Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לפני רכישה של בולמים לגימני

eran gt
שימו לב! השרשור הזה בן 5307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מצאתי למכירה ב ebay סט בולמים וקפיצים לגימיני של חברת pro comp

*רציתי לדעת את חוות הדעת שלכם על הבולמים והקפיצים

האם מישהו מכיר את החברה?

*איזה הגבהה רצוי בגימיני 2" או 3"?

*האם שווה את המחיר ?

תודה רבה על העזרה (-:* !

קישור למוצר:

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SUZUKI-JIMNY-3-lift-kit-with-PRO-COMP-shocks_W0QQitemZ220496052490QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item335696c10a#ht_1118wt_1108

mosconi & gladen audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי :)

אז ככה:

פרוקומפ לג'ימני אין בארצ, לא ראיתי לא שמעתי ולא נסעתי.

אבל אם חצי מהסופות בארץ ועוד כמה רכבים נוסעים על פרוקומפ, אני מניח שזה יהיה טוב לג'ימני.

ובמחיר של 1700 שח, אתה לא יכול להגביה בארצ אפילו אם זה יהיה עם ספייסרים ובולמים מונרו (שזה הכי נחות כנראה).

לדעתי האישית תזמין את זה.

אם אתה מגביה, 3" חובה, ה2" סתם נמוך אני עשיתי את הטעות הזו.

בהצלחה :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוקומפ= זבל עופות

זה שיש הרבה עם הזבל הזה בארץ עדין לא הופך אותו לזבל עם מיץ זהב

סה"כ בולם זול ולא יותר מזה

באופן אישי אהבתי מאוד את הסטאפ של אולדמן לגימני (מבחינת נוחות נסיעה)

310$= 1147 ש"ח לפי 3.7

על זה תוסיף הובלה (שלא תהייה זולה בכלל בגלל המשקל) ומכס ועל הסה"כ תוסיף מעמ בשיעור של 16.5$

או במילים אחרות אין הבדל כ"כ גדול במחיר בין הזבל הזה לסט טוב ואיכותי עם אחריות פה בארץ

יוני

היו: CJ5, CJ6, סמוראי, גולף קבריו, טראנו, פרוזה, סופה, אונימוג, דיפנדר, דיסקברי

ועכשיו עו דיפנדר.... קשה להיגמל מהרגלים רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם יוני 110 לגבי הבולמים.הם ממש לא אטרקציה.

ובכללי אני לא ממש מבין את הצורך בלהגביה ג'ימיני. יצא לי לנהוג בג'ימני מוגבה עם צמיגים במידה מקורית ואני יכול לסכם את החוויה הזאת במילה אחת: מפחידה. הוא הופך להיות ממש לא יציב.

אני התקנתי בג'ימיני שלי בולמים של KYB כמו של המקוריים ואני ממש מרוצה מהם.

BassHead:vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, שוב אני אומר לא מכיר את הפרוקומפ.

ואם הוא יביא את זה לארצ יצא לו באיזור ה3500 שח לפי החישובים שלי

בארצ קיט של אולדמן נע סביב ה6000 אז זה כמעט פעמיים כסף.

לגבי הנוחות באולדמן, מצויין אבל לא לאורך זמן.

יש לך היכרות עם סטים של רו ? (מה שהיה פעם טאףדוג)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנוחות באולדמן, מצויין אבל לא לאורך זמן.

יש לך היכרות עם סטים של רו ? (מה שהיה פעם טאףדוג)

לא בגימני

תגדיר לאורך זמן?

מבחינתי אחרי 50K הבולמים כבר מתים

מנסיון בגימני של חבר, עשו כבר 40K והרבה בשטח (והוא לא בדיוק רגוע) והם עדין מרגישים טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שמים לב למה שאתם אומרים?

קאיבה(KYB), טאפ דוג שהפך בעזרת מדבקה לרו, גבריאל שהם היצרנים בפועל מייצרים בולם טווינ-טיוב (דופן כפולה) בולם מרותך, זול מאד לייצור, מיוצר ע"י רובוטים(מכונות) וכל פעם מקבל מדבקה אחרת.

מחיר בולם בסביבות 120-240 ש"ח למוסך ומכאן כמה שהוא הצליח למקם את תג המחיר ללקוח.:twisted:

בלשטיין בולם מונו-טיוב דופן אחת מיוצר כבולם OEM למס' יצרנים בינהם טויוטה ,מרצדס,פורשה,מיציבושי וכו',

הוא היחידי שאושר ע"י מס' יבואנים פה בארץ:ניסן, מיציבושי,יונדאי, קיה.

בילשטיין הבולם היחידי שניתן בשעת הצורך לשנות את הסט-אף שלו או לשפץ אותו ואין צורך לרכוש בולם חדש.(השיפוץ מקבל אחריות כמו בולם חדש).

מחיר לקפיץ הגבהה 2" 700 ש"ח

בולם לקפיץ.............505 ש"ח

סה"כ 4820 ש"ח

לא כולל עבודה ומע"מ.

אז עכשיו תגדו לי בבקשה מה עדיף סט ספייסרים שמעלה את מרכז הכובד מבלי שהקפיץ/בולם תוכננו לעמוד בעומס(שיטת הסמוך)

או סט ארופאי מותאם לרכב? ליגה כבר אמרנו??:oops:

אסף שדמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא בא בטענות לבולמים של בלישטיין.הם הם בולמים מעולים אין ספק.אבל:

המחיר שלהם הוא פי 2 (אפילו פי שלוש כמעט) ממחיר של בולם מחברות אחרות

צריך לבדוק אם יש דגם שמתאים לג'ימיני

אני מאמין שכשהבולם יסיים את חייו הם ירצו בולם חדש ולא לשפץ את שלהם (מה השיפוץ הזה כולל בכלל?)

בסופו של דבר התוצאה היא דומה-הרכב יוגבה ואיתו גם מרכז הכובד ויהפוך את הרכב להיות הרבה פחות יציב.

BassHead:vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שמים לב למה שאתם אומרים?

קאיבה(KYB), טאפ דוג שהפך בעזרת מדבקה לרו, גבריאל שהם היצרנים בפועל מייצרים בולם טווינ-טיוב (דופן כפולה) בולם מרותך, זול מאד לייצור, מיוצר ע"י רובוטים(מכונות) וכל פעם מקבל מדבקה אחרת.

מחיר בולם בסביבות 120-240 ש"ח למוסך ומכאן כמה שהוא הצליח למקם את תג המחיר ללקוח.:twisted:

בלשטיין בולם מונו-טיוב דופן אחת מיוצר כבולם OEM למס' יצרנים בינהם טויוטה ,מרצדס,פורשה,מיציבושי וכו',

הוא היחידי שאושר ע"י מס' יבואנים פה בארץ:ניסן, מיציבושי,יונדאי, קיה. זה בגלל שהיבואן שלהם הוא אספיר, ואספיר יודעים לדחוף טוב ליבואנים (מיגונים בולמים ווי גרירה וכו')

לא הבנתי מה זה משנה עם הבולם הוא טווין טיוב או מונו טיוב? הוא יכול להיות גם בולם גז בלחץ גבוהה או נמוך ואפילו משולב שמן גז.

זו פשוט שיטה עבודה קצת שונה.

בילשטיין הבולם היחידי שניתן בשעת הצורך לשנות את הסט-אף שלו או לשפץ אותו ואין צורך לרכוש בולם חדש.(השיפוץ מקבל אחריות כמו בולם חדש).

למיטב ידעתי משפצים בארץ רק בולמים מסדרת 7100 ולא מהסדרות הזולות

מחיר לקפיץ הגבהה 2" 700 ש"ח

בולם לקפיץ.............505 ש"ח

סה"כ 4820 ש"ח

לא כולל עבודה ומע"מ.

אפשר למצוא גם בפחות

אז עכשיו תגדו לי בבקשה מה עדיף סט ספייסרים שמעלה את מרכז הכובד מבלי שהקפיץ/בולם תוכננו לעמוד בעומס(שיטת הסמוך)

גם קפיץ מעלה את בסיס הכובד בדיוק כמו ספייסר, ההבדל הוא בנקודת אפס של הקפיץ ביחס לבולם- משמע סירוס מהלך המתלה

או סט ארופאי מותאם לרכב? ליגה כבר אמרנו??:oops:

זה מה שאתה חושב, אני באופן אישי מעדיף בולמים של קוני (חוץ מה7100), גם מבחינת הבולם עצמו ובעיקר בגלל השירות. לאספיר עוד יש הרבה מה ללמוד מורטהיים על מתן שירות

אסף שדמה.

לא יודע למה, אבל נראה לי שחסר פה איזה גילוי נאות או הסבר למה אתה משוחד על אספיר וכותב בדיוק כמו איש מכירות שלהם עם רצון למכור

יוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...