Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נרשמתי ע"מ לפרסם רכב למכירה (וזה היוזר - יאריס ידני)

אך זהו המקום לומר לכם תודה על שנים של קריאה בקארספורום

והמון מידע מועיל - ומעניין - וגם מצחיק לפרקים,

יש לכם פורום נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שבוע טוב לכולם.

חדש בפורום אך ותיק בצפיה בו ללימוד ויישום.

הפורום מעולה ונהדר ונעזרתי בו פעמים רבות תוך עיון בהתייחסויות לתקלות דומות ומקבילות.

ברצוני להציג בעיה ואשמח למענה מכל יודעי דבר.

ברשותי פאסאט 96 .תיאור הבעיה - בהפעלת בורר מהירויות מזגן 1 ו 2 המדחס והמאוורר נכנסים לפעולה אך המפוח לא עובד ואין כניסת אויר לרכב. ב מספרים 3 ו4 המפוח עובד ויש כניסת אויר אך המדחס והמאוורר לא פועלים . אשמח ליעוץ מיודעי דבר. יש לי גישה ויכולת טכנית כמובן עם הדרכה . תודה מראש.:-P

בשני המצבים המתוארים המזגן כמובן לא מקרר.תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מעונין לקנות רכב ביואיק רנדוו מודל 2006 יד -1. 94,000 קמ.

רציתי לדעת יש לי טופס של בדיקה שבו רשום מס דברים ולא כל כך מבין האם ביכלל הרכב שווה לקניה או שאוכל שמן והמנוע לא טוב.

מנוע מערכת קירור מע דלק מע הצתה:-נזילות שמן רעש מערכת תזמון ושסתומים,וויברציה במנוע,סימנח שריפת שמן בעומס,קורוזיה בצנורות ואביזרי קירור

יש לתקן ולנקות מערכת קירור,לטפל במערכת דלק והצתה.

סרן קידמי ומערכת היגוי:רטיבות שמן ממערכת ההגה ונקישה,תיקון וכיוון ציר קידמי ואחורי

שילדת מרכב ליקווים-לחיצות מעיכות פח סביב פגמים ושריטות צבע דופן אחורי.

מערכת בלמים:בדיקה בפירוק לפרק גלגלים לבדיקה!

מע תאורה:פנס אחורי שבור מצבר מקורי.

העברת כוח:נקישה בשילוב הילוכים,חופשים בדיפרנציאליים,חופש ציריות

הערות כלליות:לבדוק תצרוכת שמן בנסיעה,רצועת תיזמון לפי הוראות יצרן

תודה לעוזרים.

אשמח לקבל פידבקים ועזרהלמי שמכיר את הרכב וטיפולים שמקובלים או "מחלות מיחדות" שיש לרכב זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני אורטל, אני בת 28 מנס ציונה. אני מחנכת כיתה בבאר יעקב. אני מסיימת שנת סטאג'. אני מאוד אוהבת לטייל בארץ ובעולם. טיילתי בדרום אמריקה (ארגנטינה, בוליביה וברזיל), ארצות הברית (ניו יורק ולוס אנג'לס) וטיילתי גם בתאילנד. בחודש יולי יש לי חודש חופש ואני וחברה שלי מעוניינות לטייל או בדרום אפריקה או במקסיקו, עם תקציב של 10,000 שקל, מה עדיף? אנחנו רוצות חופים. אשמח לעזרה. תודה ולילה טוב

אורטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני אורטל, אני בת 28 מנס ציונה. אני מחנכת כיתה בבאר יעקב. אני מסיימת שנת סטאג'. אני מאוד אוהבת לטייל בארץ ובעולם. טיילתי בדרום אמריקה (ארגנטינה, בוליביה וברזיל), ארצות הברית (ניו יורק ולוס אנג'לס) וטיילתי גם בתאילנד. בחודש יולי יש לי חודש חופש ואני וחברה שלי מעוניינות לטייל או בדרום אפריקה או במקסיקו, עם תקציב של 10,000 שקל, מה עדיף? אנחנו רוצות חופים. אשמח לעזרה. תודה ולילה טוב

אורטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי באתר על אפשרות ללטוש פנסים עשיתי זאת אצל בעל מקצוע ויצא לא משהוא .האם צריך להחליף כל הפנס או האם ניתן להחליף רק את הבקלית והאם ניתן לעבור טסט עם פנס דהוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. שמי צחי ועובד כאיש תחזוקה. אני עוקב אחרי הפורום המכובד די הרבה זמן ואמרתי לעצמי למה שלא אהפוך לחבר מן המניין.... זהו בינתיים :)

הרוב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני מעוניינת לקנות רכב שישמש לנסיעות לעבודה, נסיעות בינעירוניות. אני גרה בירושלים כך שצריך לשרוד את העליות. התקציב לא גדול ובסביבות 25,000 ש'ח מקסימום עד שלושים. רכב אוטומט, קומפקטי, זול לתחזוקה וצריכת דלק, מעדיפה שכמה שפחות לבלות במוסכים בעיקר כי אני לא מבינה בזה.. מה שראיתי עד עכשיו - שברולט אבאו שנת 2005-7( הדגם הקטן יותר) ויחסית סביב התקציב, פ׳זו 206, יש גם פיאט פונטו ספייס (פחות אהבתי את המראה). בתקציב הגבוה יותר יש טויוטה יאריס שמעתי שמאוד מומלץ אך בשנות האלפיים המוקדמות וק׳מ יחסית גבוה, דייהטסו סיריון הדגם החדש- אין כמעט , יש לפעמים כמה בודדים שמתפרסמים בתקציב כי היו בהשכרה חלקם נשמעים אפילו טוב תקציב ו ק׳מ עד 140,000 . אז עד פה הגעתי וכרגע אני מתלבטת מבחינה ׳מכנית׳ והיכרות אמיתית עם הרכבים הנ'ל. אשמח לתגובות ויעוץ, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

נכון להיום יש למועדון חבר הנחות על הונדה (לא מתאים לי - יקר ).

האם יש למישהו מידע עם איזה חברה סגר חבר למבצע הרכבים הבא ?

תודה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

בקרוב אצטרך להחליף מנוע לשוורולט אופטרה 2005.

אני מעוניין להרכיב מנוע מפירוק עם מודל כמה שיותר גבוה.

שאלתי: האם מנוע של קרוז או מור יכול להתאים ללא צורך בהסבה?

תודה לכל המשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...