Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול להסביר לי, איך זה קרה?[רכב הפוך באיילון]

tom123
שימו לב! השרשור הזה בן 5022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי זה נראה כאילו אשתו של המורה לקחה את האוטו לסיבוב ו... :twisted:

שימו לב שרואים אישה מבוגרת יחסית עם נציג של מד"א בצד שמאל ובנוסף לא רואים את המשולש של ה-ל'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שנכתב כאן, מתאונה פשוטה שיכלה להסתיים בשריטות על הרכב התאונה הפכה לבלאגן שלם עם רכב הפוך והכל רק בגלל שלמדינת ישראל לא איכפת מהאזרחים שלה וממשיכה לרשת את הכבישים בבטונדות במקום מעקות בטיחותיים

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים מסוימים מעקה הבטיחות מבטון ,שתוכנן למקרה שרכב המשיק אליו בזווית חדה, יעלה מעט על החלק התחתון המשופע ויחזור למסלול הנסיעה, עושה את העבודה יופי.

לדעתי זה טוב רק לחלק קטן מהמקרים, וברוב המקרים עדיף מעקה סופג אנרגיה.

הסיבה להתהפכות הרכב היא שהמעקה שאמור להיות בגובה של מטר בערך, בפועל גובהו כמה מטרים טובים.

רכב שטיפס על המעקה עם גלגל אחד אמור להחליק לאורכו, אך מכיוון שיש המשכיות למעקה הרכב ממשיך לטפס למעלה.

למי שיוצא לעבור שם הרבה אני מציע לחפש סימני צמיגים על הקירות.

אני מצאתי שם סימני צמיגים בגובה של שלושה וארבעה מטרים.

אין ספק שהרכב שהשאיר את הסימנים האלו התהפך.

וכמובן שאין טעם לנסות ולתקן את הליקויים האלו, המצלמות החדשות בוודאי יפתרו גם את הבעיה הזו.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה תלמידים ישארו אצל המורה הזה, וכמה יתחילו ללמוד אצלו בעתיד.

הפרטים שלו אפילו לא טושטשו בתמונה

התמונה צולמה מטלפון נייד (נכון, אפשר לערוך גם כאלה) כמה דקות לפני שהעלו אותה לאתר.

כנראה למישהו היה דחוף להפיץ את התמונה מהר (כמו שהיה דחוף לכמה אנשים להגיב שזו היתה נהגת)

- מוכר?

- לא

- כמה? כמה אתה רוצה עליו?

:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב כאן, מתאונה פשוטה שיכלה להסתיים בשריטות על הרכב התאונה הפכה לבלאגן שלם עם רכב הפוך והכל רק בגלל שלמדינת ישראל לא איכפת מהאזרחים שלה וממשיכה לרשת את הכבישים בבטונדות במקום מעקות בטיחותיים

ה"מעקות בטיחותיים" שאתה ואחרים מדברים עליהם, מורידים לאופנוענים איברים בזמן תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ממה שאני מכיר אצל מורי נהיגה כנראה הוא ביצע את כל הפעולות לעיל ביחד.

ולטומי אומרים מקטרגים לא מקטלגים.

תודה רבה ד"ר אבשלום קור.הכוונה למקטלגים ולא אחרת.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מורה נהיגה לא אחראי שמוטב שיבחר מקצוע אחר.

זוכר את שיעורי הנהיגה שלי - לא היה לי סיכוי להגיע למצב כזה ואפילו לא קרוב, גם אם ממש הייתי רוצה, כי היה לי מורה שהבין מספיק טוב את האחריות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר כזה היה יכול לקרות עם מורה הנהיגה שלי (אז, מזמן) -

רוב השיעורים התנהלו בדממה מוחלטת מצדי וברצף בלתי פוסק של שיחות מצדו, בפלאפון.

ולרדת על הנהג/ת זה ממש לא לעניין, כל אחד עושה טעויות בלימוד נהיגה

ובשביל זה יש מורה.

מה הכוונה בגדר בטיחות תקנית ממתכת? אלה המוכרות מהארץ שמותקנות בגבהים משתנים,

או משהו אירופי?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה יש לחלק מהמגיבים פה את הבטחון לקבוע שבחורה נהגה ברכב ושהמורה המטומטם אשם.

זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו וגם לא תמיד באשמת נהג הרכב.

מספיק שמישהו סוטה מנתיב ונותן קטנה לרכב שלפניו, לא צריך יותר מזה.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה כאילו אשתו של המורה לקחה את האוטו לסיבוב ו... :twisted:

שימו לב שרואים אישה מבוגרת יחסית עם נציג של מד"א בצד שמאל ובנוסף לא רואים את המשולש של ה-ל'.

הלמד בטח נמעך מתחת לאוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור מעלי, סביר להניח שהתגובה הבאה שתקבל תיהיה בסגנון "מאמי תקרא לאחותך".

מקרה אמיתי ידידי:

פעם, כשאני והנהגת עוד לא הכרנו ממש, קראתי לה בטעות (לא התכוונתי לזה מההתחלה) מותק, בקטע של חיבה והתשובה הייתה: אני לא המותק שלך.

ובצדק האמת...:wink:

מה אתם רוצים מהנהג/ת?

בין אם זה זכר או נקבה, זה עדיין תלמיד ולא נהג מיומן.

יותר טוב תשאלו מי זה המורה הזכר המחורבן הזה שאם ככה הוא מלמד, שאלוהים ישמור אותנו מאיך שהוא נוהג.

חחחח חחחחח ועוד קצת חחח

ובחתימה שלך צריך לכתוב: "זהירות תשובה מטומטמת":|

קרעת אותי!

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שם במקום, זה לא היה שיעור נהיגה,רכב מסחרי בצבע אפור זרק את נהגת המאזדה שניסתה לא להיכנס ברכב המסחרי מפני שהוא חתך אותה פעמיים,היא ניסתה לא לפגוע ברכב המסחרי וברכבים אחרים ולמנוע תאונה קשה, עלתה על הפלסטיקים שמלאים במים בצד הכביש ,ובגלל זה היא התהפכה,והוא ברח ולא יכולתי לראות את מספר הרכב שברח.זאת לא תלמידת נהיגה ולא שיעור נהיגה, לפי מה שנראה נהגת עם ניסיון רב שהצילה נהגים אחרים ומנעה תאונת שרשרת.

אני שולח רפואה שלמה לנהגת וכל טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...