Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

שמי איציק ואחרי תקופה ארוכה של קריאה בפורום החלטתי להצטרף עקב רכישה של הונדה אקורד 04 .

בן 24 מעכו , עובד בחברה פארמצבטית .

מאוד אוהב את הפורום ושמח על הצטרפותי.

תודה , ויום טוב לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ו...

מי עכשיו?

שמי דני. מהנדס אווירונוטיקה היום גימלאי.

בעל רישיון נהיגה מ- 1966 בעלים לשעבר למגוון מכוניות - DKW, MG1100, אודי80 (פעמיים), פיאט אונו, סיטרואן ZX (שני דגמים השני וולקן), פיג'ו 307, ניסן נוט.

לאחרונה הנוט עברה תאונה (טויוטה אאוריס נכנסה עם הפגוש שלה בגלגל אחורי. הביטוח מעדיף לשלם מחירון ולא לתקן...

מחפש רכב חדש (כולל משומש). מעדיף סופר מיני או משפחתית זולה.

בטרייד אין מצאתי פולקסוואגן פולו דור 5 1250 סמ"ק {Tsi DGS) משנת 2011 עם 30000 ק"מ. בבדיקה במכון ונסיעת מבחן זוהו רעידות ורעשים מתכתיים בהאצה בתנועה עירונית. (גם חדות התגובה בקיק דאון לא משהו...) החשד - תקלה בגיר הרובוטי (7 הילוכים). לאור התחכום והמורכבות של השילוב Tsi/DGS, אני חושש מעלויות מטורפות בעתיד {נותרו פחות מ 3 שנות אחריות ייצרן ל- תיבת ההילוכים).

השאלות:

1. האם התופעה מוכרת?

2. האם נהיגה חובבנית עשויה לגרום לתופעה?

2. האם החלפת הקלאצ'ים תנטרל את הבעיה?

3. האם רמת מוסכים מורשים בארץ מתאימה לתחזוקת מערכות "state of art" (בפיג'ו 307 שופץ הגיר האוטומטי (ALR4) ע"י מוסך היבואן לפני 50 אלף קילומטרים ולאחר חודשים מספר "הלך" הגיר שוב...)

4. מה ידוע מניסיון מקומי ועולמי לגבי אמינות ואורך חיים של המערכת הנדונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז ככה שמי אושר

אני בן 40 נוהג באאודי 100 1988

נהנה מכל רגע במיוחד אחרי השיפוץ הגדול

שזה כולל מנוע פחחות צבע ריפודים וכיסאות

מחפש חלקים לאוטו

בגלל שאני חדש כאן אני צריך קצת עזרה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני חייב לשבח את הפורום שלכם, באמת ברמה גבוהה .

:-D

שמי עידן ואני בן 24 נוהג ברנו מגאן! יש לנו עוד רכב אבל לא שווה להרוס אותו...

אוהב שירי קאנטרי-סוגי שירים שלא פופולריים על הישראלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שלום,

גיא מאשדוד, בן 27, נשוי + ילדה

יש לי סובארו גראנד לאונה 1996 שמורה מאוד (לפחות הייתה שמורה עד שעברה אליי..)

קניתי אותה כשהיה לה 70,000 נראה לי..

לא ממש מבין ברכבים

אני פה בשביל ללמוד ולייבא ולמכור חלקי חילוף למי שמעוניין.

יאללה, שיהיה בהצלחה

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

אני אוראל ויצמן מקרית ים ,

נשוי ואב לילד מקסים בן כמעט שנתיים ועוד נינג'ה אחד בדרך :-) .

אני נוסע על מאזדה 3 2005 אחת השמורת בארץ (שומר עלייה כמו על החיים שלי) .

תחביבים , מכוניות על שלט (בנזין) מסוקים חשמליים , מערכות לרכב , מערכות ביתיות .

מקצוע טכנאי מחשבים ודיג'י .

אני כאן בשביל להעזר באנשים ובכללי ללמוד וניראה לי שיש כאן אנשים אש אז גם חברה לא תזיק !

אז שיהיה לנו בכיףףףףף ...

אוראל

hyundai elantra 2017

amp- hifonics titant xi6408

amp- hifonics titant xi7508

sub- hifonics atlas - 600w

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעניין במכניקה של רכבים. מחזיק מכונית (ford) ואופנוע (Suzuki). המכונית, כיאה לרכב אירופאי מספקת הזדמנויות רבות להשתלם במכונאות. חובב ועוסק גם בשייט מפרשיות. מקווה שאוכל לתרום משהו לפורום המכובד הזה.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום .

אני חדש פה ואני אציג את עצמי :

שמי יבגני , אני יליד שנת 83 , עליתי לארץ בגיל 10 , בשנת 94

יש לי שתי מקצועות , האחת היא מכונאי מטוסי סילון , והשנייה היא מנהל רשתות מייקרוסופט , כן אני יודע , זה לא כל כך הולך ביחד ההא .

אני עוסק במקצוע הראשון כבר 7 שנים , כן ככה יצא שבמקצוע השני לא התנסתי , אבל לכו תדעו , אולי עוד תיהיה לי הזדמנות , אני עוד לא כזה זקן :roll:

היסטוריית הרכבים שלי :

איך שקיבלתי את הרשיון בגיל 17 , התחלתי לנהוג על רכב הוריי , דייהטסו שנת 97 גיר רגיל , במשך כ-8 שנים וגם אחרי זה בהמשך במעברים בין הרכבים שלי , עד היום הרכב הזה רץ ומרביץ כמו גדול , כל כך הרבה עבר על הדייהטסו הזאת , אפשר להגיד כל נעורי עברו בשיתוף עם הרכב הזה חחח .

בשנת 2008 , כמה חודשים אחרי שראיתי את הלנסר החדשה בתערוכת אוטומוטור , החלטתי לקנות לי כזאת , וקניתי את הדגם המפואר , מי שלא מכיר אז זה היה דגם הלימיטד שעלה 145 אלף ש''ח , כן יקר , אבל קניתי אותו בגלל שכל התוספות והפינוקים שהיו בו היו מקוריים ממפעל היצרן , ולא כמו ברוב הרכבים כיום כשהיבואנים עושים עלינו (הצרכנים) כסף בכך שמביאים לארץ את הרכבים ''ערומים'' בלי תוספות מקוריות ודוחפים לנו את התוספות שהם עושים פה בארץ במחיר של תוספות מקוריות . כן , הייתי חייב לכתוב על זה כי זה כואב ונמאס כבר .

טוב , נחזור לרכבים שלי :

את הלנסר שלי מכרתי אחרי שנתיים במחיר מחירון , כמו שהתברר הרכב היה ממש לא משתלם מבחינת עלות אחזקה , דרשו מחירים לא הגיוניים במוסכים עבור אחזקת הרכב , הוא גם שתה דלק (מנוע 1.8) , בגלל זה מכרתי אותו , למרות שעד היום אני מתגעגע אליו כי זה היה הרכב הראשון שלי רשמית והוא גם היה יפה בטירוף , שכל פעם האנשים היו מסובבים את ראשיהם כאשר הייתי עובר לידם נוהג ברכב הזה .

מאז שמכרתי את הלנסר בשנת 2010 ועד היום אני חזרתי לנהוג בדייהטסו הישנה כמו שכתבתי קודם חח .

אבל כבר הזמנתי את הרכב הבא שלי וזה הוא הפולקסווגן ג'טה 2013 מהחנות , אני אמור לקבל אותה בערך בעוד שבוע - שבועיים , אחרי שיסיימו להתקין את התוספות , לקחתי את הדגם עם המנוע 1.2TSI , כמובן שרציתי לקחת את ה-1.4TSI אבל היא כבר יקרה מידי , אז פשוט לקחתי את ה-1.2TSI והוספתי לה תוספות .

אז זהו זה , אני הצגתי את עצמי , אני מקווה שאני אהנה בפורום הזה , כי כבר יש לי שאלות לגבי הג'טה החדשה שלי חחח .

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...