Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי ליסינג בשטח (לשעבר "סיפור מצחיק")

david007
שימו לב! השרשור הזה בן 4723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התמונה הראשונה כנראה מזוייפת. החול מתחת לפגוש הקידמי אינו מוצל, ולפי כמות האור השמש לא במיקום בשמיים שיאפשר זאת. מעבר לזה פיזיקלית מוצג פה מצב לא הגיוני, הלנדרובר נגרר ע"י הגאז מאחורה ומתחת והגלגל האחורי של הגאטס באוויר, כאשר המסה של הלנדרובר אמורה להצמיד אותו לקרקע, ולעומת זאת הגלגל הקידמי מועמס (או עם לחץ אוייר מאוד נמוך).

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידור הצללים עדיין נראה לי מוזר. אני מסתכל על הדרך בה האור יוצר את הצל של הדיפנדר - וזה נראה לי בסדר. הבעיה מתחילה כאשר מסתכלים על הטויוטה ש"מתחת" לדיפנדר. יש שם צל, שלא ברור למי ואיך הוא שייך.

(לא מומחה לשום דבר :oops:)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה הראשונה כנראה מזוייפת. החול מתחת לפגוש הקידמי אינו מוצל, ולפי כמות האור השמש לא במיקום בשמיים שיאפשר זאת. מעבר לזה פיזיקלית מוצג פה מצב לא הגיוני, הלנדרובר נגרר ע"י הגאז מאחורה ומתחת והגלגל האחורי של הגאטס באוויר, כאשר המסה של הלנדרובר אמורה להצמיד אותו לקרקע, ולעומת זאת הגלגל הקידמי מועמס (או עם לחץ אוייר מאוד נמוך).

עכשיו תסתכל על התמונה עוד פעם ותגיד מה לא בסדר בה.

אני אתן לך רמז, הגטס לא גוררת את הדיפנדר, הדיפנדר עומד בעליה ובינהן מחוברת רצועה, שים לב שהרצועה לא מתוחה. התמונה מבויימת, אבל אמיתית, הגלגל האחורי של הגטס לא באוויר, זה פשוט נראה ככה בגלל שאין שם צל (מסיבה מוזרה שאני לא יכול להסביר) והגלגל הקדמי או מוסתר חלקי ע"י גבעונת או באמת חסר בו אוויר. (יכול להיות שהורידו אוויר בשביל השטח :lol: )

keyser: הצל של הקורולה נראה מוזר כי היא עומד ליד גבעה שמעוותת אותו

עריכה: הא!! מצאתי! ידעתי שקראתי את הכתבה הזאת איפשהו!

http://www.kvishim.co.il/Articles.asp?id=196

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כולם נפלו על הראש במדינה הזאת, נוסעים לסופרמרקט לעשות קניות עם ג'יפים ויורדים לשטח בפרייבטים.:screwy:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם נפלו על הראש במדינה הזאת, נוסעים לסופרמרקט לעשות קניות עם ג'יפים ויורדים לשטח בפרייבטים.:screwy:

ישראלים נבלות! הג'יפ שלהם אז צריך לשמור עליו ולעשות פוזות בורגניות בסופר,

אבל הרכב ליסינג של החברה! לא איכפת להם! לדעתי צריך להפסיק את החגיגיה

הזאת שנקראת "רכב חברה" לכל אידיוט,

אני עם סיירה בשטח! ולא פעם חילצתי פוקוס ליסינג תקועה על הגחון מתחננת לצאת

מהגיהנום שהיא נמצאת בו! השטח הוא כמו שדה קרב, לא כל רכב יכול להכנס לשם וגם לצאת חי,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עכשיו אחרי שהשתעשענו בדיונים על פוטושופ ועל פוקוס ליסינג בשטח, אחר כבוד השרשור התמוהה הזה ננעל.

יום טוב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...