Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים בסוזוקי יורוסוויפט - איזה צמיגים לבקש, מה לבדוק ואיך לרשום כותרת?

sivan120
שימו לב! השרשור הזה בן 4547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף שלא!! מדובר בצמיגים בגיל של מעל שנה וחצי יש הרבה יותר טריים בני חצי שנה ופחות, לכן מומלץ לך ללכת על דגמים של חברות מוכרות כמו הA-DRIVE של יוקוהומה או ContiEcoContact 3 של קונטיננטל שהם צמיגים מחברות טובות ומוכרות וגם צמיגים שנמכרים בכמויות ולכן אפשר למצוא טריים בני חצי שנה ופחות.

כמובן שיש עוד חברות כמו KLEBER,KUMHO שהן חברות טובות שישרתו אותך נאמנה.

המלצה שלי לא ללכת על צמיג זול כי זה מה שמחבר אותך לכביש ופה לא אמורים לחסוך!!

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הסברתי את עצמי מספיק טוב: רביעיית צמיגים איכותיים וטריים כגון יוקוהמה Adrive או קומהו למידה שלך לא אמורים לעבור את ה1000 ש"ח, אפילו פחות.

אל תחפשי קיצורי דרך, זה לא שווה את זה במיוחד שאת לא חורגת ממסגרת התקציב.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הסברתי את עצמי מספיק טוב: רביעיית צמיגים איכותיים וטריים כגון יוקוהמה Adrive או קומהו למידה שלך לא אמורים לעבור את ה1000 ש"ח, אפילו פחות.

אל תחפשי קיצורי דרך, זה לא שווה את זה במיוחד שאת לא חורגת ממסגרת התקציב.

יש רק יוקוהמה ADRIVE או שיש יוקוהמה אחרים? דרך אגב, אפשר לזייף את התאריך שעל הצמיג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יוקוהומה אחרים והם כולם טובים - כל צמיג של חברה גדולה ומוכרת הוא טוב. צמיג ישן או צמיג של חברה "מסתורית" הוא סכנת נפשות, לא משנה מי נוסע אתם וכמה. כל עוד הצמיג של חברה טובה ולא ישן (פחות משנה באחסנה) הכל בסדר. תאריך הצמיג מוטבע עליו כחלק מהדרישות של התקן של משרד התחבורה האמריקני (DOT) ולכן לא יזייפו אותו. גם בהרבה מכוניות במשפחה שלי שנוסעים מעט מאוד (ואחד מהם הוא משנת 95 עם 60 אלף!) מותקנים צמיגים איכותיים והם גם מוחלפים מחדש בקצב שיא, עקב ההתייבשות של הגומי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק יוקוהמה ADRIVE או שיש יוקוהמה אחרים? דרך אגב, אפשר לזייף את התאריך שעל הצמיג?

Adrive זה הדגם הזול של יוקוהמה, יש גם יותר יקרים למשל Cdrive Sdrive הם לא לתקציב שלך.

הוא מהווה לדעתי את התמורה הטובה ביותר למחיר, בלי להתפשר על בטיחות.

לגבי התאריכים - אם את קונה צמיג מחברה מוכרת בפנצ'ריה מוכרת אין לך מה לדאוג.

אם תקני צמיג סיני משומש בפירוקייה ב20 שקל, אז אולי כן. אבל במקרה כזה התאריך יהיה הבעיה הכי קטנה שלך :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Adrive זה הדגם הזול של יוקוהמה, יש גם יותר יקרים למשל Cdrive Sdrive הם לא לתקציב שלך.

הוא מהווה לדעתי את התמורה הטובה ביותר למחיר, בלי להתפשר על בטיחות.

לגבי התאריכים - אם את קונה צמיג מחברה מוכרת בפנצ'ריה מוכרת אין לך מה לדאוג.

אם תקני צמיג סיני משומש בפירוקייה ב20 שקל, אז אולי כן. אבל במקרה כזה התאריך יהיה הבעיה הכי קטנה שלך :lol:

קיבלתי הצעה של יוקוהומה a drive מתחילת ינואר 2011 (הצמיגן אמר לי שזה מתחילת 2011, מינואר) ב-1000 שקלים- זה בסדר מבחינת התאריך והמחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמעט שנה..לא מעט עבור צמיג פופולרי שנמכר בכמויות ואין סיבה שיישאר במחסנים הרבה זמן. עד חצי שנה זה סביר (לדעתי).

ולגבי המחיר אני קניתי זוג Adrive טריים בחצי מזה כולל איזון והרכבה, אבל למידה גדולה בכמה רמות משלך (כלומר במידה שלך הייתי קונה בפחות מ1000).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמעט שנה..לא מעט עבור צמיג פופולרי שנמכר בכמויות ואין סיבה שיישאר במחסנים הרבה זמן. עד חצי שנה זה סביר (לדעתי).

ולגבי המחיר אני קניתי זוג Adrive טריים בחצי מזה כולל איזון והרכבה, אבל למידה גדולה בכמה רמות משלך (כלומר במידה שלך הייתי קונה בפחות מ1000).

לא הבנתי- המידה שאני צריכה היא 155/70/r13, אתה אומר שקנית מידה יותר גדולה ב-500 שקלים? אם הצמיג יהיה בן שנה, זה מאוד נורא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מידה יותר גדולה בפחות כסף פר צמיג ממה שהציעו לך לכן ההצעה לא אטרקטיבית.

אמנם כשאני קניתי זה היה לפני שנה, אך לפי המחירים באתר Tires4u שפרסמו פה, המחיר (בתמר, לפחות) צריך להיות 4*221=884

וזה לפני הנחה במקום.

לגבי התאריך - אם זה היה צמיג נדיר (למשל ספורטיבי) שאנשים מחפשים בנרות, אז הייתי מתפשר על שנה. אבל זה לא המקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה לא "טרי", אבל כל עוד הגיל פחות משנה - סביר. התיישנות בזמן אחסנה היא לא עד כדי כך משמעותית.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה לפני שנה זה לא אקטואלי יותר - המחירים עלו לפני 4 חודשים.

יש כאן אופנה כזאת, לפסול צמיגים בני יותר מחצי שנה.

לדעתי זה מוגזם.

yokohama a.drive בני 10 חודשים זאת אופציה טובה, והמחיר סביר+

במקומך הייתי מרכיב אותם ומסיים את הסיפור.

אין במידה הזאת s.drive בטוח, ואולי גם c.drive לא קיים.

היה לי ניסיון טוב עם a.drive במגאן 2003.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SIVAN,

כל הצמיגים במידה שלך ( 13\70\155) יהיו בעלי קוד עומס 75 וקוד מהירות T או H (שניהם מתאימים לך).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...