Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שמי אריאל, מתגורר בהרצליה. בן 32 עו"ד במקצועי. המילה הראשונה שלי הייתה סובארו, בגיל חמש הייתי הולך לישון עם מכוניות..

בגיל 7 הייתי מדקלם את הנתונים של כל המכוניות שנמכרו בארץ.. האהבה הראשונה שלי הייתה בגיל 6 כשראיתי לראשונה את ה M3 דור ראשון.. היא עלתה אז 220,000 ש"ח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

שמי נמרוד ואני בן 73 (זו לא טעות) והבעיות שלי שונות ממה שראיתי בהודעות בפורום. נסעתי ב40 שנה האחרונות קצת בסיטרואן BX (הידראולית) ובעיקר במשפחתיות של רנו: רנו 19, ואחריה 3 מגאן. הסיבה לבחירות שלי תמיד אותה סיבה: יש לי בעיות בגב ובצואר, ואני זקוק לקפיצים ובולמים רכים עד כמה שאפשר.

הייתי די מרוצה מרכות הקפיצים עד המכונית הנוכחית: רנו פלואנס מגאן 2000 סמ"ק שקניתי חדשה לפני 10 חדשים. אולי בגלל הספורטיביות של הדגם (מנוע של קאשקאי) המכונית קשה וקופצת על כל מהמורה קטנה. לשם השוואה: במכוניות רנו הקודמות הייתי עובר פסי האטה במהירות הרגילה שלי, והקפיצים ריככו את המעבר. לא הייתי צריך להאיט.

הכאבים בגב התגברו ואני מחפש פתרון. מנהל העבודה ברנו ירושלים הוריד את הלחץ בצמיגים ל-28 psi. יש שיפור מסויים,לא מספיק.

מה לעשות? להחליף בולמים לבולמי גז? להחליף גם קפיצים ולאיזה?

או להתאמץ ולהחליף למכונית חדשה אחרת? אבל כבר לא יודע לאיזו. סמכתי על רנו שתתן לי קפיצים או בולמים רכים מספיק, כי זו היתה המסורת של כל הצרפתיות. אבל הצרפתיות רוצות עכשיו להיות גרמניות, והקפיצים התקשו. אולי בגרמניה ויפן הכבישים חלקים והנסיעה טובה. אצלנו (וגם בנסיעותיי בצרפת) הכבישים גרועים ואני זקוק לריכוך.

אני לא מצליח לקבל נתונים על רכות הקפיצים במכוניות רנו השונות. זה מין סוד שמור. חושש מסיטרואן כי מנסיון העבר נוטות להתקלקל. אבל אולי היום המצב בסיטרואן יותר טוב?

האם מכוניות משפחתיות גדולות ("מכוניות מנהלים") בדרך כלל רכות יותר? אין לי נסיון בהן אבל אם הן רכות הייתי מוציא יותר ממה שאני רגיל וקונה גדולה .

ייתכן שהקהל הצעיר כאן לא יוכל לעזור לי בבעיות של מבוגרים. אבל אשמח לשמוע ממי שמבין בזה. תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש לי רישיון נהיגה משנת 1994 ,ואין לי עבירות תנועה,אך לצערי הרב בעלי ביצע עבירת תנועה :נסע במהירות של 119 קמ"ש בכביש בינעירוני שנסיעתו מותרת 90. נשלח דו"ח על קנס 750 ש"ח +8 נקודות ,שאלתי:

1.האם הקנס לא מוגזם?

2.אם אני אגש למשפט יפחיתו לי את הקנס והניקוד,בהתחשב שאין לי עבירות תנועה ?

3. לזיכרונו של בעלי יש לו עבירה קודמת על חגורה ,אך הוא לא זוכר מתי,איפה אפשר לבדוק כמה נקודות הוא צבר?

אשמח לקבל תשובה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה !

היי לכולם קוראים לי מקס !

נוסע על פורדים מגיל קטן מכונאי מנוסה גם עם תעודה של הנדסאי מכונות !

יש ברשותי:

פורד אסקורט XR3I 1.8

היו לי מלא אסקורטים ואני מקיר את הרכב הזה פשוט בעל פה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לכולם

שמי יקי צימרמן צלם וידאו וסטילס

עוסק בצילומי "תדמית" יחסי ציבור , אירועים מיוחדים כגון השקות , אייטמים , וגימיקים חדשים

צילום שיווקי הוא צילום בזווית שיווקית - שהופך את היכולת השיווקית של העסק לחזקה יותר ומקרבת את קהל היעד למוצר

צילום במקור הוא אומנותי - וזה ההבדל המשמעותי בצילום העסקי

תמיד מוזמנים לשאול שאלות

יקי צימרמן

0522451313

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

שמי תומס,

האמת שהאהבה הגדולה שלי היא מוזיקה (מכאן השם תומס מורלו הגיטריסט של RAGE AGINST THE MACHINE)

אבל אהבתי השנייה היא משאיות.

לא יודע להגדיר את זה או להסביר יש משהו במפלצות האלה שמטריף אותי.

אוהב הכל 8WHEELERS 16 WHELLERS

זהו בגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני אלכס

אני מאור יהודה עליתי מברית המועצות ב 91 קיום אני בן 27 עובד באינטל בקריית גת ואני מאוד אוהב מכוניות והרכב שלי זה הונדה סיויק 20078)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני לירן, הצטרפתי היום ואני חדש פה, תחביב עיקרי זה מכוניות וכל מה שמסביב ! ממש מטורף עליהם !

מאזור המרכז, נוהג במאזדה 3 ספיריט 2 ליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...