Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנסות מרגיזה במחלקת המכירות בקראסו

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 4489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי לבושה, האיש התקשר להתנצל אליך אך לא הביע חרטה על הפשע הנורא מול כבודך :roll:

הוא התחנף לילדה בת 10 שלך? אתה מכיר אנשים שמדברים פורמלית וישר לילדות בת 10? על זה אתה מחליט להכפיש אותו בפורום ציבורי?

ובסוף אתה מחליט להגיד לו שאתה לא צריך את הרכבים שהוא מוכר ואתה לא מחכה להם, אם אתה לא מחכה לו, למה כל כך נפגעת מזה שלא חזר למייל הקדוש שלך והחלטת להכפיש את שמו?

נו באמת, הוא ניסה למכור לך רכב ב145K אתה אמרת שזה מעל התקציב שלך התברר שהוא עולה 9K יותר אני לא רואה איפה הנזק בלא לחזור אליך למרות שזה לא בסדר, אתה פרסמת את זה בשביל להכפיש אותו, ואח"כ גם שלחת את זה להנהלה שלו, יצאת גבר!

מסכים עם כל מילה!

הישראלי המכוער שכל פעם שהוא פותח את הארנק הוא חושב שצריכים להשתחוות בפניו.

Nissan Note Acenta 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דעתי

עניין איש המכירות- איש המכירות אכן היה צריך לחזור ללקוח שפנה במייל גם אם זה אומר שזה הופך את נושא הרכישה ללא רלבנטי (מחיר גבוה יותר ממה שחשב). איש המכירות הגיב פה אישית בפורום, הודה והתנצל על כך ועושה רושם מההכרות שלי איתו מעל דפי הפורום שזה לא עניין שבשגרה אצלו (אם זה היה רגיל אצלו, תאמינו לי שהוא היה מגיב אחרת כאן). עצם העובדה שעשה זאת כבר נותנת לו לדעתי נקודות זכות ובזה נגמר העניין הזה. כל הביקורת לגבי שיטות המכירה (התחנפות לתינוקת) מיותרות לגמרי לדעתי.

המחיר- קורה שאנשי מכירות טועים. אני לא חושב שקרסו צריכים לקחת על עצמם את ה-9000 ש"ח האלו ובכל מקרה פותח השרשור לא מעוניין ברכב הזה כי גם ה- 145K גבוהים לו. אני בטוח שאם אדריאן יראה רצינות לגבי הרכב יבואו לקראתו (אחרי הכל מדובר בקוליאוס שהוא יד ראשונה ע"ש קרסו, הם אמורים להיות מאוד גמישים אם יש לקוח רציני לגביו).

אדריאן- אתה רוצה את הקוליאוס? נסה לשבת שוב עם זכי ולסגור עניינים, אני בטוח שיש לו אינטרס גדול יותר עכשיו להוציא אותך מרוצה. מאוכזב עד עמקי נשמתך מזכי ועדיין ממש רוצה קוליאוס? כנס לסוכנות אחרת של קרסו ותתקדם שם.

בהצלחה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מן הראוי שאעדכן..

מאז פתיחת השרשור זכי יצר איתי קשר, התנצל על הטעות והביע חרטה.

.

כעבור יום או יומיים התקשרה אלי מריאטה שהיא מנהלת אולם המכירות כדי לקבוע איתי נסיעת מבחן ובתנאים שנאמרו לי בפעם הראשונה שביקרתי באולם המכירות שלהם.

אחרי שאשתי התרצתה שוב ופינתה זמן , הלכנו וביצענו נסיעת מבחן.

כל שנותר הוא להחליט אם האוטו מתאים לה מבחינת הגודל (וקצת גם המחיר...), העניין הוא שהיא מאוד התרשמה מה3008.

בכל אופן, רציתי לציין לטובה את המהירות והיעילות בהם תוקנה הטעות שנעשתה.

זכי , מריאטה ... בין אם נקנה ובין אם לא, תודה רבה רבה  !!!!

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...