Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי נעים מאוד אני יותם, מרמת השרון, אוהב מכוניות מגיל 5! מכונית החלומות שלי היא קאמרו 1967 משופרת ומשופצת..

אני כרגע נוהג בגולף 2008 רגילה (ההורים לא הסכימו לgti :cry:) חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר אם כתבתי כבר על עצמי או לא היות והייתה לי תקופה של משהו כמו שנה שלא נכנסתי לפורום.

אז, אני חיים, בן 25 מחולון. חולה על מכוניות מאז שאני זוכר את עצמי כילד. כבר בגיל 5 למדתי עם אמא לתאוריה. הרכב הראשון שלי היה סובארו לגאסי 1.8 שאני מאוד מאוד מתגעגע אליה. נכון לעכשיו יש לי פיאט גרנדה פונטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

פעם ראשונה באתר....

כנראה שלא הגעתי לשרשור הנכון אבל....

יש לי בעיה וזקוק לעזרתכם...

קנינו קורולה 2007 לפני שבועיים ועשיתי בדיקת צריכת דלק

והיא אוכלת 1 ל 7 ... הצמיגים די גמורים אך עדיין מרגיש לי מאוד לא תקין הדבר הזה...

מה זה יכול להיות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמשנה לנו עכשיו זה שכרגע אני נוהג על פאסאט 1.8T ואני מאוד נעזר בעצות ובדיונים שעולים כאן ובמיוחד בעצות של מוסך רון

אני כבר יכול לומר לו תודה כי נעזרתי בהדרכה שלו לגבי החלפת פעמוני צירייה

אחד התחביבים שלי זה להתעסק ברכב לבד (חסכוני אהה...:lol:) אזזזזז תודה ותמשיך לעזור לכולם

אההה..לגבי הבחירות עזבו אתכם נראה לכם אמיתי הקטע הזה של יאיר לפיד? חבר'ה תיזהרו מאיזה סאב פריים כזה שיתפוצץ לנו בפנים

יום טוב

פסאט 2008 TDI 140HP

סקודיאק TDI 2.0 150HP

קבוצת ווצאפ לבעלי קודיאק/קארוק

https://chat.whatsapp.com/GLKUrTxFXXhI6WW3n6zpji

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני איתי מתל אביב חזרתי לארץ לפני 3 שנים מקנדה לאחר 5 שנים שגרתי שם. אוהב מאוד מכוניות בקנדה היה לי הרבה מכוניות יוקרה כגון:המר H2 ,מרצדס E500 ספורט, קדילק אסקלייט, ניסאן מקסימה 3.5 . כיום אני נוסע על טויטה קורולה מיכיוון שבמרכז תל אביב פשוט אנשים שחונים בצפיפות פשוט משחיטים לך את הטמבונים ולפעמים גם מכות פח. אשמח ולשתף ולהשתתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני חדש.

אני מודה לאתר הנפלא.

למדתי כבר המון בזכותכם.

אני רוצה לשאול שאלה כאשר אני מצפה מכם כיווני מחשבה וייעוץ (אין תשובה חד-משמעית נראה לי).

עקרונית, יש לי 20שח להשקיע באוטו יד שנייה ראשונה שלי ועד כמה שסקרתי, אפשר לקבל רכב ״טוב״ יחסית לאוטו ראשון בתקציב הזה, אבל אני נוטה להתפתות ללכת על דהייטסו שרייד 1999-2000 במצב סביר עבור k10 +\-

אז תגידו לי לך על אוטו פחות מיושן אם כבר יש לך 20k בצד ותלך על קצת יותר טוב...!!

כן אבל:

1) למרות שהשרייד קצת מייושן, יש לה חוות דעת חבל על הזמן (דלק, אמינות, אחזקה...)

2) השרייד ממש מתאים לצרכים שלי

3) למרות שיש לי יותר כסף בצד, אני ממש אשמח לשמור על 10-9k שח נוספים בחשבון (ממש לא יזיק לי!!)

אז השאלה:

ב20k בין כה זה אוטו לא חדש בכלל (ואי אפשר לדעת כמה ישרוד, תיקונים...) , האם לא כדאי ללכת על רכב כמו שרייד בקצת יותר ישן (שהוכיחה את עצמה על אמינות ואורך חיים) ולחסוך כ 10k שח (סכום חשוב בשבילי)?? 

המון תודות לכול מי שיקח שתי דקות לייעץ לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הובי מעניין עם הרבה אתגרים ועניין מועדונים מאד מיוחדים התחברתי עם מועדון הצפוני נשר אנשים נחמדים אמתיים והעיקר

הביחד לאותם מטרות כל החיי

בידידות נתן

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לשאול שאלה כאשר אני מצפה מכם כיווני מחשבה וייעוץ (אין תשובה חד-משמעית נראה לי).

עקרונית, יש לי 20שח להשקיע באוטו יד שנייה ראשונה שלי ועד כמה שסקרתי, אפשר לקבל רכב ״טוב״ יחסית לאוטו ראשון בתקציב הזה, אבל אני נוטה להתפתות ללכת על דהייטסו שרייד 1999-2000 במצב סביר עבור k10 +\-

אז תגידו לי לך על אוטו פחות מיושן אם כבר יש לך 20k בצד ותלך על קצת יותר טוב...!!

כן אבל:

3) למרות שיש לי יותר כסף בצד, אני ממש אשמח לשמור על 10-9k שח נוספים בחשבון (ממש לא יזיק לי!!)

אז השאלה:

ב20k בין כה זה אוטו לא חדש בכלל (ואי אפשר לדעת כמה ישרוד, תיקונים...) , האם לא כדאי ללכת על רכב כמו שרייד בקצת יותר ישן (שהוכיחה את עצמה על אמינות ואורך חיים) ולחסוך כ 10k שח (סכום חשוב בשבילי)?? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל:

אז השאלה:

המחיר של האופטרה פחות מעשרים קצת קשה לי להפרד ממנה בגלל הנוחות אפס תיקונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...