Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חו"ד על מרצדס W123

fatboy1340
שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

W124 בדגם 230 E שוקלת 1400ק"ג, יש לה 130 סוסים וכ-20 קג"מ מומנט. דגם אוטומטי מאיץ 0 ל-100 בכ-10 שניות, כאשר מהירות מירבית 200. בהחלט רכב מעניין לאור המחירים שלהם.

שמעתי לא מזמן איך עובד מנוע הזה ונדהמתי עד כמה פעולה שלו שקטה וחלקה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת תיהיה שלי רק בתנאי שאתה תממן לי 50% מהמחיר. האוטו למכירה כבר מספר חודשים. היה מפורסם 39K ,לא נמכר כמובן וכעת הוא העלה את המחיר ל55K:conf:. מה גם שהרכב הוא 280 שפחות אטרקטיבי בשבילי. וגם עוד 4 שנים לאספנות.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות את הרכב הנ"ל באחד המפגשים.

הוא נראה מעולה, ובמצב מצויין.

דרך אגב, הרכב הוא שנת 80. יוכל להרשם "אספנות" כבר תוך מספר חודשים, ב-2010, ולא עוד 4 שנים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת תיהיה שלי רק בתנאי שאתה תממן לי 50% מהמחיר. האוטו למכירה כבר מספר חודשים. היה מפורסם 39K ,לא נמכר כמובן וכעת הוא העלה את המחיר ל55K:conf:. מה גם שהרכב הוא 280 שפחות אטרקטיבי בשבילי. וגם עוד 4 שנים לאספנות.

אם כבר להיכנס איתך שותף אז רק ב-W124 :wink:.

הדגם הזה נראה לי כמו טקסי מבית חנינא ולא יעזור כלום.

רק לא הבנתי איך DVD ומצלמות רוורס מסתדרים עם מצב מקורי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרת ה E של מרצדס שזכתה לשם הקוד W123 הוצגה בתערוכת פרנקפורט 75' ונימכרה עד סוף 85', במקביל למחליפתה, ה W124.

מכירות ה W123 נימשכו גם ב 86', ובשנה זו נימכרו 63 דגמי סטיישן, מאחר ודגם ה T של ה W124 הוצג רק באמצע 86'.

ב 10 שנות ייצרה עוצרו כ 2,697,000 מכוניות, מספר גבוה מאד לכל הדעות, מה עוד שמדובר במכונית שהיתה יקרה יחסית.

סדרת ה W123 היתבססה על קודמתה, ה W114, ולמעשה חלקה עימה את מרבית המיכלולים, אך הציעה עיצוב מודרני בהרבה ותא נוסעים משודרג.

למעשה, ה W123 היתה המרצדס ה "קלאסית" האחרונה, ועם סיום ייצורה ניכנסו מרצדס לעידן חדש לגמרי, בעיקר בכל מה שקשור לעיצוב ולמיבנה המיתלים.

המרצדס W123 נימכרה מצויין גם בגירסאות הדיזל שלה, וגירסת ה 300TD הציעה ביצועים טובים למדי, ובנוסף מרצדס היתה החברה הראשונה ששילבה מנוע דיזל וגיר אוטומטי, שידוך מוצלח לכל הדעות.

דגמי הדיזל שימשו כמוניות במדינות רבות, ונודעו בעמידותן הרבה ובאיטיות ביצועיהן.. והן עדיין ממשיכות לשמש כמוניות, בעיקר באיי יוון ובמזרח אירופה, למרות שהצעירה שבהן חגגה חצי יובל !

לגיר האוטמטי היו 3 או 4 הילוכים, כשגיר ה 4 הילוכים יועד לרוב למכוניות שנועדו לגרור קראוונים, מנהג נפוץ למדי בגרמנייה.

מבחינת מרצדס, עיותי השקת המכונית היה מוצלח; אמריקה היתה עדיין בהלם ממשבר האנרגייה והעלמות ספינות הכרום בעלות V8 ענק, וה W123 ניכנסה לשוק שהיה רעב למכונית בינונית אך מכובדת, ואת ההצלחה היא חלקה עם הוולבו 244 שנאבקה עימה באותו פלח שוק.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה, ה W123 היתה המרצדס ה "קלאסית" האחרונה

לדעתי ה-S-CLASS W126 היא המרצדס הקלאסית האחרונה.

דרך אגב, בהדמנות זו - תודה לפרחי (שבאמצעות רן מירושלים) איתר עבורי את ה-W123 שבה אני נוסע היום.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה של בחור שלא מבין הרבה

הבחור שמוכר את המרצדס ביד 2 אומר שהרכב שנת 80 אך הוא נותן קצת הצצה במספר ורשום 83

זה נכון או שאני חולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[

הבחור שמוכר את המרצדס ביד 2 אומר שהרכב שנת 80 אך הוא נותן קצת הצצה במספר ורשום 83

זה נכון או שאני חולם

זה בדיוק מה שהתכוונתי - אספנות ב2013 - עוד 4 שנים.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...