Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי ההגדרה של דיבורית קבועה ברכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מפחד מדו"ח?

אני מפחד מנהגים כמוך.

אני לא רוצה להיות ברכב לפניך כשאתה קורא SMS.

אז בבקשה תספר לנו איפה אתה מסתובב שלא נצטרך להחליף פרטים במקרה הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מפחד מלקבל דו"ח. בידיוק כמו כל אחד אחר במדינה.

אני התכוונתי יותר מה קורה כששוטר תופס אותי כשאני ברמזור מנסה להזין כתובת כלשהי ב-GPS. אז שאלתי מהבחינה הקיצונית ביותר, מה ההיתרים בזמן נסיעה עבור טלפון נייד על מעמד(שלא יהיו פריצות שהשוטר ינצל).

יונתן :wink:

עדיף לאבד רגע בחיים, מאשר לאבד חיים ברגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך קשה לעצור בצד ולהזין כתובת בגי.פי.אס.

כשאתה מדבר בטלפון לפחות העיניים בכביש, כשאתה קורה SMS או מקליד העיניים שלך בטלפון.

חומר למחשבה.

קח בחשבון שגם אם מותר, אם השוטר ירצה יתן לך דו"ח ולך תתוכח איתו ועם השופט בביהמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לברר בהקשר הזה: המתקנים האלו שצמודים לשמשה פוגעים לרעה בשדה הראיה. אולי גם מסכי המחשב שיש בחלק מהניידות. האם החוק מאפשר את זה או שעוד לא חשבו על זה?

לפי הידוע לי, אפילו שלט "למכירה" על החלון האחורי עלול לגרום לדו"ח או פסילה בסטס.

ולפותח השירשור: אל תעיז לנסות אפילו קריאה או כתיבת SMS בזמן נהיגה !

כן, חלק מהחברה שלך עושים את זה, אבל אתה לא יודע כמה תאונות היו בגלל זה. או יהיו. אפשר גם למות - וחבל!

הסיכון שלך לתאונה, ושל אחרים שאיתך ברכב או בכלי רכב שכנים, גדול פי 23 ! תקרא תראה

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מפחד מלקבל דו"ח. בידיוק כמו כל אחד אחר במדינה.

אל תפחד מדוח, תפחד מחלילה מה עלול לקרות אם תוריד את העיניים מהכביש למספר שניות, הרכב גומע המון מטרים ואתה כמו כל משתמשי הדרך אינך לבד על הכביש.

רוכבי אופנוע, רוכבי אפניים על השוליים, הרכבים מסביבך עלולים להפגע ממך.

אל תגיד "לי זה לא יקרה".

מה כל כך קשה לעצור בצד ולהזין כתובת בגי.פי.אס.

+1

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...