Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקה ראשונית במוסך

brum321
שימו לב! השרשור הזה בן 5005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכוונתי ללכת למוסך של הרכב המועמד לקנייה, עם הרכב עצמו ואישור של המוכר עם חתימה לתת לי את המידע.

מבחינת המוכר הוא מאשר לי לקחת את הרכב ולבדוק איפה שאני רוצה בלעדיו (לא רוצה להפסיד יום עבודה)

אז מלבד עיון בספר טיפולים (עוד טיפים מה לבדוק חוץ מתקלות חוזרות וקילומטרז'?) ולפני שאוציא את הכסף לבדוק במכון בדיקה - האם אתם חושבים שהמוסך יכל לאמר לי אם לפחות אין פגיעות בשסי או שהשלדה היא הרכבה של שני רכבים? החשד נובע מטמבון אחורי בצבע שונה וצביעה שלא נראית איכותית, הרכב יד 2 והמוכר טוען שהסתפק בבדיקת המוסך שלו לפני הקנייה, (אגב מספר השלדה שנמצא במדבקה ליד דלת הנהג תואם את רשיון, לא ברור לי עד כמה זה אמין), פשוט חבל לי על הזמן ועל הכסף (בלי קשר להחזר כספי) אם לרכב יש ליקוי משמעותי.

אם המוסך מוכן לבדוק בשבילי - כמה אתם משערים שיקח עבור בדיקה ממש חפוזה? (כי כאמור בכוונתי ללכת למכון רישוי בשביל בדיקה רצינית) ואולי כדאי לעשות בדיקה חפוזה כזאת במוסך שלא מכיר את הרכב והוא מורשה יבואן?

לגבי בדיקה במכון - האם חובה שהמוכר יהיה נוכח איתי? או חובה שיהיה לי את ת.ז. המקורית שלו?

יש אפשרות לעשות בדיקה במכון אדיר ביהוד או קומפיוטסט באזור התעשייה הישן בראשון - מישהו מכיר?

שאלה אחרונה - לרכב יש בעיה של התחלת חלודה וקילוף צבע סביב האנטנה שנמצאת על הגג (ריבוע ממש קטנטן) המוכר הוריד בגלל זה במחיר אך השאלה אם מדובר לדעתכם בתיקון קטן ולא משמעותי או שמדובר במשהו שיכול לגרום להחלפת כל הגג?

תודה מראש לכל מי שיענה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

רשמת כל כך הרבה, ולא ציינת את סוג הרכב.

יש מוסכים שמוכנים לעשות בדיקת תקינות רכב (בתשלום, כמובן), אבל לא את עניין הרשיונות.

כדאי לך לגשת למוסך שמכיר את הרכב המיועד לקניה , דוגמא: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=304784&highlight=%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A+%D7%A8%D7%95%D7%9F+%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%94

קומפיוטסט באזור תעשייה הישן ראשל"צ מומלץ לבדיקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...