Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פארק יפה בדרום הארץ.

kookoo
שימו לב! השרשור הזה בן 4591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמורת פורה מקסימה, עם כמה נקודות תצפית יפות. אפשר גם איזור נחל הבשור בסביבת גשר החבלים וצפונה ממנו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמורה נראית כמו מסלול טיולים ולא מקום לשכב על הדשא, אני צודק?

הבני דודים בגולדה זה מה שאני זוכר מהפעם האחרונה מלפני מהספר שני לא קטן שהייתי שם. וזה כעקרון מה שמשך אותי לחפש מקום אחר, אין לי ממש חשק לנסוע מהדרום עד לפארק הלאומי ברמת גן שגם שם אין טיפת פרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה? קבל שינוי כיוון רציני.

אני יודע שביקשת דרום, אבל...שמורת טבע בגעש/שפיים. על מצוק הכורכר המשקיף על הים בנו דקים מעץ, עם שבילים מסומנים. גידרו שטח גדול, ונתנו לצמחייה הטבעית להתאושש.

אם תרצה להתייחד בפינה שקטה - תמצא עשרות פינות. אם תרצה לשבת על הבלקון ולפתוח בקבוק יין - גם אפשר. מומלץ בחום, ועד כמה שזכרוני לא מתעתע בי גם מנסיון. :wink:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הגן הלאומי של חוף השרון? וואו, נשמע טוב אבל זה חתיכת נסיעה, 3 שעות לא כולל עומסי תנועה לכל כיוון. אני עם רכב מושכר ככה שאני גם מוגבל בק"מ. המסלול הזה תופר לי 300+ בלי ללכת לאיבוד בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המקומות הרומנטיים הצוק בהרצליה פיתוח לכיוון תל ברוך דרך עפר שקיעה מהההההמממת הים פרוס לרגלך יין יבוא טוב רק זהירות מהניידות שבאים לזונות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחליט להישאר בדרום, יש את "בתרונות רוחמה".

http://www.google.co.il/search?aq=0&oq=%D7%91%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA+%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%9E%D7%94&gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=%D7%91%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA+%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%9E%D7%94

בסגנון של פורה, רק פחות המוני.

אבל בכללי, הצבעים היותר יפים בדרום בחורף ובאביב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הגן הלאומי של חוף השרון?

בדיוק.

מאיפה אתה מגיע שזה 3 שעות לכל כיוון, מאילת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה בדרום ועד כמה אתה מוכן להדרים ?

אם המטרה היא באמת פארק נחמד עם דשא אז אני ממליץ על פארק ספיר שבערבה, מעין נווה מדבר שכזה עם דשא, אגב וברווזים באמצע המדבר.

אם אתה בקטע הרומנטי באמת שאין הרבה דברים שמשתווים לקצה המצוק במכתש רמון בערב של ירח מלא..... תביאו בגדים חמים, יין טוב, משהו לנשנש וקיבלתם את המקום הכי רומנטי ומדהים בארץ, באחריות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בנגב, אז אני יכול להמליץ.

תן לנו כיוון, כי הדרום זאת הגדרה רחבה מידי. מאיפה אתה מגיע?

ליד ירוחם יש תצפית מדהימה על המכתש הגדול, ממש מומלץ לזריחה (תצפית לכיוון מזרח).

יער יתיר, ליד המאגר מים. מקום מצויין! אפשר גם באזורי פריחה של החלמוניות (שזה ממש בתקופה זו)

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדימונה, ו ממני עד ת"א זה בערך שעתיים. וזה מה שאתר של וואלה אומר על זמן ההגעה ללא כבישי אגרה(שמקצרים בערך 25 דקות אם אני זוכר נכון).

את פארק ספיר אני מכיר טוב מאוד, אני בספק לגביו כי פעם אחרונה שהייתי שם (לפני +- חצי שנה) בשבת לא היה שם מקום לנשום מרוב אנשים שיכורים, לבוא עם חברים בשישי ולחזור בשבת בערב זה אחד המקומות, באביב הייתי שם לפחות 4 סופי שבוע.

נבדוק את עניין צוק, מעולם לא שמעתי עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימונה ?

אז קדימה, חצי שעה לגבעות גורל, מקום מאוד בטוח (במיוחד בלילות..) ורק אל תפריע באנטנה של 503.....

:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...