Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיניואן או סטיישן עד 30K

adaranna
שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני מבקש את עזרתכם לפני שאני שוקע במצולות הדיכאון.

חזרנו משפחה מטיול של שנה במזרח. בינתיים אצל ההורים ומשתמשים ברכב שלהם :loco:

אני מחפש רכב גדול (יש לי 2 ילדים בכיסאות והמון שטויות בבאגאז') ואמין עם צריכת דלק סבירה.

בהתחלה חיפשתי סטיישן (בניו זילנד קנינו טויוטה אבנסיס סטיישן 98 והיינו מרוצים עד הגג) אבל לעומת זאת המבחר בארץ דל ומדולדל.

חשבתי על קנגו או ברלינגו אבל אחרי שראיתי באיזה מצב הרכבים בשוק התבעסתי, וגם החלטתי שאני רוצה אוטומט.

השלב הבא שאני תקוע בו - זה סיטרואן פיקאסו 03-04 שקיבל המלצות בזמנו בפורום. אבל אני לא מצליח למצוא אפילו אחת (חוץ ממוניות לשעבר - ואני לא אמיץ עד כדי כך).

חשבתי על מאזדה פרמסי אבל זה מתחיל ב45K, ועל רנו סניק ( צרפתיה אחרת אבל פתאום עם מאות מכוניות למכירה בניגוד לפיקאסו) אבל אני חושש מבעיות בגיר האוטומטי וכן מבעיות בכלל וחלקים יקרים וכו'.

אולי אני חסר מעוף - אבל אני לא מצליח לחשוב איזה רכב עוד יענה על צרכי.

חשוב לי גם שהמכונית לא תהיה ישנה מידי (10 שנים ומעלה).

אודה לכם על עזרתכם ביעוץ ותמיכה בשעות קשות אלו :confused:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיקאסו ולסניק תיבת הילוכים שפותחה במשותף על-ידי רנו וסיטרואן - אז אם אתה לא חושש מהפיקאסו אין לך שום סיבה לחשוש מהסניק.

בכל מקרה, כמו שציין קודמי סניק ידנית יכולה להיות פתרון מושלם, אבל לא הייתי שולל גם את הסניק האוטומטית שנותנת תמורה מצוינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האופציות ברנו כבר בדקתי.

אני יודע שהיא מפנקת - כבר נסעתי על מגאן שנתיים.

המחירון נמוך ומתחינה זאת זה משתלם, אבל...

- טיפולים - בליסינג שהיה התקלקלו כל מיני דברים בשנתיים הראשונות של הרכב

- סחירות - אני חושש שאם אני צריך למכור עוד שנה וחצי - יהיה לי קשה מאוד ויעלה לי ביוקר

אגב, אני דווקא הבנתי שהגיר האוטומטי של הפיקאסו משמש בפג'ו - ולא ברנו, אני טועה?

לסיכום - אני חושש מידי מהסניק ובינתיים מחפש אופציה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת ההילוכים של פיז'ו, סיטרואן ורנו בשנים האלה זהה ופותחה במשותף. אין הבדל באמינות התיבה הזו (שאכן ידועה כבעייתית)

בין רנו, סיטרואן ופיז'ו. אז אם אתה מפחד מהאמינות שלה בסניק אל תקנה פיקאסו ולהיפך.

לגבי להפסיד כסף - מה בדיוק? כשקונים רכב בזול, מוכרים אותו בזול. אין ארוחות חינם. אבל מלכתחילה שילמת פחות מיפנית,

אז גם הרווחת את ירידת הערך של הבעלים הקודם וגם כשתמכור, ההפסד קטן יותר (ירידת הערך בשקלים קטנה יותר ככל שערך

הרכב יורד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסניק דור ראשון אמינה יותר מסניק מדור 2, דווקא הגיר הוא החוליה הפחות חלשה בסניק, ישנם בעיות אחרות שמציקות מפוח פנימי של יחידת המזגן , לוח שעונים שמחליט לא לעבוד ע"פ מצב רוח, פולי מנוע שמתפרק (מנוע 2 ליטר).

רק רכב עם היסטורית טיפולים מסודרת, ללא תקלות נעלמות יכול לבוא כאופציה.

הפיקאסו, אמינה מאוד , מנוע 2 ליטר ללא מחלות מיוחדות. קיימת רגישות ידית איתות (נקראת COM200) התקלה בידית היא מכנית, הפעלת אורות גורמת לחוסר איתות או איתות מפסיק את האורות.לבסוף חטפתי עצבים והחלפנו את הידית לחדשה.

זאת התקלה היחידה שהייתה בפיקאסו שלנו שנתון 04' בשלוש שנים האחרונות, הידית היא מכלול יקר שעולה כ-2800ש"ח

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בינתיים חברים

אני אבדוק גם סניק.

לגבי סטיישנים , B4 צריך לרדת חזק בשנתון, ומאזדה 626 לא מצאתי סטיישן.

אגב פיקאסו דיזל לשעבר מונית - כדאי לנסות? יהיה אפשרי למכור בכלל אח"כ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מונית לא הייתי מתעסק .הדיזל מגיע עם גיר ידני בלבד.

הפיקאסו בנזין מצוידת במערכת ESP.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...