Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר - מרץ 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יכול להיות רום כרמל , ברום אין כזו זוית גדולה בין הדלת לארגז . :oops:

לא חשבתי שזה כרמל כי הפרונט מאוד קצר

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 398
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברחוב עוזיאל ברמת גן, באחת החניות הצמודות לכביש, שוכבת לה אמריקאית עם הרבה חלודה, מכוסה חלקית ביריעה (למנוע ממים להכנס ולא כדי לשמור על צבע הרכב הבוהק:wink:). אני חושב שבמקור היא בצבע בז' אבל אני לא בטוח, היה קשה לראות כי האוטובוס שבו ישבתי נסע מהר

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה יודע, מה עצוב? -אף אחד לא יקנה אותה, והיא כן בסוף תלך לגריטה, ואז כולם יבכו: איפה הכל נעלם?!:x:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את המודעה הזאת אתמול, תסתכלו טוב טוב, התמונה מחו"ל, חוץ מזה מנוע 1300? זאת לא קופה.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם אני שמתי לב לשני הפרטים הנ"ל, אבל לך תדע- אולי קומבינה כלשהיא מבחינת המנוע, כי אכן הקופה היו 1800 למיטב זכרוני, בגרסה הזו! ואם זהו דגם ה"רגיל" 4 דלתות- עם כל צער, הוא לא שווה 4 אלף לדעתי...:-(

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם אני שמתי לב לשני הפרטים הנ"ל, אבל לך תדע- אולי קומבינה כלשהיא מבחינת המנוע, כי אכן הקופה היו 1800 למיטב זכרוני, בגרסה הזו! ואם זהו דגם ה"רגיל" 4 דלתות- עם כל צער, הוא לא שווה 4 אלף לדעתי...:-(

הקופה היו 1800 וגם 1600, אבל פעם היה לאבא לקוח עם סובארו כזאת 1300, היא הגיע במקור עם מנוע 1800 אך החליפו לה ל 1300.

מישהו צלצל ובדק אם זה באמת קופה?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אסקורט ברנדה אוטומטית שנת 79 עם שלט למכירה בראשון לציון.

מדבקת טסט אחרונה מ 2008.

הצד השמאלי של הרכב, זה שפונה לקיר ולא נראה בתמונות - ללא מעיכות ומכות.

האוטו מלא ג'אנק בפנים, ולא ניתן לראות, אם הגיר באמת אוטומטי.

אני לא מוסר מיקום, לא כאן, לא בה"פ, לא בשום דרך אחרת.

מספר טלפון של הבעלים מופיע בתמונות.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אסקורט ברנדה אוטומטית שנת 79 עם שלט למכירה בראשון לציון.

מדבקת טסט אחרונה מ 2008.

הצד השמאלי של הרכב, זה שפונה לקיר ולא נראה בתמונות - ללא מעיכות ומכות.

האוטו מלא ג'אנק בפנים, ולא ניתן לראות, אם הגיר באמת אוטומטי.

אני לא מוסר מיקום, לא כאן, לא בה"פ, לא בשום דרך אחרת.

מספר טלפון של הבעלים מופיע בתמונות.

בזמנו רציתי לקנות את הרכב (לפני שנה וחצי)אכן הרכב אוטומטי,הרכב יד שלישית בעבר היה שייך תעשייה אווירית אם אני לא טועה,הרכב עומד שנתיים פנים הרכב היה שמור מושלם ומקורי כשראיתי את הרכב בזמנו החיצוני (פח) לא משהו.

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודעה ביד 2 נעלמה, מישהו הספיק לרכוש את הרכב? או אולי לרשום את מספר הטלפון של הבעלים? אשמח להיות הבעלים של אקזמפלר מעניין זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...