Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידית הילוכים ב-107 באמת על הפנים. תחושה מעורפלת ושילוב לא מדויק. בנסיעת מבחן כיביתי את הרכב אולי 20 פעמים כי בטעות התחלתי נסיעה מהילוך שלישי. אבל את התואר ידית הילוכים הגרועה ביותר לוקחת ספארק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דרך אגב, נכון ליום שישי, כל המשלוח הראשון של הפירנטו נמכר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***** ברכבים שהמחיר שלהם גם ככה גובל בחינם.

איפה העץ של הכסף? המחיר מופקע כמו מחירן של כל המכוניות המשווקות בארץ הקודש.

חינם, לא פחות...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפתיח של לפני הנהיגה זה בדיוק מה שאמרתי, האוטו מרגיש פי אלף יותר טוב משאר הקטגוריה (חוץ מפנדה שהיא מאוד underrated). ואז גם בנהיגה רק שיבחו אותה, נראה שהאוטו מאוד מאוד מוצלח ושזה הולך להיות חתיכת להיט. :-)

גם אני אתמול נסעתי בפיקנטו, אמנם במושב האחורי אבל הרגיש סבבה לגמריי. קצת שמעו את רעשי הרוח מהבגאז' יותר מדיי בכביש מהיר, נראה לי בגלל החוסר במגש. אבל לא היה לי זמן ממש לבדוק את זה. מבחינת נוחות בכביש משובש היא בסדר גמור, אבא שלי שנהג אומר שבעיר ההגה קל מדיי ושחוץ מזה הכל מצויין.

מבחינת אודיו - הסאונד של הרמקולים המקוריים בכלל לא מדהים, ויהיה קשה מאוד להוציא סאונד טוב ממיקומי הרמקולים האלה והרדיו דיסק המקורי שאי אפשר להחליף. מי הגאון שחשב על תא לבקבוק גדול במקום רמקול בדלת... פה הקשיבו למעצב יותר מדיי.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהם בחרו לבחון את האוטומאטית 1.2. שכן היא הכי יקרה בקבוצה ופחות רלוונטית בהשוואה לכל שאר המיניז שמתרכזות עד 68K.

הרי הבדלי האבזור בין הEX לLX הוא בכלל לא משמעותי. לדעתי היה הרבה יותר נכון לבחון את גרסאת ה1.0L KAPPA כדי לראות מה באמת הצריכה של המנוע הזה.

(שכן לפי הכתבה ה1.2 פשוט זוועתית בהקשר הזה, וצורכת בערך כמו כל מנוע של סופרמיני 1.4/1.2T)

בהחלט נעים לראות רכב מיני שמרגיש סופר-מיני, אבל לבחון דווקא את רמת הגימור שתימכר [כנראה] פחות זה פשוט שגוי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עם היבואן של סוזוקי יוריד מחיר של חדשות ל 55K, הוא ישבור את השוק, ופיקאנטו תימכר במספרים קטנים וכך גם המתחרות האחרות!

כמובן שעקב פעולה זו מחירון של אלטו יפגע ואני אוכל ח###!

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עם היבואן של סוזוקי יוריד מחיר של חדשות ל 55K, הוא ישבור את השוק, ופיקאנטו תימכר במספרים קטנים וכך גם המתחרות האחרות!

כמובן שעקב פעולה זו מחירון של אלטו יפגע ואני אוכל ח###!

למה נראה לך?? הייתי מעדיף פיקנטו על אלטו גם אם סוזוקי היו מורידים מחיר ל45K מכיוון שהפיקנטו עולה על הסוזוקי בכול פרמטר. (טוב לא בכול כי זה פשוט לא אפשרי אבל היא גורסת את האלטו ברובם).

אגב שתדע לך כי יש אלטו רבות למכירה חדשות (או כמאת חדשות) שנמכרות ב50K בגלל כניסת הפיקנטו לשוק. יש אפילו מגרשים שמוכרים חדשות במחיר זנות כדי לנסות להיפטר מהן לפני שהפיקנטו צברה תאוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה רכב, צריך להבין שזה לא דירה והערך שלו מתרסק.

הגיע הזמן שסוזוקי יראו שיש להם מתחרים, זה שהם הטילו "פצצה" לפני שנתיים בדמות רכב חדש ב-60,000 כבר הרבה ייבואנים השכילו מזה והגיע הזמן לעוד מבצעים, גם שיונדאי יורידו א המחיר של ה-I10 1.25 שבמחיר שלה (מעל 80K) כבר אפשר לרכוש סופר מיני במבצע.

שוק המיני ברובו נשלט ע"י הצרכן הפרטי ולא הליסינג ככה שלתחרות אין גבול.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שעקב פעולה זו מחירון של אלטו יפגע ואני אוכל ח###! למה נראה לך?? הייתי מעדיף פיקנטו על אלטו גם אם סוזוקי היו מורידים מחיר ל45K מכיוון שהפיקנטו עולה על הסוזוקי בכול פרמטר. (טוב לא בכול כי זה פשוט לא אפשרי אבל היא גורסת את האלטו ברובם).

אגב שתדע לך כי יש אלטו רבות למכירה חדשות (או כמאת חדשות) שנמכרות ב50K בגלל כניסת הפיקנטו לשוק. יש אפילו מגרשים שמוכרים חדשות במחיר זנות כדי לנסות להיפטר מהן לפני שהפיקנטו צברה תאוצה.

אתה אישית מעדיף פיקאנטו על פני אלטו, אבל במחיר הנכון היתרון של פיקאנטו על אלטו נעלם! לדעתי אם אלטו הייתה עולה כחדשה 55K אז פיקאנטו ב 62K וספארק ב 67.5K לא היו כל כך כדאיות, כיוון שההפרש בינם לבין האלטו היה גדול!

אני לא אומר שאלטו זה רכב הטוב בקטגוריה, ממש לא! אני אומר לבמחיר הנכון, אלטו יכולה להישאר מלכת המחירות עוד הרבה זמן.

אני מאוד שמח שיש תחרות בענף ואנחנו הלקוחות יכולים להשוות ולבחור את מה שאנחנו רוצים ולא לקנות רכב מפאת חוסר הברירה.* אם כבר מדברים על קטנות, יש סיכוי שנראה את פולסווגן לופו בארץ?

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזכור הוזמנה לאימי בשבוע שעברה קיה פיקנטו EX אוטומטית בצבע אפור, היום הגעתי לסוכנות ופגשתי בפיקנטו שרק ירדה מהמובילית בצבע האדום שאגב מאוד מחמיא לה. להנאתכם, תמונות מצורפות.

2011-05-09_11-36-17_411.jpg

2011-05-09_11-36-32_380.jpg

2011-05-09_12-11-24_30.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל במחיר הנכון היתרון של פיקאנטו על אלטו נעלם! לדעתי אם אלטו הייתה עולה כחדשה 55K אז פיקאנטו ב 62K וספארק ב 67.5K לא היו כל כך כדאיות, כיוון שההפרש בינם לבין האלטו היה גדול!

מזל טוב!

הצלחת להבין את המצב בצורה שגויה לחלוטין!

שום יתרון של פיקנטו לא יעלם כי אין שום פרמטר שבו האלטו טובה יותר מהפיקנטו ולכן בכל מחיר שלא יהיה, הפיקאנטו תמיד תהיה טובה יותר.

בהקשר של כדאיות, גם אם אלטו תעלה 55K ופיקאנטו 62K, רק בשביל ה 2 כריות אויר הנוספות אני אשמח להוסיף את הכסף הנותר וזה עוד בכלל לפני שדיברנו על המרחב בספסל האחורי, על זה שאני לעולם לא ארכוש רכב שהחלון בדלת האחורית לא יורד כלפי מטה אלא רק נפתח הצידה (את הפטנט הדבילי הזה שיתקינו ברכב של המנכ"ל שלהם, נראה כמה הוא יהיה מבסוט מהגאונות הזאת) ולפני שדיברנו על האיבזור העדיף מאוד של הפיקאנטו.

לזמנו, האלטו היה הרכב הנכון במקום הנכון ובתמחור הנכון אבל נכון לנתונים בשוק כרגע של תמחור ואיבזור הרכבים בקטגוריה, אני לא מבין מי בדעה צלולה הולך וקונה אלטו.

סוזוקי יהיו חייבים להוריד מחיר דרסטית או להוסיף אבזור ללא תוספת מחיר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...