Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערב יום העצמאות בת"א, המלצות לתיירים

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

חבר מהעבודה נמצא כרגע בהדרכה בישראל ומתאכסן בשרתון שבעזריאלי. הבחור מת על הארץ וחוגג כל רגע שהוא שם.

אחרי שירגע מהשוק של הצפירות, הייתי רוצה לשלוח אותו למקום שבו יוכל לחוות ערב יום עצמאות ישראלי כמו שצריך.

לצערי, בשנים האחרונות לא יצא לי כ"כ לעשות את זה (עקב אילוצי צבא, עבודה וכו'), לכן אני לא ממש בעניינים.

אשמח להמלצות רלוונטיות באזור ת"א והסביבה, עם אופציה להגעה ברגל או במונית. אפשר גם יותר רחוק, אם מעניין שם.

בתודה מראש, ולתפארת מדינת ישראל! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "ערב יום עצמאות ישראלי כמו שצריך" בבקשה.

כל שנה יש ריקודי עם ברחבת הכניסה של המשכן לאומניות הבמה, ונדמה לי שראיתי פרסום לכך גם השנה.

ברמת-גן השכנה יש הופעות של איציק קלה, מושיק עפיה, טל מוסרי, עופר לוי ויוני שימחי. על סמך ניסיון העבר גם יהיה שם הרבה ספריי קצץ.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת-גן השכנה יש הופעות של איציק קלה, מושיק עפיה, טל מוסרי, עופר לוי ויוני שימחי. על סמך ניסיון העבר גם יהיה שם הרבה ספריי קצץ.

שכנעת אותי.

"ישמור אותי האל מפני האמונה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "ערב יום עצמאות ישראלי כמו שצריך" בבקשה.

בעיקר אווירה טובה וחגיגית, בלי יותר מדי ערסים או התנהגות בהמתית.

אין לי בעיה עם איציק קלה ויוני שימחי (מי אלה?), אבל אם יש איפשהו הופעה של בועז שרעבי או אחד מבני דורו, זה יהיה עדיף.

בגדול, זה בכלל לא חייב להיות הופעה בכיכר. יכול להיות גם איזה בר שעושה ארוע טוב או כל דבר אחר בסגנון.

(* תודה לבחור ששלח לי לינק ל"עכבר העיר" בה"פ, הנושא יבדק גם שם.)

--------

עריכה: לאחר בדיקה בעכבר העיר אני רואה שיש את מופע "רוק עצמאות" בראשל"צ. זה עשוי להיות מעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אבל לפחות זה אמור לייצג אותנו בכבוד (יחסי) ולפנות לקהל יעד יותר רחב משירה בציבור (שרלוונטית בעיקר לישראלים דוברי עברית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחיל בכיכר רבין ומשם יעבור לפלורנטין.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחור בראש צעיר ולא אכפת לו לחטוף קצת קצף פה ושם , פלורנטין לדעתי זה רעיון טוב .

ראיתי לא פעם תיירים בפלורנטין ביום העצמאות ובפורים, נראה שהם מאוד נהנים מהקרנבל מסביבם, ומכל הקטע של החגיגה ברחוב עם כולם .

בגדול לאן שהוא לא ילך בת"א הוא יראה מסיבות על כל גג , ובכל פאב .

אני חושב שדווקא השימחה ברחוב , החבר'ה עם הגיטרות מול הפיצוציות והפאבים שמוכרים בירה מחוץ לדלת כי בפנים כבר יש 700 איש למטר מרובע , זה הפרצוף היפה של עם חוגג , לא הפקה כזו או אחרת ולא הופעה בתשלום .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...