Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחפש נורת לד לתאורת פנים הרכב (קונסולה), אך שהגוון יהיה בהיר. לבן או תכלת (תכלת כמו של יונדאי I30 2008 כפי שהגיע מהחברה יהיה מעולה). ז"א שהגוון לא יהיה מסנוור או בהיר מידי.

על איזה גוון/נורה אני צריך להסתכל ?

תודה

תחזור עמוד או כמה עמודים לאחור, רשומים הגוונים ושאלה זו נשאלה כ 1,458 פעמים (יש חיפוש מתקדם בתוך השרשור גם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה מצאתי את הסרטון הבא, עם מישהו מחו"ל שמדגים

את תאורת הלד החדשה של גולף 7.5.

נראה מדליק, ובטיחותי מאד!

אך למרבה הצער היבואן סירס את האופציה ללד מלא קדמי בכל רמות האבזור, והסתפק בלד יום ואחורי.

לאון כן וגולף לא. ממש לא מבין את זה...

האם יש אופציה להתקין בארץ את הלד המלא המקורי כמו בסרטון?

האם במחיר שפוי? או שעדיף לחכות שצ'מפיון יציעו כאופציה? (לא ברור אם בכלל יש לזה סיכוי..)

באופן כללי - מה הפער בין מה שיבואנים גובים על אופציה של לד מלא בהתקנה מקורית (כמו בליאון FR למשל) לבין עלות ההתקנה בארץ?

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הם כן נותנים אופציה לפי האתר ל-LED מלא. זה עולה 11,900 ש"ח.

בארץ, עד כמה שאני יודע, לא ניתן להרכיב מכיוון שהחוק דורש גם מתזים.

ואללה, זה חדש. לפני שבועיים הייתי באולם התצוגה

ברעננה, ונציג המכירות טען שאין כזו אופציה.

אבדוק את הנושא, תודה!

אגב, לגבי נושא החוקיות, דווקא

ב http://www.hiled.co.il

ראיתי שהם עושים עבודות יפות של החלפה ללד מלא

וגם קסנון. נראית לי חנות רצינית, סביר להניח שגם העבודות שלהם חוקיות...

כעקרון, מעדיף לרכוש עם התקנה מקורית של היצרן,

אבל מעניין בכל מקרה להשוות בין מחיר היבואן לבין התקנה מקומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר רשום שמקבלים במחיר הזה תאורת פניה דינאמית

אז לדעתי מי שיקנה את האופציה יקבל, לפחות מאחורה, לדים בתצורה שונה ממה שרואים בסרטון של פותח השרשור (לא רק תאורת האיתות השתנתה גם המיקום של הלדים עצמם)

אפשר לראות כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אופציה להזמין מחול תאורה של gti fl.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה, זה חדש. לפני שבועיים הייתי באולם התצוגה

ברעננה, ונציג המכירות טען שאין כזו אופציה.

אבדוק את הנושא, תודה!

בכיף. מנסיוני, ומכיוון שזו הזמנה מיוחדת, לא תמיד הנציגים ששים לעשות את זה כיוון שזה גורר עוד קצת עבודה וטופסולוגיה.

אם זה מפורסם באתר, זה אפשרי ולכן אם זה חשוב לך ולא מתקדם ברעננה, תיגש לאולם תצוגה ששייך לצ'מפיון עצמם ולא לדילר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר רשום שמקבלים במחיר הזה תאורת פניה דינאמית

אז לדעתי מי שיקנה את האופציה יקבל, לפחות מאחורה, לדים בתצורה שונה ממה שרואים בסרטון של פותח השרשור (לא רק תאורת האיתות השתנתה גם המיקום של הלדים עצמם)

אפשר לראות כאן:

ראיתי את האיתות המטריף הזה על אוודי A3 חדשה בברצלונה לפני חודשיים, חשבתי שזה משהו אפטרמרקט, מהמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, יש לי מאזדה 3 שנת 2005 ואני רוצה להזמין מאיביי או אחד האתרים האחרים נורות בגוון כחול או לבן.

מתגובות שקראתי של אנשים עם אותו רכב נראה שהפידבק הכי טוב היה ל Philips diamond vision (שלפי מה שהבנתי צריך לתת גוון יותר לבן).

קודם כל אשמח לשמוע עוד תגובות לגבי הנורות ואם יש תמונות גם אשמח.

בנוסף לפני שאני מזמין רציתי לשאול מה עוד אני צריך חוץ מאשר 2 נורות H7? הכוונה לגבי אורות גבוהים ונורות חניה, וכמובן שהמטרה שכולם יהיו באותו גוון.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הם כן נותנים אופציה לפי האתר ל-LED מלא. זה עולה 11,900 ש"ח.

בארץ, עד כמה שאני יודע, לא ניתן להרכיב מכיוון שהחוק דורש גם מתזים.

תלוי בדגם, נגיד אצלי בלאון FR צורה החדשה יש תאורת לד מלאה ללא מתזים.

לא הבנתי משהו, זה חוקי להתקין נורות לד לא מקוריות מהיצרן?

לפי החוק היבש כל עוד אין תקינה אירופאית על הנורה אז היא אינה חוקית, לא שזה מונע מאנשים להתקין לדים בעיקר לכל בעלי הרכבים עם עדשות שלמראה ראשוני לא ברור מה מותקן שם(אצלי במאזדה3 היו מותקנים זוג טורבו לד איכותי ועברתי טסט יפה מאוד, הלד היה לבן נקי)

שלום חברים, יש לי מאזדה 3 שנת 2005 ואני רוצה להזמין מאיביי או אחד האתרים האחרים נורות בגוון כחול או לבן.

מתגובות שקראתי של אנשים עם אותו רכב נראה שהפידבק הכי טוב היה ל Philips diamond vision (שלפי מה שהבנתי צריך לתת גוון יותר לבן).

קודם כל אשמח לשמוע עוד תגובות לגבי הנורות ואם יש תמונות גם אשמח.

בנוסף לפני שאני מזמין רציתי לשאול מה עוד אני צריך חוץ מאשר 2 נורות H7? הכוונה לגבי אורות גבוהים ונורות חניה, וכמובן שהמטרה שכולם יהיו באותו גוון.

תודה מראש.

דיאמונד ויז'ן אינו חוקי וחלש בטירוף(יש כאלה שיחלקו עליי על המאזדה שלי הוא לא עשה רושם כלל), אם אתה רוצה אור לבן יפה ואיכותי וחזק תתקין טורבו לד שלJDMASTAR, יעלה לך משהו כמו 400 שקל כולל משלוח אבל שווה כל שקל,נורות חניה תחפש גוון 6000-6500K ולא מאלה שאתה קונה בשקל קילו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בדגם, נגיד אצלי בלאון FR צורה החדשה יש תאורת לד מלאה ללא מתזים.

לפי החוק היבש כל עוד אין תקינה אירופאית על הנורה אז היא אינה חוקית, לא שזה מונע מאנשים להתקין לדים בעיקר לכל בעלי הרכבים עם עדשות שלמראה ראשוני לא ברור מה מותקן שם(אצלי במאזדה3 היו מותקנים זוג טורבו לד איכותי ועברתי טסט יפה מאוד, הלד היה לבן נקי)

דיאמונד ויז'ן אינו חוקי וחלש בטירוף(יש כאלה שיחלקו עליי על המאזדה שלי הוא לא עשה רושם כלל), אם אתה רוצה אור לבן יפה ואיכותי וחזק תתקין טורבו לד שלJDMASTAR, יעלה לך משהו כמו 400 שקל כולל משלוח אבל שווה כל שקל,נורות חניה תחפש גוון 6000-6500K ולא מאלה שאתה קונה בשקל קילו

טורבו לד חוקי? התקנה כמו נורת h7 רגילה?

ועל איזה מאזדה הדיימונד וויזן לא הרשים אותך?

אשמח לעוד חוות דעת על הדיימונד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי הייתי שמח להתקין בקיה סיד סטיישן שנת 2013 תאורה בגוון לבן קיימת תאורת יום בפנס ככה שאשמח לגוון דומה יש המלצה מה לקנות ומאיפה כמובן משהו חוקי שעובר טסט....

Sent from my A0001 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...