Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר - מרץ 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפתח תקוה ברחוב כץ חונה כבר יותר משנתיים ללא תזוזה (יש כבר מדבקה של העירייה וחבל על הרכב) פולסווגן פולו ,שנת ייצור 1989 ,נראית דגם ספורטיבי ובכלל נדיר לשנה הזאת.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 398
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד רכב נטוש בחיפה:

הפעם - גולף MK1 במצב סופני (שמישהו ירים את הכפפה לשיפוץ או לחלקים כי הערייה כבר שמה עלייה עין...)

יש עליה צו פינוי כבר חצי שנה שייכת לשכן בניין לידי

:lol: :lol: :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רשות אתה הולך ומרים את הכיסוי של הפיאט:x?

פעם הבאה שרק תנסה להתקרב לאיזור תצפה ליריה ברגל או משהו בסגנון!

ילד חוצפן!

ממש לא חוצפן...זה רכב שלך???לא!!!(אחרת היינו מכירים לצערי)...את הכיסוי של הרכבים שלי הורידו מספר פעמים אפילו לא הזירו ואני לא כואס אל אף אחד(לא נגנב כלום חלילה).בגלל שזה מסקרנות ואהבה לרכב אספנות.אז איפה החוצפה?!?!?להרים לרגע כיסוי של "גרוטא" שבטוח לא עומדת לשיפוץ(אני גר ממול משנת 2000!!!)ובכך לעזור לבעלים למכור משהו שהוא לא משתמש בו,הרכב לא יילך לגריטה ומישהו יוכל להנות ממנו???

מקווה שחברי הפורום מאחורי...תודה וסליחה אל "חוסר נימוס"

P.S את העיומים המתופשים שלך תאשיר לילדים.

We are all made of emotions.It's only a question of finding the way to experience them...Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהרבה מאד!!

נראה כאילו מתחולל שם קרב חמולות:wink:

"לא נכון" 1 אולי 2 זה בביינין שלי לפני מספר חודשים והחמולה היא של 10-15 איש שמנהלת 3 פועלים שמפנים את העץ שהגב עקר חצי מדרכה

לגבי החיפושית גם אני חושב שהיא בהחלט אם פוטנציאל.אין הרבה חלודה כי אכן מתחת לבניין כל השנים.לא ידע מה קורא מכנית(כנרא לא משהו)

ניר אמר שהיא ב"מצב רע" לא התווכחתי כי אין לי ניסיון אם גרמניות(שלי אמריקאית 72")ואין לי מוסג לגבי זמינות חלקים וכו...

אשמח לדעת כמה לדעתך היא שווה...

אשמח גם לדעת מניר פחות או יותר את העלות השיפוץ של הרכב שלו...תודה

לדעתי ב40K זה כבר משהו כזה...http://www.youtube.com/watch?v=4wJ8MOV3U-4

We are all made of emotions.It's only a question of finding the way to experience them...Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא חוצפן...זה רכב שלך???לא!!!(אחרת היינו מכירים לצערי)...את הכיסוי של הרכבים שלי הורידו מספר פעמים אפילו לא הזירו ואני לא כואס אל אף אחד(לא נגנב כלום חלילה).בגלל שזה מסקרנות ואהבה לרכב אספנות.אז איפה החוצפה?!?!?להרים לרגע כיסוי של "גרוטא" שבטוח לא עומדת לשיפוץ(אני גר ממול משנת 2000!!!)ובכך לעזור לבעלים למכור משהו שהוא לא משתמש בו,הרכב לא יילך לגריטה ומישהו יוכל להנות ממנו???

השאלה היא אם זה רכב שלך .

אם לא, אז אין לך שום זכות להרים את הכיסוי בלי רשות הבעלים , גם אם אתה בטוח שזה לטובתו .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רשות אתה הולך ומרים את הכיסוי של הפיאט:x?

פעם הבאה שרק תנסה להתקרב לאיזור תצפה ליריה ברגל או משהו בסגנון!

ילד חוצפן!

אכן עדיף לבקש רשות לפני שמרימים כיסוי לשם צילום.

אבל תגובה כזאת אלימה מצידך,אני מעדיף שיצלמו את ריכבי בלי רשות,ולא לפגוש אנשים כמוך,

כאילו אומר-היתה לי מדבקה "די לאלימות"על הפגוש,תפסתי אחד שהוריד לי אותה וכיסחתי לו

את הצורה.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להתיחס לסגנון האלים של V8, יש צדק בדבריו. אין שום הצדקה לגעת ברכוש של מישהו אחר. הרכב מכוסה כי הוא מכוסה ואני מניח שבעל הרכב לא רוצה שיראו את הרכב.

לכן הרמת הכיסוי או אפילו נגיעה ברכב היא ממש, אבל ממש לא בסדר וזה בלשון המעטה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להתיחס לסגנון האלים של V8, יש צדק בדבריו. אין שום הצדקה לגעת ברכוש של מישהו אחר. הרכב מכוסה כי הוא מכוסה ואני מניח שבעל הרכב לא רוצה שיראו את הרכב.

לכן הרמת הכיסוי או אפילו נגיעה ברכב היא ממש, אבל ממש לא בסדר וזה בלשון המעטה.

אכן ממש לא בסדר,אבל יריה ברגל או משהוא בסגנון,"קצת" יוצא מפרופורציה,או משהוא בסגנון.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפתח תקוה ברחוב כץ חונה כבר יותר משנתיים ללא תזוזה (יש כבר מדבקה של העירייה וחבל על הרכב) פולסווגן פולו ,שנת ייצור 1989 ,נראית דגם ספורטיבי ובכלל נדיר לשנה הזאת.

מה עם איזו תמונה?

Hapoel Jerusalem BC   

VW Golf 1.4TSI 150HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעשה שהיה...

לפני מספר חודשים הצעתי למכירה את אחד הרכבים שלי.

הגיעו 2 בחורים "נחמדים" ראו את הרכב, התווכחו על המחיר והלכו.

אחרי כשעתיים חזרו והתחילו לפרק חלקים (הרכב נמצא בתוך מחסן בשטח פרטי)

למזלי החבר שבחצרו נמצא המחסן היה בבית (אחד מהם עדיין מחפש שן או שניים בנפלו במחסן...).

מה לעשות(מחק את המיותר):

• לקרוא למשטרה - זה לא מעניין אותם.
  • לתת לו סטירה - לדעתי נכון!? יש סיכוי שיפתח לך תיק במשטרה על תקיפה.
  • לירות בו - :screwy: לא!!!

נקודה למחשבה,

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ממש לא בסדר,אבל יריה ברגל או משהוא בסגנון,"קצת" יוצא מפרופורציה,או משהוא בסגנון.

ירייה...0.22 משאיר נזק קטן יחסית, אם היית מדבר על 0.357 מגנום, או כדור ציד אז אולי...

בקיצור חוק דרומי מאפשר לאדם להגן על רכושו בעת השגת גבול, עו"ד טוב ידע לעשות מזה מטעמים...

בקיצור לא שלך לא לגעת!

dckm-342543-1.jpg

protected-by-smith-&-wesson.gif

0304088r.jpg

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מההודעה שכלל ניבולי פה, נמחק

שים לב והשמר בלשונך. התבטאות אחת נוספת ב"סגנון" שלך, תעיף אותך מכאן, צודק או לא צודק

ראה הוזהרת!

בני, מנהל הפורום.

ותודה למצדיקים בעניין הכיסוי למרות התגובה הלא הולמת מצידי, אבל שוב, זאת חוצפה להרים כיסוי של אוטו מכוסה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא אני יגיד לך משהו ילדון, הרכב שלי!

אם אתה גר ממול לרכב משנת 2000 למה לא צילמת אותו עד היום? שקרן!

ואני שוב מבקש ואומר, שלא תעיז להרים את הכיסוי שוב!

ותודה למצדיקים בעניין הכיסוי למרות התגובה הלא הולמת מצידי, אבל שוב, זאת חוצפה להרים כיסוי של אוטו מכוסה!

כדור 0.22 לא כואב מספיק

עם היתה מרים את הכיסוי של הרכב שלי אני אני בטוח שפגישה בינך לטורייה של החצר היתה קרובה מתמיד

הרכב הזה חונה שנים בהרצליה ואני כחובב המרחק הקרוב ביותר שהתקרבתי לפיאט הזו היה מטר (הרכב חונה בחניה פרטית בבנין) אני ממליץ לך V8 מכיוון שאתה קרוב למשרד ממשלתי והתנועה רבה באיזור קנה כיסוי גדול וחדש ותכסה את כל ברכב

למרים הכיסוי תתנצל ואל תעשה את זה שוב לאף רכב

אנחנו לא אוהבים את זה.

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...