Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אופס, נפל לי אוטו מהגרר באמצע נסיעה"

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי נכנס אליי למשרד לפני כמה דקות ומספר כי הוא נסע בכביש 5, לכיוון פ"ת, כשלפניו רכב כלשהו ולפני אותו רכב גרר, אשר עליו מועמסת מכונית מסוג דייהו לנוס. תוך כדי נסיעה במהירות של כ-80 -קמ"ש, חבר אחר שישב לידו שואל אותו אם הוא מדמיין או שהדייהו זזה אחורה על הגרר..... לא עברו 5 שניות והלנוס עפה אחורה, על הכביש, מהירות של כ-80 קמ"ש כאמור, המכונית שהייתה מאחורי הגרר שברה שמאלה והם עם המכונית שלהם בלמו בלימת חרום וחתכו ימינה. הלנוס נחתה על ארבעת הגלגלים, הסתבסבה מספר פעמים במהירות מאוד גבוהה והמשיכה עם הסבסוב לעבר הנתיב הנגדי (!) רנו מגאן שהגיעה מהכיוון הנגדי הספיקה לשים לב למכונית שנכנסה לה לנתיב, בלמה בלימת חרום אך ללא הועיל....המפגש בין שתי חתיכות הפח היה בלתי נמנע והמגאן פשוט ריסקה ללנוס את הצורה...

נהג הגרר שבלם גם הוא די בהיסטריה יצא מהמכונית, החזיק את הסלולרי ביד והתחיל למלמל משהו כמו "וואיי....וואייי.....ווואאאאאאאייי....מה שהולך פה....וואייי....וואיי...ואאאייי (כך זה נמשך דקות מספר...חחח...).

הנהג במגאן היה חגור (רכב צבאי, חייל צעיר), הוא הספיק לבלום יחסית בזמן כך שהוא לא נפגע אבל הרכב לפי חבר שלי קיבל יופי של ריסוק...

וה"נורא יותר מכל"....דווקא היום הוא לא לקח איתו את הדיגיטלית שהוא תמיד סוחב איתו! אז....לפחות הרווחנו סיפור שווה :)

צריכת דלק נעימה לכולם,

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה דומה קרה לפני מספר חודשים בכביש מספר 4 רק שאז היה מדובר באימפרזה טורבו של אחד מנהגי הראלי המובילים בארץ , האוטו שלו פשוט התהפך על הגג בזמן שנהג במוביל בלם(הרכב לא היה קשור טוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוריו של חבר שלי הזמינו ניסאן אלמרה חדשה. היא הייתה אמורה להגיע לסוכנות בטווח תאריכים מסוים. באותם ימים שהמכונית הייתה צריכה להגיע צילצלו אליהם והודיעו להם שהמכונית נפלה מגרר מכוניות (כזה גדול שגורר הרבה מכוניות חדשות) והיא הלכה טוטלוסט.... חבל....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה דומה קרה לפני מספר חודשים בכביש מספר 4 רק שאז היה מדובר באימפרזה טורבו של אחד מנהגי הראלי המובילים בארץ , האוטו שלו פשוט התהפך על הגג בזמן שנהג במוביל בלם(הרכב לא היה קשור טוב).

הייתי שמח לדעת מי נהג הראלי "המוביל" הזה...

נשמע לי בדיוני.... בלי לפגוע...

אלון

נ.ב.

דווקא לי יצא לפני חודש לראות רכב נזרק מגרר בקטע הכביש בין יוקנעם לצומת יגור לפני הפנייה לטבעון... אף אחד לא נפגע ולרגע הרגשתי שאני משתתף ב "מהיר ועצבני - הגרסה הישראלית".... התהפך יפה יפה מספר רב של פעמים...

כנראה שזה לא נדיר בארצנו...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב.... יש אולי 30 נהגי ראלי פעילים בארץ... וגם זה בקושי...

אז לא קשה כל כך להוביל...

למעט רמי שוכטוביץ שמפגין יכולות נאות יחסית בקביעות גם בחו"ל וכמובן החברה מפריז דקר (בריל ושות') - אף אחד לא יכול לקרוא לעצמו מוביל...

או מבכירי נהגינו.... ועוד מספר ביטויים אחרים מצחיקים ששמעתי...

זה לא אומר שאין הרבה נהגים טובים בארץ - גם ותיקים כמו

ג'קי זית, מישל גדז', דני לוי, אהוד לביא ויסלחו לי אלו ששכחתי...

וגם צעירים יותר כמו ניצן (ויזה בעבר, אחרי היום - AX בקרוב מאוד - לא נורא קרה לכולנו ניצן :? ), קובי (205 ראלי), עידן זהבי ועוד.

יש גם את "דור הביניים" כמובן -

יובל מלמד - יבואן ספארקו בארץ, גבי סרוגו עם ה S16 לשעבר (הבנתי שהוא משדרג לאימפרזה - בהצלחה...) ועוד.

ואחרונים חביבים כמובן כל החברה הג'יפאים...

אבל מפה ועד "מובילים" "מבכירי נהגינו" וכו' - חברה בואו נירגע... קודם כל שתיהיה פה ליגה מסודרת ואז נראה מי בכיר ומי בקיר...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי,לפני 3 שנים נסעתי מאילת לכיוון המרכז,ובעליות סדום,באחת הפניות החדות (מכונה "קיר המוות" בגלל שבבוקר הרבה נהגים מחליקים לתוך צלע ההר בגלל האשלגן שמובילות המשאיות מים המלח,השילוב של אשלגן +לחות=כביש אחושרמוטה חלק),הכל אופן,הגעתי לפניה הזאת והיה שם מחזה "משעשע":

משאית שהובילה מכוניות חדשות מנמל אילת לכיוון המרכז התהפכה בפניה הזאת,והיה מצחיק לראות משאית הפוכה,ולצידה מפוזרות על הכביש כ-8 מכוניות נוצצות\מעוכות\משופשפות.......

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לדעת מי נהג הראלי "המוביל" הזה...

נשמע לי בדיוני.... בלי לפגוע...

אלון

אלון

זה אמיתי .

מדובר ברכב של נדב דותן...

אני הייתי זה שהעלה את האוטו לגרר-האחרון שנהג בו.(לא אני קשרתי את האוטו :D:D )

בדרכו חזרה מאירוע בנצרת.נהגת רכב פרטי בלמה בחוזקה בירוק מהבהב-נהג הגרר בלם גם כן והאוטו המריא מהגרר ונחת לפני הרכב הפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...