Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עד 40K

A.N
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מחפש רכב משפחתי עד 40K.. אפשר לחרוג 45-50K גג

אני מתלבט בין כמה רכבים: פיג'ו 406, פולקסווגן גולף\בורה, טויוטה קורולה ומאזדה 3

ואם יש לכם עוד איזשהם עצאות אני אשמח לשמוע

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לעובדה שאתה מחפש רכב משפחתי 4 דלתות, מה עוד חשוב לך ברכב?

נוחות? אמינות? שמירת ערך? ביצועים בקו ישר? פתיחות ברמזורים? כריש על הגג? שווארמה בפיתה?

תן פרטים, שיהיה עם מה לעבוד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של טויוטה קורולה GLI משנת 2001 יושב לך בדיוק בתקציב, זו מכונית שהספקתי להתרשם ממנה ולטובה.

היא אמנם קלת משקל מעט ובעליה טוען שזה לא נותן לו תחושת בטיחות במהירויות גבוהות אבל אם היא משמשת לרוב לנסיעה בעיר אני חושב שהיא תוכל להוות בחירה טובה.

היא נוחה ומרווחת, לגבי אמינות - אוטו אמין למדי, צריכת הדלק היא כשל כל הרכבים האוטומטיים המשפחתיים מהסוג הזה, לא חסכונית יותר מדי ולא צמאה יותר מדי.

בנוסף לפי דעתי ברכב משפחתי חשוב שיהיה בגאז' גדול והקורולה בהחלט מספקת מהבחינה הזאת.

סה"כ אני התרשמתי לטובה וממליץ

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על קורולה, ומציע לבחון את הסוזוקי ליאנה - מצד אחד לא זריזה ביותר, מאידך נוחה ומרווחת מאוד, ואמינות מצויינת. בתקציבך תוכל להתקדם 2-3 שנתונים מעבר לאחרות שציינת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן אלמרה 2004 יכולה להיות אופציה לא רעה ב 40K.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף היא עניין אישי, אבל אם אינך מסוגל לספוג נזק של 40K במקרה של גניבה או תאונה - עדיף להיות מבוטח, במיוחד אם אינך נהג צעיר\חדש, שכן עלות המקיף לנהג ותיק הינה תוספת די קטנה בהשואה לביטח צד ג'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...