Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות שיפוץ פיאסטה

dannyboy
שימו לב! השרשור הזה בן 4736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי ממש שמח לדעת איך מחליפים ריפוד בגג...

לאחר ברור עם רפד רכב, הוא אומר שצריך להוציא את הריפוד הקיים, להשאיר את הגג ללא ריפוד כיום-יומיים ולחזור להדבקת הריפוד החדש.

המחיר המקובל שמצאתי הינו 500 ש"ח לפני מע"מ

רציתי מאד לעשות את זה לבד, אולם אני לא ממש יודע איך "לאכול " את השלבים הבאים":

1. הוצאת הריפוד הקיים? איך?

קריעה? איך מוציאים אותו בצורה נקייה מנקודות החיבור שלו עם השמשה הקדמית למשל מבעד לגומי מבלי לגרום נזק?

2. כיצד להדביק? דבק מגע? יש חומר אחר מומלץ?

3. האם הדבק יחזיק מעמד עד ההתייבשות, או שאני אצטרך לישון ברכב עם הידיים למעלה וחזיק את הריפוד החדש?! ;-)

4. איזה בד לקנות? בטח לא משהו זול ודק, אבל עד כמה עבה זה ריאלי (זה בטח כבד וקשה להדבקה)?

כל הכבוד על הפרוייקט!

יישר כח!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הייתי ממש שמח לדעת איך מחליפים ריפוד בגג...

לאחר ברור עם רפד רכב, הוא אומר שצריך להוציא את הריפוד הקיים, להשאיר את הגג ללא ריפוד כיום-יומיים ולחזור להדבקת הריפוד החדש.

המחיר המקובל שמצאתי הינו 500 ש"ח לפני מע"מ

רציתי מאד לעשות את זה לבד, אולם אני לא ממש יודע איך "לאכול " את השלבים הבאים":

1. הוצאת הריפוד הקיים? איך?

קריעה? איך מוציאים אותו בצורה נקייה מנקודות החיבור שלו עם השמשה הקדמית למשל מבעד לגומי מבלי לגרום נזק?

2. כיצד להדביק? דבק מגע? יש חומר אחר מומלץ?

3. האם הדבק יחזיק מעמד עד ההתייבשות, או שאני אצטרך לישון ברכב עם הידיים למעלה וחזיק את הריפוד החדש?! ;-)

4. איזה בד לקנות? בטח לא משהו זול ודק, אבל עד כמה עבה זה ריאלי (זה בטח כבד וקשה להדבקה)?

כל הכבוד על הפרוייקט!

יישר כח!

בפיאסטות מהדגמים הללו מה שמחזיק את הריפוד בגג הן קשתות ממתכת (4 קשתות) ותפישה ע"י הגומיות של החלונות. הן לא מודבקות לגג. אני מתכוון להדביק לגג בידוד אקוסטי ולשים ריפוד חדש שקניתי. את הריפוד הישן מחלצים מהגומי של החלונות- את העבודה הזו נתתי לחברה שלי לעשות. לקחתי מידות מהבד הישן ואני מתכוון לתפור כיסוי חדש לפי הדוגמה הזו, כולל ה"תעלות" של הקשתות.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאסטות מהדגמים הללו מה שמחזיק את הריפוד בגג הן קשתות ממתכת (4 קשתות) ותפישה ע"י הגומיות של החלונות. הן לא מודבקות לגג. אני מתכוון להדביק לגג בידוד אקוסטי ולשים ריפוד חדש שקניתי. את הריפוד הישן מחלצים מהגומי של החלונות- את העבודה הזו נתתי לחברה שלי לעשות. לקחתי מידות מהבד הישן ואני מתכוון לתפור כיסוי חדש לפי הדוגמה הזו, כולל ה"תעלות" של הקשתות.

האם אתה יודע אולי אם ברכב שלי (סיאט איביזה דור ראשון, הגג מתפרק לחלוטין ונשלף החוצה, כך שגם אני אוכל לפעול ע"פ ההנחיות בפרוייקט של איציק נ.?

אם כן, כבר בסוף השבוע הזה, אני מתחיל לעבוד על זה! ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה יודע אולי אם ברכב שלי (סיאט איביזה דור ראשון, הגג מתפרק לחלוטין ונשלף החוצה, כך שגם אני אוכל לפעול ע"פ ההנחיות בפרוייקט של איציק נ.?

אם כן, כבר בסוף השבוע הזה, אני מתחיל לעבוד על זה! ;-)

sorry אין לי מושג ירוק לגבי רכבים אחרים.

פשוט תסתכל מה קורה אצלך ברכב. תראה איך העסק תפוס שם ותחליט. זה לא צריך ליהיות מסובך כל-כך ואם הכיסוי גם ככה בלוי (כמו שהיה אצלי) אז אין צורך אפילו ליהיות כל-כך עדין איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי... וכן, הגג מתפרק בלי בעייה (להזכירכם - איביזה דור ראשון)

הגג תפוס באמצעות האלמנטים השונים המחוברים אליו - ידיות, סוככי שמש ותאורת רכב, ואינו מחובר לגומיות הדלתות/שמשה קדמית/אחורית... וכך ההסרה שלו קלה ביותר!

עוד פרוייקט יצא לדרך ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה חוזרת שערכתי, הגג אצלי באוטו מוצמד לתקרת הרכב באמצעות פינים עגולים מפלסטיק עם ראש משונן (בדומה לאזיקונים) ואי אפשר לחלץ אותם מהמקום מבלי לשבור אותם.

יש שני סוגים של פינים כאלה: עם ראש עגול, ועם ראש מרובע...

השאלה שלי, איך אני יכול להוציא אותם מהמקום מבלי לשבור אותם?

ניסיתי לדחוף טסטר במטרה לחלוץ את השיניים של הפין, אולם ללא הצלחה...

יש לכם רעיונות מה לעשות?

אולי לשבור את כולם ולקנות פנים חדשים?! (אם יש כאלה בכלל?!)

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני סוגים של פינים כאלה: עם ראש עגול, ועם ראש מרובע...

השאלה שלי, איך אני יכול להוציא אותם מהמקום מבלי לשבור אותם?

ניסיתי לדחוף טסטר במטרה לחלוץ את השיניים של הפין, אולם ללא הצלחה...

יש לכם רעיונות מה לעשות?

אולי לשבור את כולם ולקנות פנים חדשים?! (אם יש כאלה בכלל?!)

שוב תודה

הפינים הללו ישנים ביותר, שיני הפינים ישחקו בכל מקרה של נסיון שליפה.

כל שנותר לך זה לנסות להשיג כאלו או תואמים להם, זה לא אמור להיות יקר.

ראשית כל תנסה במוסכים המורשים ואח"כ בפחחיות.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם להדביק ישר על התקרה מבלי לפרק אותה, בשבוע שעבר עשינו זאת בפולו קלאסיק, השארנו פחות מס"מ בכל צד ואז הכנסנו את זה מתחת לפלסטיקים שמסביב (ככה זה בפולו) בכל מקרה בב.מ.וו. הייתה תקרה עם קשתות והוצאתי אותה, ניקיתי טוב את הגג והדבקתי לבד ישר ככה, עברתי על כל הקורות ופירקתי את הכסאות כדי להמשיך לרצפה ואז נגמר הלבד ... אצלי זה יצא ממש יפה - התקרה שחורה הרצפה וסוככי השמש כחול כהה, הקונסולה המרכזית מעור שחור וכל מה שתופס את השעונים כחול כהה... זה היתרון - האפשרות לשחק עם הצבעים. אם היית גר קרוב הייתי עוזר לך עם זה צ'יק צ'ק .

בהצלחה

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

ביום שישי האחרון עשיתי גיחה נוספת לעיר הגדולה.

בחנות של מוטורקרפט קניתי חלקים לשיפוץ הגיר- מיסבים ואטמים.

בנוסף הסתובבתי באיזור וקניתי balljoint חדש, ברגים חדשים, שביניהם בורג M18 (תודה לקינג-בורג ברח' צ'לנוב...) שמחליף את פקק המילוי שמן גיר מאחר ולפני כ-3 שנים "טחנו" לי את ההברגה- הברזתי הברגה חדשה ואת הבורג ניסרתי לאורך מתאים- נראה כמו חדש:wink: .

קניתי סט פחמים חדש לאלטרנטור-שיהיה...

נכנסתי גם ל "ירגום" ב י"ל פרץ כדי לקנות יריעות "פלציב". בעל החנות כמעט העיף אותי מאחר ובאתי ב11:55 ולדבריו "גם הוא רוצא ללכת הביתה היום", מה שנכון, אבל מה לעשות שאני רגיל שחנויות בחיפה פתוחות ביום שישי גם עד אחרי הצהריים. התנצלתי יפה והלכתי בידיים ריקות- גם ככה לא בוער לי נושא הבידוד.

שלשום הרכבתי את הגיר (תמונות בהמשך) לקח קצת זמן אבל ב 00:00 חתמתי את היום בנילון הגיר עם ניילון נצמד עד מועד ההרכבה על המנוע.

P8130001.JPG

P8130002.JPG

P8140003-1.JPG

P8160004.JPG

P8160005.JPG

P8160006.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...