Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי היום בטלפון עם הסוכנות בחיפה, אני מקווה להספיק לקפוץ לשם ביום שני.

אמרו לי שלא תהיה בעיה לקבוע נסיעת מבחן אם אני אהיה בעניין

מקווה לעדכן שבוע הבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו כבר הספיק לעשות נסיעת מבחן?

או האם מישהו יודע האם קיים כבר רכב של נסיעת מבחן?

תודה מראש

רכבים לנסיעות מבחן (אוטומט וידני) יגיעו- ע"פ הסוכנות הראשית, ביום ראשון הבא קרי 15 במאי. בנוגע לידני: יהיה אחד כזה בלבד שיזוז בין כל אולמות התצוגה בארץ. לי זה נראה קצת מגוחך ומסורבל: קונה פוטנציאלי בחיפה צריך לחכות כשבוע לנסיעה או לנסוע בעצמו לב"ש וההפך.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סרטים רלוונטיים:

http://www.youtube.com/watch?v=X5JTPZolTbE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=zT0Hm7xLlAk דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=iH3t1yUUQ7E דרך יוטיוב

http://www.youtube.com/watch?v=qi0R8jEbhbc דרך יוטיוב

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי היום בטלפון עם הסוכנות בחיפה, אני מקווה להספיק לקפוץ לשם ביום שני.

אמרו לי שלא תהיה בעיה לקבוע נסיעת מבחן אם אני אהיה בעניין

מקווה לעדכן שבוע הבא

אני מבין שיש להם רכב לתצוגה,

האם אמרו לך ממתי אפשר לקבוע נסיעת מבחן?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאלתי ממתי יהיה רכב זמין לנסיעת מבחן בחיפה, קבעתי עם הסוכן שאני אגיע לסוכנות בשני/רביעי השבוע והוא אמר שיהיה אפשר לקבוע נסיעת מבחן אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב כבר מזמן (כחודש וחצי) עומדת כמות נכבדת של פיקנטו במחסן הלוגיסטי של קיה ודהייטסו ליד אשקלון סמוך לכפר סילוור פעם הבאה כשאני יעבור במקום אני אתפוס תמונה.

אגב הפיקנטו נראית מאוד גדולת מימדים יחסית לכול המתחרות הישירות שלה פרט לפנדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

ראשית אומר שנהנתי לקרוא את השרשור, רואים שישנה השקעה ורצינות מצד משתתפי הפורום 8)

ולעניינו, אני מנסה לגבש קבוצת רכישה לקניית קיה פיקנטו בחודש הקרוב.

פתחתי קבוצה בפייסבוק (שמאתמול כבר הצטרפו אליה 7 אנשים), עקרון הפעולה, הוא שתוך שבועיים (שבזמן הזה אני מקווה שנוכל לעשות את נסיעות המבחן) נקבע מפגש של כל המעוניינים לרכוש בו נגבש הסכמות של מה אנו רוצים להשיג במסגרת הרכישה הקבוצתית. חשוב לציין, שהרכישה אינה מתבצעת על-ידי חשבון אחד, אלא ככח חברתי שמגיע לרכוש יחד רכב מחברה מסויימת.

ולכן, הכלל הראשון אומר, שהפיקנטו הוא רכב שאנו מעוניינים בו, אבל, אנחנו רוצים הטבות/תוספות מקסימאליות לצורך הקנייה, תמיד אפשר להעביר קנייה של 20 רכבים לחברה אחרת, או לשחק בין הסוכנויות.

השאלה שלי אליכם - מה כדאי לבקש במסגרת קנייה שכזו?

* הרחבת האחריות לאחריות מלאה ל-7 שנים

* מחיר נמוך יותר

* תוספות - קודן, מוריד חלונות אוטומטי בזמן נעילה, בלוטות', חיישני רוורס, מה עוד יש שמותקן בארץ?

מה לדעתכם ניתן להשיג במסגרת רכישה שכזו?

קישור לקבוצה הרכישה בפייסבוק - http://www.facebook.com/home.php?sk=group_147721791963762&ap=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה קבוצת רכישה זה אקט רלוונטי ברכבים שהמחיר שלהם גם ככה גובל בחינם.

אפשר לראות את זה בגישה של כמעט כל אנשי המכירות, ברגע שאתה מוציא את המילה "מיני"

השיחה ישר משתנה לטון של "לא רוצה - אל תקנה. יש אנשים בתור מאחוריך שרוצים"

אבל אני כמובן מאחל שתשיגו את אשר תחפצו בו.

באשר לתוספות שאפשר לבקש;

* תוספות - מוריד חלונות אוטומטי בזמן נעילה

זה דבר אחד שאתה בטוח לא רוצה ברכב שלך :lol: :lol: :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירשור טוב ובריא.

אני הזמנתי את ה 107 וממתין לה , בלי קשר לדברים , לא סתם לקיה יוצא שם לא טוב בארץ ובעולם .

רכבים עם טכנולוגיה מתחת לכל ביקורת , איכות חומרים שמתאימה למדינת עולם שלישי ולא אני לא מגזים.

אף אחד לא מכיר את המחלות ילדות של הכלה החדשה , ומכך נגזר שהאמינות מעורפלת בחשיכה ,למרות שאני מאמין ומשוכנע

שרכב חדש יעשה את העבודה.

דבר שני שמאוד חשוב , יש לי נטייה מובקת וברורה להאמין בבטיחות של האירופאים \ יפנים ואולי אפילו אמריקאים בהשוואה

לצעצועים של קוריאה. ואנשים בארץ לא חושבים על בטיחות כניראה, קצת צעצועים ואיבזור לא שימושי זה מה שגורם לאנשים

לחשוב שהאוטו טוב.

שכל אחד יעשה את השיקולים שלו , מה הוא מעדיף , בטיחות ואמינות או התנעת רכב ללא מפתח או לדים זוועתים בחזית

שאפילו לא עבר מבחן ריסוק.

שבוע טוב וחג עצמאות שמח!

תומר.

*אגב , לא אהבתי את העיצוב :D

גודשת בגבוהות..... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף עוד יקומו קבוצות רכישה לקניה מרוכזת של גפילטע פיש לפסח, עם הסכמי הנחות על גזר גמדי.

אני לא יודע עד כמה קבוצת רכישה זה אקט רלוונטי ברכבים שהמחיר שלהם גם ככה גובל בחינם.

נפילה בפח הכי פשוט שעשו יבואני הרכב קודם להאכיל את העם חרא ולעשות גובות של 40-30% ממחיר הרכב על כול רכב ואז להביא לארץ רכבים זולים ולמכור אותם על רווח של 20% ממחיר הרכב :| כולם מרוצים לא?

אל תשכחו שבמדינות כמו בריטניה מחיר הפיקנטו כופף ל42,000 וזה לא שגם להם אין מיסים הלא כך? ואם גם להתחשב בעובדה שהאבזור שהם מקבלים במחיר זה הוא ברמה של הרבזור שאנחנו מקבלים תמורת 74000

יש לנו עוד הרבה לאן לשאוף ולמה להילחם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירשור טוב ובריא.

אני הזמנתי את ה 107 וממתין לה , בלי קשר לדברים , לא סתם לקיה יוצא שם לא טוב בארץ ובעולם .

רכבים עם טכנולוגיה מתחת לכל ביקורת , איכות חומרים שמתאימה למדינת עולם שלישי ולא אני לא מגזים.

אף אחד לא מכיר את המחלות ילדות של הכלה החדשה , ומכך נגזר שהאמינות מעורפלת בחשיכה ,למרות שאני מאמין ומשוכנע

שרכב חדש יעשה את העבודה.

דבר שני שמאוד חשוב , יש לי נטייה מובקת וברורה להאמין בבטיחות של האירופאים \ יפנים ואולי אפילו אמריקאים בהשוואה

לצעצועים של קוריאה. ואנשים בארץ לא חושבים על בטיחות כניראה, קצת צעצועים ואיבזור לא שימושי זה מה שגורם לאנשים

לחשוב שהאוטו טוב.

שכל אחד יעשה את השיקולים שלו , מה הוא מעדיף , בטיחות ואמינות או התנעת רכב ללא מפתח או לדים זוועתים בחזית

שאפילו לא עבר מבחן ריסוק.

שבוע טוב וחג עצמאות שמח!

תומר.

*אגב , לא אהבתי את העיצוב :D

איכות חומרים מתחת לכול ביקורת? קאיה שהיא תחת יונדאי,כבר מזמן לא מציגה חומרים ממדינת עולם שלישית,מה תגיד על הגיר הידני ב 107 שניראה כמו משנות ה 80?

אגב גם למכוניות צרפתיות אין שם מי יודע מה..

מבחינת בטיחות אם רכב כזה קטן יתנגש ברכב משפחתי,אני לא חושב שגם 5 כוכבים יעזרו לכזה רכב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות חומרים מתחת לכול ביקורת? קאיה שהיא תחת יונדאי,כבר מזמן לא מציגה חומרים ממדינת עולם שלישית,מה תגיד על הגיר הידני ב 107 שניראה כמו משנות ה 80?

אגב גם למכוניות צרפתיות אין שם מי יודע מה..

מבחינת בטיחות אם רכב כזה קטן יתנגש ברכב משפחתי,אני לא חושב שגם 5 כוכבים יעזרו לכזה רכב.

אז ככה:

נתחיל מזאת שה 107 היא ממש לא רכב צרפתי , מדובר למעשה בטויוטה אייגו.(יפני שמורכב בצ'כיה)

מסכים איתך שידית ההילוכים בפיג'ו לוקה בחסר , לכן מחליפים ידית ושק למי שזה מפריע לו.

אני מזמין אותך ליונדאי אי 10 של חבר , שפשוט מורכבת כמו הצרות שלנו , מפסקים שבכלל שכחו לחבר והם שם ליופי,

חיתוכי פלסטיק ברמה גרועה , וגומיות שניקרעו מיובש (מדברים על רכב 2011 כן??).

אני אצלם את זה אולי ויעלה את זה למענך.

ודבר נוסף לגבי הבטיחות , אין להתווכח על מבחני ריסוק של אירופאים , זה אחד הדברים הטובים שהם עושים לרכבים. (לדעתי).

המשך יום טוב.

תומר.

גודשת בגבוהות..... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מפסקים לא מחוברים?

גומיות שנקרעו מיובש??

נשמע מוזר,יונדאי נחשבת לאחד היצרניות המובילות,ולמרות שבכאלה רכבים חוסכים,עדיין חייבת להיות בקרת איכות לכאלה דברים,אשמח אם תעלה תמונות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...