Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלון דלת נהג לא עובד - מאזדה 3

Caeser
שימו לב! השרשור הזה בן 5007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום CAESER

שמתי לב ששנינו "מאותו הכפר" ולכן:

מאחורי מרכז וואן, באיזור השטיפה של אבו כף, נמצא ג'קי החשמלאי.

סע אליו (סמוך לשעה 8 בבוקר כשעוד ריק אצלו) וקבל שיעור בחשמל.

לא משנה אם אתה חשמלאי מקצוען, חובבן, או סתם אחד שלא מבין בזה כלום.

בקש ממנו עזרה ובדיקה על מה ולמה.

הבחורים שלו עדינים, רגועים, מתייחסים יפה, ומסבירים כל מה שהם עושים.

כשנשרפה לשכן שלי המנורה ברכב, והכל היה מלא בחלודה וקורוזיה (אל תשאל איך זה קרה), ג'קי בא, ראה, טיפל במשך שעה ארוכה, חתך, פתח, השפריץ, התיז ובסוף אמר: 50 שקלים בבקשה.

השכן אגב, מבין בחשמל, בערך כמו בתולה שמבינה במשחקי מין.

אבל מה? יצא מבסוט ומאושר.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה, אני אלך על זה כשהוא שוב יפסיק לעבוד לי. בינתיים אין לי מה להראות בכלל כי הכל עובד.

בעבר טענת כי גם כשהחלון לא עובד את שומע סוג של רעש מהדלת, מה שגרם לנו לשלול אפשרות של מתג לא תקין.

חכה שתחזור הבעיה ותעשה מה שאמרתי לך תחסוך לעצמך כסף בניחושים, בזמן שהחלון לא יעבוד יהיה ניתן לדעת מהו מקור הבעיה.

אני מתאר לעצמי שהבעיה תחזור, לא נראה לי שזה יפתר מעצמו. נכון להיום החלון מתפקד ללא בעיות.

אני אעדכן בהמשם מה נסגר עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלון של הנהג לא עבד פעם כן פעם לא יום אחד עובד רגיל פתאום לא עובד קריזות כאלה המתגים האלה עלו בסביבות ה 700 שקל עם אני לא טועה תבדוק עם זאת הבעיה בוודאות אני יארגן לך תחלק הזה במחיר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם

בתור משתמש חדש בפורום, ברכות על העבודה הנפלאה שנעשית כאן.

בפני עומדות שתי בעיות, האחת, מוטורית והשנייה תכנית.

1. אני הבעלים של מאזדה 323 מודל 99 נפח 1840, והחלון נהג שלי יורד אך כאשר אני רוצה להרים אותו חזרה החלון

עולה לשליש גובה ואז יורד חזרה.

יש לי טיפה רקע בחשמל אז לפי הרעש(מעיין "טייק" קטן) מאזור המפסק הבנתי שיכולה להיות בעיה עם האחזקה העצמית של המפסק

אבל יכול להיות שאני טועה.

2. לבעייתי התכנית - :oops: אני פשוט לא יודע איך לפתוח שרשור חדש ולכן אני כותב את דבריי כאן בתקווה שיגיע היחס המגיע.

מודה מראש למגיבים העתידים:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוס, אתה צודק שמקור הבעיה שלך הינו במתג הרמת החלון השאלה שלי היא האם נותק מצבר או שנעשתה פעולה שבגלל לא הגיע מתח למתג הרמת החלון הראשי?

לגבי בעייתך השניה כאשר אתה בדף הפורום הראשי מצד ימין למעלה יש לינק "נושא חדש" תלחץ עליו ותוכל לפתוח נושא, כיוון שאתה חדש תקרא איך כמה ולמה פותחים נושא חדש כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=217228

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחשב קטן שיושב בכפתורים המרכזיים של החלונות שיושב בדלת הנהג.

יש לילחוץ על כפתור שלא עובד באחד הדלתות ועל הכפתור שפותח את אותו חלון בדלת הנהג.

10 שניות על שניהם ביחד בו זמנית למעלה ו 10 שניות על שניהם בו זמנית למטה ככה 3 פעמים ומבטיח לך שזה יעבוד.

ליפעמים אחרי פעמיים זה עובד.

כך בעצם אתה מאפס את המחשב בדוק שזה עובד זוהי שיטה שעלינו עליה במיוחד במזדה 3 אחרי שהוצנו אלפי שקלים על החלפת מתגים.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוס, אתה צודק שמקור הבעיה שלך הינו במתג הרמת החלון השאלה שלי היא האם נותק מצבר או שנעשתה פעולה שבגלל לא הגיע מתח למתג הרמת החלון הראשי?

החלפתי מצבר שבוע שעבר...

אולי זו הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בוודאות הבעיה כל שעלייך לעשות זה לימוד מחדש לחלונות תחפש בפורום ותמצא כיצד לעשות, רק תיהיה בטוח שלא בשיטה שכתבו לך מעלה לא יודע מאיפה הוא הביא את זה אבל זה לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלימוד פשוט מאוד:

תוריד את כל החלונות שלא עובדים דרך המתגים שלהם שבדלת (לא מתג הנהג), החלון צריך לרדת לפחות חצי מהדרך.

תעלה חזרה את החלון וכשהוא יגיע לסוף תמשיך להחזיק את המתג עוד כמה שניות.

זה הכל, נסה ותראה שמיד אח"כ מתג השליטה המרכזי של הנהג חוזר לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...