Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר - מרץ 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שקוראים לזה פה "מוגש כשרות לציבור" אודי 80 84" עומדת מלא זמן במובן שנים(אין אבק כי זה בגשם)יכול לסייע באיתור בעלים

וולבו 244 83" למכירה וגם איזה "כמה"(5-6) חודשים טובים באותו מקום

פיאט 124 6 מספרים,לא רציתי להוריד את הכיסוי אבל האוטו חונה מול ביתי כבר 10-12 שנה לפחות ולא זז ס"מ ראיתי אותו מכל כוון אפשרי הכיסוי הגב הגיע רק החורף אז הרכב די חלוד אבל נירא בר שיפוץ(כרגע חבר מעוניין ברכב מיקומו לא ימסר)

כולם בשרון אבל לא נעשה עבודה קלה לסוחרי הברזל אז בפרטי....

P.S ומראש המרסדס מאחורי הוולבו זה 190 הנה הטל

הפיאט המכוסה היא לדעתי 124 ספיישל.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 398
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שקוראים לזה פה "מוגש כשרות לציבור" אודי 80 84" עומדת מלא זמן במובן שנים(אין אבק כי זה בגשם)יכול לסייע באיתור בעלים

וולבו 244 83" למכירה וגם איזה "כמה"(5-6) חודשים טובים באותו מקום

פיאט 124 6 מספרים,לא רציתי להוריד את הכיסוי אבל האוטו חונה מול ביתי כבר 10-12 שנה לפחות ולא זז ס"מ ראיתי אותו מכל כוון אפשרי הכיסוי הגב הגיע רק החורף אז הרכב די חלוד אבל נירא בר שיפוץ(כרגע חבר מעוניין ברכב מיקומו לא ימסר)

כולם בשרון אבל לא נעשה עבודה קלה לסוחרי הברזל אז בפרטי....

P.S ומראש המרסדס מאחורי הוולבו זה 190 הנה הטל

יש אודי כזאת בדיוק במצב שמור עומדת קרוב לשנתיים ללא מספרים בגבעת שמואל, התמונה מלפני שנה צילמתי את הרכב שלי והאודי נקלטה בתמונה

0109091305.jpg

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קנה אותה ולא תצטער על זה

אני לא יכול לשלם 3 ביטוחים (נהג צעיר) ואין לי מקום סגור להחזיק אותה עוד 9 שנים.

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חמישי בלילה נצפתה בת"א פורד קורטינה צהובה ברחוב המסגר, מצב חיצוני סביר.

בחרו נחמד שכיוון אותי איך לצאת לאיילון דרום.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט המכוסה היא לדעתי 124 ספיישל.

תמונה בלי כיסוי מחר אל הבוקר(אני לא מבין גדול בפיאט,איך מבדילים??)...ושאלה החלקים(מכניים כמובן) של לאדה 2101 מתיאים לה???

בינתיים עוד כמה דברים מעניים שמצעתי ברחבי השרון....נתחיל בגרוטאות

חיפושית גרמניה אשמח אם מישהו יצליח לזהות את השנה לפחות בערך.והתמונות ידברו בעד אצמן(בלי הרבה חלודה)

רנו 5? לא יודע מה מצב הגג(בטח מקופף פנימה) אבל ניראת בר שיפוץ

ועוד שני רכבים למכירה באותו מגרש...518 73"במצב ממש טוב אפילו קרוב לתצוגה,לדעתי של סוחר בלי לוחיות רישוי משום מה...

ו 244 בהחלת לא "89 כמו שכתוב(6 מספרים יש לוחית מקדימה נגמר ב63)במצב יחסית טוב הפח והצבע ממש יפה(נירא מקורי)

האמריקאיות לא למכירה מיקומם לא יימסר(אם מישהו באמת רציני מוכן להשאיר פתק בעצמי ויש לו שם עוד כמה דארטים בחצר)

והחיפושית כרגע לא אקתואלית כי אם הרישיונות קיימים אני ייתנחל להם בחדר מדרגות אד שימכרו לי!!!.....במידה ולא אני אפרסם בהמשך(אם מישהו רוצה אותה לחלקים)

DSC01059.jpg

DSC01060.jpg

DSC01061.jpg

DSC01062.jpg

DSC01069.jpg

DSC01065.jpg

DSC01066.jpg

DSC01067.jpg

We are all made of emotions.It's only a question of finding the way to experience them...Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לברר בעצמך את השנתון המדויק של החיפושית באמצעות בדיקת מספר לוחית הרישוי בטבלה המצורפת. היא משנות השישים (הצורה שהתחלפה בשנת הדגם 68'), כלומר היא משנת 67 לכל המאוחר.

טבלת שנים.doc

פולקסוואגן חיפושית - איכות גרמנית בהישג ידך :lol:

CAR4 - פשוט לבחור את הרכב הבא שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אודי כזאת בדיוק במצב שמור עומדת קרוב לשנתיים ללא מספרים בגבעת שמואל, התמונה מלפני שנה צילמתי את הרכב שלי והאודי נקלטה בתמונה

במידה ולא נימצה פה קונה לאודי אני שוקל לקחת אותה(בינתיים)כי המחיר שמבקשים לפי הבנתי הוא ממש מצחיק(וכמה כבר תעלה לי גרירה של 50 מ"ר???אני גר באותו רחוב) אולי אצתרך חלקים אז אשמח למיקומה המדוייק בגבעת שמואל בה"פ

We are all made of emotions.It's only a question of finding the way to experience them...Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE]

רנו 16 TS כמו שלי שמשמשת את הבעלים כמחסן...

לא למכירה על פי הידוע לי

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא משנות השישים (הצורה שהתחלפה בשנת הדגם 68'), כלומר היא משנת 67 לכל המאוחר.

והיא לא נוסעת לפחות 20 שנה. יש עליה לוחית רישוי מהסוג, שהיה בשימוש עד שנת 1989.

כלומר היא עברה טסט בפעם האחרונה לפני שנת 1990.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפושית בהרצליה הרבה מאוד שנים אצל הבעלים ,הוא מתכוון לשפץ אותה.

נכון בהרצליה אבל האוטו עומד שם שנים על גבי שנים(זוכר אותה מהיסודי!!!אני בן 25)ב14 שנה הוא אפילו לא התחיל???לא שם איזה כיסוי??? אז איזה לשפץ???וגם יש לי כושר שיכנוע לא רע.יש לך אולי את הטלפון שלו או מספר דירה???כי אני מחר בבוקר הולך לשים פתק...ואוהל בלובי

במידה ומישהו רואה חיפושית של אותם שנים במצב דומה אשמח למידע אליה...תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון בהרצליה אבל האוטו עומד שם שנים על גבי שנים(זוכר אותה מהיסודי!!!אני בן 25)ב14 שנה הוא אפילו לא התחיל???לא שם איזה כיסוי??? אז איזה לשפץ???וגם יש לי כושר שיכנוע לא רע.יש לך אולי את הטלפון שלו או מספר דירה???כי אני מחר בבוקר הולך לשים פתק...ואוהל בלובי

במידה ומישהו רואה חיפושית של אותם שנים במצב דומה אשמח למידע אליה...תודה

החיפושית הזו חונה שם שנים והיא לא למכירה

אני לא זוכר את שם הרחוב אבל היא בהרצליה

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה בלי כיסוי מחר אל הבוקר(אני לא מבין גדול בפיאט,איך מבדילים??)...ושאלה החלקים(מכניים כמובן) של לאדה 2101 מתיאים לה???

בינתיים עוד כמה דברים מעניים שמצעתי ברחבי השרון....נתחיל בגרוטאות

חיפושית גרמניה אשמח אם מישהו יצליח לזהות את השנה לפחות בערך.והתמונות ידברו בעד אצמן(בלי הרבה חלודה)

ועוד שני רכבים למכירה באותו מגרש...518 73"במצב ממש טוב אפילו קרוב לתצוגה,לדעתי של סוחר בלי לוחיות רישוי משום מה...

ו 244 בהחלת לא "89 כמו שכתוב(6 מספרים יש לוחית מקדימה נגמר ב63)במצב יחסית טוב הפח והצבע ממש יפה(נירא מקורי)

האמריקאיות לא למכירה מיקומם לא יימסר(אם מישהו באמת רציני מוכן להשאיר פתק בעצמי ויש לו שם עוד כמה דארטים בחצר)

והחיפושית כרגע לא אקתואלית כי אם הרישיונות קיימים אני ייתנחל להם בחדר מדרגות אד שימכרו לי!!!.....במידה ולא אני אפרסם בהמשך(אם מישהו רוצה אותה לחלקים)

פרסמתי פה את הוולוו הלבנה לפני כמה חודשים, כשעוד לא היה עליה שלט למכירה. היא משנות ה70 ובהחלט במצב לא רע. מכסה הבגז' לא ננעל והוא קשור בחבל למצבר שנמצא בפנים. מומלץ לחובבי הז'נר.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE]

רנו 16 TS כמו שלי שמשמשת את הבעלים כמחסן...

לא למכירה על פי הידוע לי

הכל למכירה אם אתה מעוניין בה אני יכול לבדוק ולנסות להגיע לבעלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפושית הזו חונה שם שנים והיא לא למכירה

אני לא זוכר את שם הרחוב אבל היא בהרצליה

את שם הרחוב אני לא צריך(צילמתי את האוטו לא???) אבל מאיפה הביטחון שהיא לא למכירה???רק בשביל להוכיח את הנקודה אני מוכן אפילו לשלם כמה שקלים יותר,....ואתם תראו שאקשנות משתלמת

לגבי הוולו הבגאז דווקה נירא בסדר גמור ולא קשור לכלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...