Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^למה גוון כחול?!למה למשוך אש מהכחולים?!

קח את הטורבולד הזה(יקר מעט אבל אצלי במזדה מותקן כבר מעל לשנה ועברתי איתם טסט).

הצבע שלו 5500-6000K שזה לבן כמעט נקי(עם מעט גוון תכלת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך בין האוסרם נייט ברייקרH11

לOSRAM Cool Blue Intense H11

https://www.powerbulbs.com/product/cool-blue-intense-h11-twin

מה דעתך עליה בכללי ?

אני לא מוצא את הלייזר, כנראה שבאמת אין אותה עדיין בH11.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^כנראה הלייזר עדיין לא שוחרור לH11 .

בכל אופן הבלו אינטנס צהבהב בהיר,לא הכי חזק אבל סביר. אם אתה רוצה ביצועים תקח OSRAM NBK אם אתה מחפש אור לבן אז זה MTEC SUPER WHITE. תראה אולי יש פיליפס רייסר לH11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני מחפש לקנות אוטו וחשוב לי שיהיה פנסי קסנון גם אם לא מותקן בהם,באיזה רכבים אפשר להוסיף קסנון ואיך אפשר לדעת אם זה אפשרי?

כמובן שיהיה חוקי ויעבור טסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצעת חיפוש בפורום או ברשת? תבצע חיפוש בבקשה.

1. אתה לא יכול להתקין מערכת קסנון ברכב שלא הגיע מקורי מהמפעל איתה

2. אתה בודק באותו הדגם, האם בדגם הבכיר יש קסנון? אם כן יש סיכוי ותכף אסביר

3. מערכות קסנון/LED אשר חורגות מכמות לומנס מסויימת, נדרשת המערכת להיות בעל מתזים קדמיים

4. רק לאחרונה בשנים האחרונות יצאו קיטי קסנון עם הספקים נמוכים של 25W אבל מלבד אור לבן וטיפה הארה טובה יותר מנורה מתקדמת מבוססת הלוגן, אין בהם באמת יתרון גדול - לרכבים אלו אין מתזים (כמו סוזוקי החדשה למשל שיש לה קסנון אבל אין מתזים).

5. במידה ומצאת רכב שבדגם הבכיר שלו יש מערכת קסנון, יהיה עלייך להתקין את כל הציוד כולל מערכת פילוס ומתזים בהתאם אם נדרש = אלפי שקלים (במיוחד הפנסים שדורשים את המערכת הפילוס האוטומטית ולא יגיעו בדגם הנחות).

6. שום שינוי כגון הוספת קנסון בצורה לא תקנית או נורת LED שלא עומדת בתקינה (הן יקרות להחריד) מסנוור שלא בעדשה עלול לפסול אותך בטסט אם יעלו על זה.

החוק אומר אור צהוב או לבן אבל יש עוד דברים רבים מסביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה לפס לדים איכותי שאוכל להרכיב מתחת לפנסים הקדמיים, לא מעוניין להתעסק עם פתיחת הפנס ולכן הפס צריך להיות עמיד למים ואיכותי(לא סיני פשוט), צבע לבד ואם אפשר גם כזה שמתחלף לכתום בעת איתות.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, אז בחצי שנה האחרונה התחלתי לנסוע הרבה בלילות בכביש החוף (שוכר דירה במרכז ונוסע כמעט כל שבוע להורים בצפון) לאט לאט התחיל להמאס לי ממש מהתאורה הצהובה והמרדימה של אורות הדרך, אז התחלתי לברר לגבי נורות עם אור לבן.

הצצתי בשרשור הנורות הגדול אך קצת איבדתי את עצמי, אשמח לעזרה.

לא הבנתי כל-כך את החוקיות של העניין, מה מותר ומה אסור? אין לי עצבים שיעצרו אותי שוטרים ולהחליף נורות לפני טסטים, רוצה משהו חוקי ובטוח.

לא הבנתי ככ איזה סוג נורה אני מחפש, H4?

לא ככ מבין בגוונים/עוצמות וכיו׳, אשמח להסבר.

אני פשוט רוצה נורה לבנה שתהיה טובה וחוקית, כמובן שלא תסנוור אף אחד ושתאיר כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

H4 זה טיפוס מסויים של נורה שנמצא בשימוש נפוץ בכלי רכב. עוד שני סוגים עיקריים: H1 ו- H7. חוקית - אסור לך לשנות את טיפוס הנורה. זה לא יתאים לרפלקטור (מחזיר אור) בפנס. גם להכניס לשם נרות שאינן הלוגן אינו חוקי. במדינה שלנו כמעט כלום לא חוקי בעניין שינויים ברכב. אם יהיה לך אור לבן ושוטר יבדוק לך את הרכב בזמן תאורה - הוא יתחיל לחפור למה האור לבן ואם ברשיון כתוב שיש לך קסנון (תאורה מצויינת אבל מותר רק מקורי). הקל ביותר - בדוק בספר הרכב איזה נורות מקוריות יש לך והחלף לאותו סוג, שנראות רגיל (לא LED ולא קסנון, למשל) אבל לבנות יותר. חפש המלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נורות שמאירות בלבן ואינן מסנוורות - והן H4 ויתאימו בול.

מניסיון שלי, לפני הטסט עושים בעיות עם זה וכל פעם תצטרך להחליף.

הדבר היחיד ששווה לשדרג בתחום הוא נורות EXTREMEVISION שנותנות עוצמת אור גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בשיפור עוצמת התאורה, מבחינת יחס עלות תועלת אני ממליץ על OSRAM Night Breaker Unlimited.

אם אתה מעוניין באור לבן מבלי לשפר את את עוצמת התאורה, אתה יכול החליף לPhilips WhiteVision שחוקיות לחלוטין ויתנו אור לבן יותר.

את כל הנורות ניתן לרכוש באיביי.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...