Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר - מרץ 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כאן! אחרי איומים ועוד כל מיני פנינים נמחקו הודעות של הגיבורים הגדולים מטקסס, רומק ו V8. השלב הבא יהיו סנקציות.

בני, מנהל הפורום

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 398
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים אני לא עיימתי לא קיללתי ולא תקפתי.רק רציתי שתדעו שמצאתי את הבעלים והוא לצערי נפטר,אשתו נמצאת בבית אבות והכנכד שלהם הוא אכן V8.כל הסיפור נסגר בשיחת טלפון....אתכם סליחה

We are all made of emotions.It's only a question of finding the way to experience them...Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ב 127 כבר גנבו פעמיים את הכיסוי לכן כבר הפסקתי להתאמץ ולא קונה יותר כיסוי חדש

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברחוב הופיין בחולון יגואר כתומה (בערך) היא נראתה לפני כמה זמן במצב די שמור מבחוץ, הרכב הוא 87,

שמתי לב שאיזה חלק מהפגוש הקדמי קצת מפורק, נראה רכב לא רע יחסית, גם ראיתי שכמה אנשים היו שם והמכסה מנוע פתוח , ייתכן וניסה למכור,

יש גם לנצ'יה (לא יודע איזה דגם) לא רחוק משם בחניון של הקניון בחולון , נראה ששכחו ממנה ולא נוסעים בה בכלל. הרכב למכירה ונדמה לי הוא שנת 89.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל קפיטן במגרש המכירות שיקגו בי-ם במצב מזהיר, חלון קידמי שבור הרכב נקי מחלודות

לא ברור לי מצב הרישוי רכב קל לשיפוץ ובמצב מצויין למהר-אין לי קשר לרכב או למוכר

רק חשוב לי שינצל אין כימעט כאלה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברחוב הופיין בחולון יגואר כתומה (בערך) היא נראתה לפני כמה זמן במצב די שמור מבחוץ, הרכב הוא 87,

שמתי לב שאיזה חלק מהפגוש הקדמי קצת מפורק, נראה רכב לא רע יחסית, גם ראיתי שכמה אנשים היו שם והמכסה מנוע פתוח , ייתכן וניסה למכור,

יש גם לנצ'יה (לא יודע איזה דגם) לא רחוק משם בחניון של הקניון בחולון , נראה ששכחו ממנה ולא נוסעים בה בכלל. הרכב למכירה ונדמה לי הוא שנת 89.

היגואר עומדת שם לפחות שנה אם לא יותר

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפה:

1.רנו 5 83, נוסעת לעיתים רחוקות

2.אופל קדט

3.סוסיתא 12

4.פיגו 205 GTI

5.מוסטנג?

6.אודי 80 נטושה

7.רנו 18 84, נוסעת מידי פעם

8.וולוו , נוסעת יום יום

002.JPG

004.JPG

005.JPG

007.JPG

009.JPG

011.JPG

012.JPG

014.JPG

:twisted:Peugeot 205 GR 1994:twisted:

:lol:קליאו RSI למכירה - 0533349930 :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רכב נטוש בחיפה:

הפעם - גולף MK1 במצב סופני (שמישהו ירים את הכפפה לשיפוץ או לחלקים כי הערייה כבר שמה עלייה עין...)

אם הפולקסווגן גולף עדיין שם כמה יעלה לי לקחת אותה?הוא מוכר אותה?או שלשלם לגרר וזהו?

גם אני מגיע למפגש שפלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפולקסווגן גולף עדיין שם כמה יעלה לי לקחת אותה?הוא מוכר אותה?או שלשלם לגרר וזהו?

מה זאת אומרת? אתה לא יכול לקחת סתם אוטו שעומד ברחוב... :roll:

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם בתל-אביב

טנדר וויליס משתתף בעבודות!!!

למישהו יש מושג באיזה דגם מדובר?

ולמי הוא שייך?

ראיתי שניים כאלה אחד חונה אחרי השני

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...