ברמה גבוה, הסאונד צריך להיות אדיר...

תודה רבה על היעוץ.

אני מקווה שהרוב היו עושים ככה,״ מי שלא שיגיד כעט ;)״

תודה רבה ולילה טוב.

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הסדרה הישנה של האסוס הזה, אני כבר שנתיים עם החיה הזאת והוא עדיין מריץ כל משחק על ההגדרות הכי גבוהות.

ישנם כאלה שרצים חלק בטירוף וישנם כאלה שרצים חלק אבל קצת פחות, תלוי בכתיבה של המשחק והמנוע הגרפי.

למשל GTA האחרון היה קצת כבד, לעומת זאת מקס פיין 3 ואפילו קריסיס החדש רצים מעולה.

איכות החומרים משובחת ובנתיים לא היו תקלות, ממליץ בחום.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקחת בחשבון שאם את רוצה להשתמש במחשב לעריכה גרפית אתה חייב כרטיס מסך יחסית חזק ומסך יחסית גדול. הבעיה פה שמסך גדול עם כרטיס מסך חזק לא מחזיקים סוללה הרבה זמן, וגם בדרך כלל יהיו דיי כבדים.

הG53 הוא דגם מאוד מאוד ישן עם מעבד ישן וכרטים מסך מאוד מיושן (שנתיים אם אני לא טועה). שווה לך להשקיע כלכך הרבה כסף במחשב בן שנתיים? לא עדיף להזמין מהאינטרנט?

אני קניתי לפני כמה שבועות את הN76, עלה לי 1500 דולר קנדי. אני מאוד מאוד מרוצה ממנו. מחשב דומה מסדרת G שלהם (סדרת הגיימינג) היה עולה קרוב ל2300-2500 דולר.

אני מציע לך לרדת מהG וללכת על N במחיר דומה. זאת סדרת המולטימדיה שלהם והם מספיקים לחלוטין לצרכים שלך.

אם אתה מעוניין להזמין מחו"ל וחושש מאתרים, אני יכול לעזור לך במה שתצטרך, צור איתי קשר אם תרצה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...