Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך את עזרתכם: D-MAX 2005 גיר רגיל

dvx2006
שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי D-MAX 2005 גיר רגיל, במחיר נוח לכיס שלי (שאגב המחיר יוצא כ-6 אלף ש"ח מתחת למחירון.)

ברכב הוחלף עכשיו איזה שהוא חיישן של הרגלית גז נעשה כיוון פרונט הוחלף הטורבו ועוד כמה שברים שבטח שכחתי.

עכשיו אני רוצה לשמוע ממכם איך הרכב אמין, לא אמין והאם כדאי ללכת עליו? ואם מישהו יודע את צריכת הדלק שלו ביכלל טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלף טורבו? נישמח לשמוע כמה קילומטר הרכב הזה עשה ביחס למודל ומה עוד הוחלף לו כדבריך.

משום מה אם הק"מ לא גבוה יש לי הרגשה שנהג לא "עדין" (בלשון המעטה) נהג על הכלי, טורבו בהרבה מקרים מוחלף בעקבות נסיעה בחולות ים/מדבר שחודרים לטורבו וגורמים להריסתו, אולי זה מעיד על אופי הנסיעות שלו בכלי.

בכל אופן אין להתפשר על בדיקה במכון מתמחה.

אגב לגבי דימקס, הרכב לא נחשב בנוי לעבודה כמו ההילקס ויש לו בלאי גדול יותר. הוא לא נמכר אף פעם במחיר מחירון למעט אנשים שלא מבינים בשוק הרכב. אני ממליץ לך לא לבחור בצבע שחור, במיוחד לעבודה/ נסיעות שטח ואל תתרגש מהמחיר אין בעיה למצוא דימקס מתחת למחירון, זה המחיר. בכל אופן גיר ידני זהו יתרון כי הוא פחות נפוץ מהאוטומט.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי גם ממנו, לצערי נידפקנו קשות בכך שמכרנו אם הטנדר הישן לפני שקנינו אחד חדש...

אחרי חישוב מהיר ולא מדוייק, הפסדנו כבר קרוב ל20 אלף שקל ואני כבר מיואש ומאוכזב מהעיניין הזה.

היה פה איזה מנהל שאמר לי באשכול הקודם שזה לא דחוף ולמרות שכתבתי אני עדיין מתייעץ ולא קונה. אז ליידיעתך אדון מנהל, הפסדתי

המון!!! כסף בכך שלא קניתי טנדר בזמן. וכן עדיין אני מחפש (השכרנו רכב זמני) כי אין לי מספיק ידע להתבסס על משהו מסויים!

ולעיניין הדימאקס הנ"ל הוא עומד על 330 אלף ק"מ ולמרות הרצון שלי כבר לקנות טנדר העדפתי לרדת ממנו ביגלל הק"מ הגבוה.

אגב כשאתה אומר לי מתחת למחירון על איזה סכומים מדובר? בין 2-6 אלף ש"ח זה ניקרא מתחת למחירון או שאתה מדבר על סכומים גדולים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי גם ממנו, לצערי נידפקנו קשות בכך שמכרנו אם הטנדר הישן לפני שקנינו אחד חדש...

אחרי חישוב מהיר ולא מדוייק, הפסדנו כבר קרוב ל20 אלף שקל ואני כבר מיואש ומאוכזב מהעיניין הזה.

היה פה איזה מנהל שאמר לי באשכול הקודם שזה לא דחוף ולמרות שכתבתי אני עדיין מתייעץ ולא קונה. אז ליידיעתך אדון מנהל, הפסדתי

המון!!! כסף בכך שלא קניתי טנדר בזמן. וכן עדיין אני מחפש (השכרנו רכב זמני) כי אין לי מספיק ידע להתבסס על משהו מסויים!

ולעיניין הדימאקס הנ"ל הוא עומד על 330 אלף ק"מ ולמרות הרצון שלי כבר לקנות טנדר העדפתי לרדת ממנו ביגלל הק"מ הגבוה.

אגב כשאתה אומר לי מתחת למחירון על איזה סכומים מדובר? בין 2-6 אלף ש"ח זה ניקרא מתחת למחירון או שאתה מדבר על סכומים גדולים יותר?

שלום ידידי,

תחסוך לעצמך הרבה כאב ראש וכסף של טיפולים ותקנה טויוטה היילקס.

ותמיד תקח בחשבון שפורום זה רק להתייעץ ואין פה התחייבות מקצועית, אז אל תכעס.

שבוע טוב ,

עדי

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כועס, פשוט מאוכזב מההתנשאות והחוסר אכפתיות.

ולגבי ההיילקס הבנתי שמשנת 2000 עד 2002 אסור להתקרב אלייהם ו2003 כבר חורג לי מהתקציב.

(אסור לי לעבור את ה60 אלף בגלל כל מיני שטויות של מס הכנסה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מס הכנסה אין בעיה לעקוף אותם.

אפשר לרכוש רכב ב 75 אלף, ולהצהיר שהרכב נקנה ב 60 ולכראיה עשו זכרון דברים(ניתן להורדה מאתר יד 2) שבו יצויין שהרכב נרכש ב 60. לבעל הרכב תיתן את שאר הסכום במזומן. זה גם יראה יותר טוב לרכוש רכב ממודל 2003 מלקנות רכב ממודל 2005 לענין זה, בכל אופן תתיעץ עם רואה החשבון שלך, אני מאמין שהוא יאשר לך לעשות את הפעולה הזו.

אגב מצאתי לך רכב מציאה אמיתית(על פני השטח) :

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicTrack.php?CatID=1&SubCatID=2&CarID=198105&Code=055f2aabf2afb94ba0423e97450ba31a

מודל 2003 יד ראשונה.רק 200 אלף ק"מ , ידני , המנוע החזק יותר 2500 טורבו, כולל ארגז, וו גרירה ונעילה אחורית. המוכר דורש 77 , תתקזזו בין היתר בארגז(אם אין בו צורך) ובעוד כמה אלפים ויש לך רכב עבודה וטיולים מצויין להרבה שנים קדימה בראש שקט.

בהצלחה.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה קצת יותר מסובך ובלי קשר בכל זאת אני צריך למשוך 75 ואם אני קונה ב60 למה אני מושך עוד 15? הרי אני מוציא את הכסף מהחשבון העסקי...

ובקשר להיילקס אז שוב, זה חורג לי מהמחיר וגם הבנתי שזה בעייה להוריד את הארגז כי זה רשום ברישיונות.

בכל זאת, תודה רבה על העזרה ואם יהיו לי עוד שאלות אשמח לתשובות ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מס הכנסה אין בעיה לעקוף אותם.

אפשר לרכוש רכב ב 75 אלף, ולהצהיר שהרכב נקנה ב 60 ולכראיה עשו זכרון דברים(ניתן להורדה מאתר יד 2) שבו יצויין שהרכב נרכש ב 60. לבעל הרכב תיתן את שאר הסכום במזומן. זה גם יראה יותר טוב לרכוש רכב ממודל 2003 מלקנות רכב ממודל 2005 לענין זה, בכל אופן תתיעץ עם רואה החשבון שלך, אני מאמין שהוא יאשר לך לעשות את הפעולה הזו.

בהצלחה.

אני לא היתי ממהר להמליץ למישהו לעשות עבירה שהעונש עליה הוא פסילת ספרים.

ואם הרואה חשבון שלך ממליץ לך לעשות דברים כאלה אז כדי שתחפש לך אחד אחר.

עדי,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...