Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סיטרואן C1 רובוטית - מי הזיז את הרף שלי?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המיתלים הפניאומטיים האלקטרוסטטיים פרמננטיים.

הידרופנאומטיים בשבילך :-P

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה.

גז הביניים אינו בשליטת הנהג, פשוט כאשר אתה מוריד הילוך התיבה נותנת בעצמה גז ביניים לפני השילוב. דבר דומה מתרחש גם בתיבת סלספיד של אלפא רומיאו.

מעניין שדווקא בתיבת הדואלוג'יק שיש בפיאט, שעל פניו אמורה להיות זהה או לכל הפחות דומה מאוד לתיבה של אלפא, הדבר הזה לא מתבצע. חבל.

היא דווקא נותנת. תקשיב טוב.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

31,000 ק"מ עם פיאט בראבו + 56,000 ק"מ עם פיאט 500 רובוטיות ועדיין לא למדתי לזהות גז ביניים? :roll:

כנראה שאני באמת צריך להעלות לכאן סרטון שלה כשהיא מורידה הילוך כדי לבסס את הטענה שלי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

גז הביניים אינו בשליטת הנהג, פשוט כאשר אתה מוריד הילוך התיבה נותנת בעצמה גז ביניים לפני השילוב. דבר דומה מתרחש גם בתיבת סלספיד של אלפא רומיאו.

מעניין שדווקא בתיבת הדואלוג'יק שיש בפיאט, שעל פניו אמורה להיות זהה או לכל הפחות דומה מאוד לתיבה של אלפא, הדבר הזה לא מתבצע. חבל.

ועוד איך שקיים. מתי לאחרונה עשית סיבוב ב- 500?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

31,000 ק"מ עם פיאט בראבו + 56,000 ק"מ עם פיאט 500 רובוטיות ועדיין לא למדתי לזהות גז ביניים? :roll:

כנראה שאני באמת צריך להעלות לכאן סרטון שלה כשהיא מורידה הילוך כדי לבסס את הטענה שלי.

דווקא ב- 500 מאד מרגישים את זה. בבראבו פחות מורגש אבל גם היא נותנת גז ביניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן זולה יותר, הסמל שלה סימטרי יותר.

דודתי מתנגדת לסיטרואן בגלל המיתלים הפניאומטיים האלקטרוסטטיים פרמננטיים.

לא יודע אם היא צודקת כי לא עשיתי סיבוב.

האוטו נראה צעיר ויפה והוא גם יציל את המדינה.

אז זהו שבc1 אלו מתלים פנאומטיים עם בומבות גמורות.:lol:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לבומבה אך בהחלט נראית בומבון, אלא מה..קראתי אתמול קישור מהפורום שהיא ודומותיה יעלו בשלושת אלפים שקלים, לא מעט למי שהתאמץ כדי לרכוש במקום משומשת.

זוכרים מיסוי ירוק, רוב המכוניות והצרכנים הפסידו אך הקטנות הרויחו. כעת מסתבר למישרד האוצר שחסר כסף אז משנים החוק הכאילו ירוקבנוסף למצלמות הכאילו בטיחות . הכל מדאגה לנו, שנשלם. לאוצר יש חורים בתקציב ומסתבר שהסי אחת ודומותיה, כמה שהן קטנות.. מספיק גדולות כדי לסתום החורים ברשת התקציב ולהציל את המדינה.

פעם שרמנים סנטוריונים ופטונים הצילו, כעת סי אחת, סוזוקי אלטו ואחרות.

ואולי לא.

קראתי היום שבמוו יקרה נבחרה לשנע את שרינו היקרים. מה שהיה קודם לא הספיק, אז מי שקונה סי אחת בומבון או אלטו בובה בעוד שלושת אלפים שקלים יהא גאה. בזכות הבומבון שלכם אתם מממנים בומבה של מכונית גרמנית לנבחרי העם היהודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...