Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על נסיעה בנת"צ לאורך 200 מטר (4 שניות) WTF?!

שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעין אתה חושב מגיעה המשכורת של המציל? אין אף מדינה בעולם שיכולה לשוות בשקט כשצעירים עוזבים אותה(חוץ מסין אולי).

המשכורת של מציל מגיע מלמעלה (המשטרה) המציל (השוטר) גם יהיה מחר. הילד זה שמפסיד.

יש להעלב על המציל ויש לשמור את החוקים שקובע המציל תמיד החוק מנצח ואין אלא ללכת בדרך הישר אם לא רוצים להיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חס וחלילה, אני אוהבת את הארץ שלי ולא אעזוב אותה.

כמו שעושים בכל מקום אחר בעולם, מידעים את הגורמים המתאימים מפגינים וכו'.

זה שאתה מחליט שהמקום לא מאפשר לך להשתלב ואתה נוהג בנת"צ זו לא בדיוק דרך לעורר את הגורמים המתאימים, מלבד העובדה שאתה עובר על החוק נקנס ונענש.

חשבת אולי לפנות למעצ וליידע אותם לגבי הצומת הבעייתית?

מכתבל ראש אגף התנועה?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שעושים בכל מקום אחר בעולם, מידעים את הגורמים המתאימים מפגינים וכו'.

זה שאתה מחליט שהמקום לא מאפשר לך להשתלב ואתה נוהג בנת"צ זו לא בדיוק דרך לעורר את הגורמים המתאימים, מלבד העובדה שאתה עובר על החוק נקנס ונענש.

חשבת אולי לפנות למעצ וליידע אותם לגבי הצומת הבעייתית?

מכתבלראש אגף התנועה?

ל'

לא חשבתי על זה, בעיקר כי נכון לעכשיו רשות מסוימת מודעת לבעיה ומנצלת אותה טוב מאוד. אולי שווה לנסות באמת, אך אני ממש לא מאמין שישנו את ההסדרים במחלף הזה שעלה להם לא מעט כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל דבר יש פיתרון, השאלה אם מספיק איכפת לכל נהג להטריח את עצמו למען כולם.

(ועד אשר יהיה פתרון לליקוי, זה עדיין לא נותן לגיטימטציה לנהוג בנת"צ או לבצע כל עברה אחרת).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סנגורית של אף אחד (ולא אני לא צריכה צנזור עצמי כי אני לא צריכה לקלל בפורום כי לאנשים יש דעות אחרות).

אולי זה מגיע בשלב מסויים בחיים שבו מתבגרים ורואים דברים בצורה שונה.

יש חוק ויש אנשים שבוחרים לעבור עליו במודע/או שלא, במקרה שאתה מתאר אנשים עוברים על כך במודע, מקבלים קנס, מתלוננים, אבל לא עושים כלום על מנת לנסות לטפל במפגע שהם מתארים.

שיטת מצליח, היום לא נתפסתי, כנראה שגם מחר לא אתפס, וברגע שנתפסים מתלוננים על תשתית לקויה, על שוטרים/פקחים/מתנדבים ולא עושים כלום בנידון.

ל'

אנשים חכמים לא מביעים דעה בנושא שהם לא מבינים בו ובטח שלא דבקים בה גם לאחר שהוסבר להם שהם טועים.

מעבר לכך הצביעות שבהודעה הזאת פשוט מרתיחה אותי. אני בטוח שאם היית מקבלת דו"ח על מהירות 91 בכביש החוף היית באה להתלונן על הדגנרט שנתן דו"ח על קמ"ש מעל המותר. אני גם די בטוח שלא שלחת אף מכתב על המהירות הארכיאות בכבישי הארץ. כולם עוברים על החוק וכולם מתלוננים, אבל שום דבר לא באמת זז, כי אחת הרעות החולות במדינה, זה לעשות דברים "בחאווע". במקום להעלות את המהירות, מורים למשטרה לא לאכוף עברות מהירות קלות. תוסיף לזה את 5 קמ"ש בונוס שמורידים, בגלל שלמי יש זין לכייל את המכשיר והנה מהירות נסעיה כמו מדינה נורמלית. אז מה אם לפי החוק היבש 85% מהציבור עוברים על החוק (85% נוסעים מעל המהירות המותרת בארץ לפי בדיקה אובייקטיבית שנערכה לאחרונה עבור פרוייקט א3).

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מרגיז.

גם בבאר שבע בדרך אילת למי שמכיר, יש אותו מקרה - חייב לעבור בנתיב התחבורה הציבורית על מנת לפנות ימינה.

אני לא מבין מה הם מצפים, שנחתוך את האנשים שנוסעים מאחורינו ובשניה האחרונה נעבור לנתיב הדרוש? זה די אידיוטי...

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני מתעב עם כל נפשי את החלאות שמשתמשים בנת"צ כשאסור להם, במקרה הזה זה גבולי.

לפני שבוע בערך עברתי שם והיו שוטרים, וחשבתי באמת על המצב הזה.

התשתית שם דפוקה כי יש 2 נתיבים + נת"צ שהופכים ל2+ 2 נצ"צ ואז מסתיים הנת"צ.

לא ראיתי כזה דבר במקומות אחרים.

הצומת הזו באמת דפוקה.

למרות זאת, יש צורות להיכנס לשם בלי להיות יותר מדי זמן בנת"צ.

לצערי אני נאלץ לחתוך אנשים כי משום מה תמיד השמוק שבנת"צ לא ייתן לי להשתלב עד הרגע האחרון, עד שאני בולם ל40 קמ"ש בכביש של 90 או עד שאני חותך אותו.

(הנסיעה בנת"צ היא של שתי שניות, ורק משתמשים בנת"צ בשביל לעלות על הרמפה בצד ימין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו נסכם:

1. זהו כביש של 70 קמ"ש, כולם נוסעים 90 קמ"ש ומקללים את השוטר ע"כ(תעשו חיפוש).

2. נוסעים בנת"צ ומקללים את השוטר ע"כ.

מכנה משותף - הכי קל להאשים ולקלל(לכנות בשמות לא מחמיאים) את השוטר, ואילו האזרח הוא שה תמים.

מדוע אתם יוצאים מנקודת הנחה שתושבי המרכז אינם מכירים את האזור המדובר?

עצם העובדה שאנו לא נאלצים להתמודד עם דרך זו ביומיום, לא מעיד שלא נסענו בו.

במידה והאכיפה בכביש זה תמשך, יווצר בעבורכם מצב של תנועה מעטה על הנת"צ, כך השתלבותכם בו לקראת סופו תהיה נקיה וחלקה.

המצב המסוכן שאתם מתארים נוצר בשל נהגים(כמוכם) אשר עושים דין לעצמם ומשלבים בנת"צ לפני שמותר, ומאיצים למהירות(לא חוקית) שגורמת לאלו שבחרו לנסוע כחוק להשתלב תוך כדי סיכון(חיתוך התנועה).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות שהתוספת שלי הביאה לדיונים והתחבטות בנושא. זה רק מצביע מבחינתי על כך שיש על מה להתווכח וזה טוב.

ראשית אני רוצה לציין כי לא היה לי יותר מדי זמן (בכל זאת סטודנט בטכניון) לכתיבת ההודעה ולכן למען הכלל אני אנסח שוב את

הכוונה מאחורי המשפט שלי שנגע לפרח'ה במדי משטרה (מתריס משהו, נכון?). לא הייתה לי כוונה להכפיש את מדינתנו היקרה,

את המוסדות הממשלתיים בה או את העובדים הציבוריים. צר לי אם מישהו לא הבין אותי כמו שצריך. אני אזרח שומר חוק ואין לי

כוונה להתלונן / להטיח / להאשים בעקבות הכעס על העבירה שלי כלפי שום מוסד עליון. לא לעניין. וודאי שאני לא אנרכיסט.

התכוונתי לכך שאני שמח שבמדינה שלנו ניתן לערער על דו"חות מעין אלו ושיש רשות שופטת ואין צורך בחברי פורום

כועסים על מנת לשפוט את מעשיי. אותה רשות שופטת היא זו שתקבע אם יש פה מקום לספק או לא.

מי שמכיר את האיזור בהיבט התחבורתי מבין כמובן קצת יותר לעומק על מה מדובר ומי שלא זכותו להתבטא ברבים איך שירצה.

שוב, מזל שאנחנו לא חיים ברשימת המדינות שבהם לא היה הדבר אפשרי.

תודה שחיזקתם את מחשבותיי, יום טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים חכמים לא מביעים דעה בנושא שהם לא מבינים בו ובטח שלא דבקים בה גם לאחר שהוסבר להם שהם טועים.

מעבר לכך הצביעות שבהודעה הזאת פשוט מרתיחה אותי. אני בטוח שאם היית מקבלת דו"ח על מהירות 91 בכביש החוף היית באה להתלונן על הדגנרט שנתן דו"ח על קמ"ש מעל המותר. אני גם די בטוח שלא שלחת אף מכתב על המהירות הארכיאות בכבישי הארץ. כולם עוברים על החוק וכולם מתלוננים, אבל שום דבר לא באמת זז, כי אחת הרעות החולות במדינה, זה לעשות דברים "בחאווע". במקום להעלות את המהירות, מורים למשטרה לא לאכוף עברות מהירות קלות. תוסיף לזה את 5 קמ"ש בונוס שמורידים, בגלל שלמי יש זין לכייל את המכשיר והנה מהירות נסעיה כמו מדינה נורמלית. אז מה אם לפי החוק היבש 85% מהציבור עוברים על החוק (85% נוסעים מעל המהירות המותרת בארץ לפי בדיקה אובייקטיבית שנערכה לאחרונה עבור פרוייקט א3).

אז אני מבינה "שחטפת" דוח משוטר על עברה שביצעת ומאז אתה אנטי ממסד (בסדר זכותך).

זה מהותו של הפורם להביע דעה, הקשבתי (קראתי) את מה שכתבת ובכל זאת לא מסכימה עם הכתיבה שלך (זכותי המלאה לא להשתכנע, מבחינתי קודם כל זה כיבוד הזולת והחוק, ואני אחזור על דברי מי שמחליט לעבור על החק שישלם, מי שמחליט שהו לא נורמטיבי ופרובלמטי, שיתן את הדין).

אנחנו כרגע לא מדברים על מהירות נושא השרשור הוא על נסיעה בנת"צ והתייחסותי היתה לנושא הזה בלבד.

ודרך אגב מדוע אתה חושב שלך ידע נרחב יותר בדיני תעבורה ואכיפה?

הזלזול שלך באחרים מופיע כמעט בכל הודעה שלך, ואתה מחפש לנגח ולפרוק קיטור ולחץ ולא לנהל דיון, ראיה לכך הככביות שהצבת במקום קללות וטרחת לכתוב צנזור עצמי.

תנסה לענות לגופו של נושא ולא לגופו של אדם.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בידיעות חיפה התפרסמה כתבה על כך שהמשטרה רושמת דוחות לא חוקיים במקום זה.

נהגים שבחרו להישפט זוכו ולמרות זאת המשטרה ממשיכה באכיפת הנת"צ שם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו נסכם:

1. זהו כביש של 70 קמ"ש, כולם נוסעים 90 קמ"ש ומקללים את השוטר ע"כ(תעשו חיפוש).

2. נוסעים בנת"צ ומקללים את השוטר ע"כ.

מכנה משותף - הכי קל להאשים ולקלל(לכנות בשמות לא מחמיאים) את השוטר, ואילו האזרח הוא שה תמים.

המצב המסוכן שאתם מתארים נוצר בשל נהגים(כמוכם) אשר עושים דין לעצמם ומשלבים בנת"צ לפני שמותר, ומאיצים למהירות(לא חוקית) שגורמת לאלו שבחרו לנסוע כחוק להשתלב תוך כדי סיכון(חיתוך התנועה).

http://www.yedhaifa.co.il/?211-14-1702

ציטוטים מהכתבה:

במהלך משפטו הוכח כי מרשי לא עבר את העבירה נשוא ההודעה וזאת על אף שלא הייתה מחלוקת בדבר נסיעתו בנת"צ. כל זאת בעקבות חקירתו הנגדית של שוטר התנועה, בה הובהר כי המיקום בו עמד ביום מתן הדוח אינו מאפשר לדעת באם הפניה לנת"צ הייתה לצורך פנייה ימינה כאמור לעיל. אי לכך, לאחר התערבות כב' השופט שמואל יציב, בוטל כתב האישום נגד מרשי בהסכמת התביעה. יוטעם כי השוטר אף מסר בחקירתו כי קיבל בתחילת היום בו אירע המקרה 'הנחייה לעבודה על נת"צ' וכי 'אנחנו עובדים שם כל הזמן'. ברי כי הדבר חמור במיוחד נוכח המסקנה המתבקשת לפיה נהגים רבים קיבלו דוחות שגויים כנ"ל באותו מקום אלא שבניגוד למרשי - שילמו את הקנס בסך 250 ש"ח. אם לא די בכך, הרי שהבוקר, נודע למרשי כי משטרת התנועה ממשיכה לארוב באותו המיקום בדיוק, ולחלק דוחות באותן הנסיבות. למותר לציין כי מתן דוחות כאמור אינו עולה בקנה אחד עם החוק ועם החלטת ביהמ"ש בתיק שבנדון וברי כי נוהג פסול זה מהווה הפרה של חובת המשטרה לנהוג בתום לב.

KOMPY, דיברת על ילדים קטנים ומ..., וטוב שהפורום שומר הודעות.

נהגת שודים, בדיון אחר קראתי אחרי חיבתך למשטרת ישראל ואגף התנועה בפרט. אבל העובדות בשטח מדברות בעד עצמן, המשטרה גוזרת קופון בלי להתחשב בהחלטתה של רשות המחוקקת.

מדינה דמוקרטית - אכן, אבל יחסית למי? אולי יחסית לשכנינו ממזרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבינה "שחטפת" דוח משוטר על עברה שביצעת ומאז אתה אנטי ממסד (בסדר זכותך).

זה מהותו של הפורם להביע דעה, הקשבתי (קראתי) את מה שכתבת ובכל זאת לא מסכימה עם הכתיבה שלך (זכותי המלאה לא להשתכנע, מבחינתי קודם כל זה כיבוד הזולת והחוק, ואני אחזור על דברי מי שמחליט לעבור על החק שישלם, מי שמחליט שהו לא נורמטיבי ופרובלמטי, שיתן את הדין).

אנחנו כרגע לא מדברים על מהירות נושא השרשור הוא על נסיעה בנת"צ והתייחסותי היתה לנושא הזה בלבד.

ודרך אגב מדוע אתה חושב שלך ידע נרחב יותר בדיני תעבורה ואכיפה?

הזלזול שלך באחרים מופיע כמעט בכל הודעה שלך, ואתה מחפש לנגח ולפרוק קיטור ולחץ ולא לנהל דיון, ראיה לכך הככביות שהצבת במקום קללות וטרחת לכתוב צנזור עצמי.

תנסה לענות לגופו של נושא ולא לגופו של אדם.

ל'

את מוזמנת לעבור על כל ההודעות שלי, באמת שאין הרבה. נכון להיום, הפגנתי זלזול רק כלפי 3 משתמשים וגם זה רק לאחר שהם הפגינו זלזול, כלפיי או כלפי אדם אחר. אני ממש לא אנטי ממסד, אני אנטי ניצול לרעה של כוח וקטנוניות. אני אנטי אנטי-דמוקרטיה, אבל יותר מכל אני אנטי צביעות. אולי באמת פרקתי קצת קיטור, אבל זה קיטור ששניכם יצרתם עם הודעות בסגון "מגיע לך פושע נתעב, אני מלאך מושלם ואתה רוצח בפוטנציה, חבל שהשוטר לא ירה בך" (בהגזמה כמובן, אבל בגדול זה היה הסגנון).

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.yedhaifa.co.il/?211-14-1702

ציטוטים מהכתבה:

KOMPY, דיברת על ילדים קטנים ומ..., וטוב שהפורום שומר הודעות.

נהגת שודים, בדיון אחר קראתי אחרי חיבתך למשטרת ישראל ואגף התנועה בפרט. אבל העובדות בשטח מדברות בעד עצמן, המשטרה גוזרת קופון בלי להתחשב בהחלטתה של רשות המחוקקת.

מדינה דמוקרטית - אכן, אבל יחסית למי? אולי יחסית לשכנינו ממזרח.

אין לי כל בעיה עם הודעותי(גם לאחר הידיעה המצוטטת).

מדובר על מקרה פרטני של נהג הפונה ימינה למת"ם, ולא לגבי כל השאר אשר עושים דין לעצמם וממשיכים ישר.

עצם זיכויו של נהג בערכאה ראשונה אינה מהווה גורם שמהמשטרה אמורה לפעול לפיו(ראה מקרה ה"ינשוף").

את מוזמנת לעבור על כל ההודעות שלי, באמת שאין הרבה. נכון להיום, הפגנתי זלזול רק כלפי 3 משתמשים וגם זה רק לאחר שהם הפגינו זלזול, כלפיי או כלפי אדם אחר. אני ממש לא אנטי ממסד, אני אנטי ניצול לרעה של כוח וקטנוניות. אני אנטי אנטי-דמוקרטיה, אבל יותר מכל אני אנטי צביעות. אולי באמת פרקתי קצת קיטור, אבל זה קיטור ששניכם יצרתם עם הודעות בסגון "מגיע לך פושע נתעב, אני מלאך מושלם ואתה רוצח בפוטנציה, חבל שהשוטר לא ירה בך" (בהגזמה כמובן, אבל בגדול זה היה הסגנון).

אם זו דרכך, מדוע לא יצאת כנגד פותח השרשור על הזלזול שהפגין בנושאי משרה הבאים למלא תפקידם?!

הפוסל, במומו פוסל!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...