Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו שבא לי לשתף אתכם.....

asi08
שימו לב! השרשור הזה בן 7333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע רגע רגע אני רוצה לעשות סדר בדברים.

א. שלא תבינו אותי לא נכון מאוד כואב לי על הנספים (יהי זכרם ברוך).

ב. אמרתי את כל העניין של העדיף לעשות ביטוח מקיף לאוטו בבנימה היתולית אמת לא התכוונתי לפגוע באף אחד ואם כן אני מצטער, אמרתי את זה כי התכוונתי לזה שלמה הממשלה לא ממנת את הטיסות לפולין או לפחות מספסדת אותם למאות שקלים בודדים או לאלף אלפיים מקסימום למה שבן אדם שאין לו כסף ירצה ולא יוכל ללכת וזו כבר אפליה.

ואם כבר אז לעשות כמו מחאה מסויימת ולא לנסוע לפולין ואולי עדיף להשקיע את הכסף במקום אחר כמו ביטוח לאוטו.

ג. *******הודעתך נערכה , לו אני במקום הבוחן , היית מקבל גם תלונה במשטרה :evil: ********

עברית שפה קשה?

אמרתי בקלות דעת שאני מעדיף לבטח את הרכב העתידי שלי מאשר לנסוע לפולין.

הבהרתי את העמדה שלי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל שאתם גוררים את השרשור הזה לויכוח מיותר על תרבות הנוער של היום, והשוואות כלכליות בין נסיעה לגטאות בפולין מול ביטוח לרכב...

יוסי, סייג לחוכמה שתיקה...

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המסע לפולין.....

לי בשנה שעברה הייתה ההזדמנות לצאת אליו, אך משום מה ולא מסיבה כלכלית לא יצאתי אליו....

כמה חודשים אחר כך סבתא שלי ז"ל נפטרה, היא הייתה ניצולת שואה ו90 % מכל מה שאני יודע על השואה זה סיפורים שלה ממקור ראשון על המשפחה שלי, שרובה נספתה בשואה.

רק אחרי שהיא נפטרה הצטערתי שלא יצאתי למסע הזה, וגם אני כמו שנאמר כאן מתכוון לעשות אותו בעתיד.....

לגבי הסרט של בניני, החיים יפים, ממש אל אהבתי את הסרט מהסיבה הפשוטה שהוא לא מראה את עוצמתה של השואה....

היא הייתה האבה יותר קשה ממה שמתואר בסרט.

אלעד- שמקווה שבעוד 10 שנים אנשים בארץ ידעו מה פירוש המילה שואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי ראיתי היום רק סרט אחד שקשור לשואה. והוא אמנם לא היה חזק במיוחד, אבל מספיק לראות את התנהגות הנאצים כדי להיזכר מה פירוש המילה "שואה".

בכלל- היום רבים לא מבינים מהי השואה. שומעים סיפורים מהשואה...מנסים להבין מה היה שם, אבל קשה מאוד להבין את גודל הזוועה (ואני בטוח שאני בעצמי לא מבין עשירית ממנה).

זה כמו ההבדל בין "לשמוע" ו"להקשיב" (ההבדל בין לשמוע סיפורים לבין להבין את המסופר)

צדק מי שאמר פה שחובה לראות סרט אחד לפחות על השואה. זה בהחלט עוזר, לפחות במקצת, להבין קצת יותר את המילה "שואה".

יהי זכרם, של 6 מליון הנרצחים, ברוך

עריכה:

סרטון פלאש על השואה:

http://members.ams.chello.nl/w.smits14/shoah/shoah.swf

לא חזק במיוחד, אבל בכל זאת מומלץ לראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשכח לעולם!!!!!!!

אסור לשכוח דבר כזה .

ומר.ביטוח לרכב,תתביש לך אתה אידיוט מוחלט.אם אתה חושב שעדיף לעשות ביטוח לרכב במקום לנסוע למקום הזה אתה דפוק,זה לא חובה לנסוע לשם בכלל אבל זה גם לא חובה להגיד שטויות שאתה אמרת.

אנחנו חייבים להעביר את מה שקרה בשואה הלאה לדורות הבאים.

פירוש של שואה במילון:

ש?ו?א?ה [ש"ע; נ'; שוא?ת-, שואות, שואות-, שוא?תו] 1. [עח] אסון כ??ב?ד; 2. [תנ] חו?רב??ן, ה?ר?ס, כ?יל?יון; 3. [תנ] שממה

השואה כ?ינו?י לחו?רב?ן יהדות אירופה במלחמת העולם השנייה; ח?לל?י השואה האנשים שנ?ספ?ו?, שמתו? ב??שואה; יום השואה והגבו?רה יום כ"ז בניסן, לז?כר שישה מיליון יהודים שנטב??חו במלחמת העולם השנייה ב?יד?י הגרמנים הנאצים ועוזריהם וזיכ?רון ל?גבו?רת היהודים שהתגוננו? בערים שונות באירופה; מ?מיט שואה גורם אסון רב; פ?ליט?י השואה האנשים שניצלו? ונותרו? ב??חיים

זה לא פירוש אמיתי,הדבר האמיתי הוא היה לפני 63 שנה ואי אפשר להסתמך על מילונים .

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יורשה לי ויורשה לי לומר

שהשרשור הזה איבד את התוכן שלו...!

זה ש-מכיוסי מעדיף ביטוח לרכב העתידי שלו מאשר לנסוע לפולין זה דעתו האישית

ואין לי ולאף אחד זכות להגיד לו לעשות אחרת!

אבל זה לא יפה שהוא אמר את זה בפומבי ובזה אני מסכים אתכם.

אבל לא חבל להרוס את השרשור?

זהו אמרתי את המילה

ובבקשה בואו כולנו נשמור על השרשור שצריך להיות מאוד מכובד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם שינוי, במקום הפלאשים המפגרים שיש בפורום בדרך כלל - פלאש קצר ועצוב על השואה, לצלילי "שיר ללא מילים" של מנדלסון.

http://members.ams.chello.nl/w.smits14/shoah/shoah.swf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא יכול...

רציתי לספר לכם איך זה זה לגדול בצל השואה..ואני לא יכול.

רציתי לספר לכם איך זה לחוש כילד את המשא של השואה, כדור ראשון אחרי..ואני לא יכול

רציתי לספר לכם איך נראתה הארץ המסויטת הזאת בשנות החמישים..עם אנשים שצועקים בלילה...עם אמהות צעירות שמביאות ילדים לעולם, שנה-שנתיים אחרי שהושפלו, הופשטו, נאנסו, נפגעו ובכל זאת שרדו...ואני לא יכול.

רציתי לספר לכם על סבא וולף וסבתא אוגוסטה הספל, מוינה, שרק השנה נודע לי מה עלה בגורלם, כאילו שזה משנה משהו..., שום סרט לא ייכתב עליהם כי הם ה"לא סיפורים", אלה שנשאבו לגהינום ולא חזרו.

ורק אבן קטנה שאספתי במקום הרצחה של סבתי, בכפר נידח בפולין והנחתי אותה על קבר בנה, אבא שלי, כאן בארץ שלנו, רק לה יכולתי לספר.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...