Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מנוע 1.6 ליטר סטנדרטי לא מוגדש 16 שסתומים בעל הכי הרבה כוחות סוס?

I_Deliver_It
שימו לב! השרשור הזה בן 5490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זול ,B16B יד שניה עולה כמעט 5000$.

יש גם קולט סייבורג 1600 175 כ"ס והתנהגות מנוע עדיפה ביום יום על זה של הונדה.

אתה מתכוון למיצובישי קולט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה לכולם!!!

אכן התכוונתי למנוע 1.6 כמו שרשמתי בכותרת...

על איזה מנוע של סוזוקי אתם מדברים?

1.3 שמייצר 100 כ"ס? הוא הכי חזק יחסית לנפח וההספק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.3 סיריון מוציא קצת מעל 100 סוסים אם אני זוכר נכון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאו איזה קטלני, לא שמעתי אף פעם על הקולט סייבורג, כשכמו שכתבו קודמיי מתנהג יותר טוב מהמנוע של הסיוויק

לדעתי הוא ייקח אפילו את המנוע B16B שמוציא 180 כ"ס ב-8 יותר מהזה של הקולט...

קראתי על הטכנולוגיה mivec-md של מיצובישי לא בדיוק הבנתי איך זה עובד אבל מה שכן הבנתי שזה מעלה בסביבות 20 אחוז את הנצילות, פחות אנרגייה מתבזבזת, איזה קטלני, בכלל לא ידעתי.....

חבל שהם זנחו את המשך הפיתוח של ה"דבר הזה" בשנת 96 וחבל שלא היה הרבה ביקוש...

מעניין אם יש חיה כזאת בארץ

מעניין גם אם יש TYPE R דור ראשון בארץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כדי לסבר את האוזן...

אופנוע הספורט החדש של BMW, ה-S1000RR, מוציא 193 כ"ס (ב-13,000 סל"ד...) ומומנט של 11.4 קג"מ (ב-9,750 סל"ד) מנפח של 999 סמ"ק. בלי הגדשה, כמובן.

טל

S1000RR f3q-1-1024.jpg

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך לגבי המנועים האחרונים שיש ברכבי ה1.6 האחרונים. יש את הקורולה עם 124 סוסים, יש את הI30 עם 122, יש את הסיד עם 126. אלה ה1.6 הכי חזקים שיש היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כדי לסבר את האוזן...

אופנוע הספורט החדש של BMW, ה-S1000RR, מוציא 193 כ"ס (ב-13,000 סל"ד...) ומומנט של 11.4 קג"מ (ב-9,750 סל"ד) מנפח של 999 סמ"ק. בלי הגדשה, כמובן.

טל

אמת לאופנועים יש כוח מטורף ביחס לנפח אבל ניראה לי שזה רק בגלל המשקל הקליל שלהם (אם אני טועה תקנו אותי) וכמו כן הם מגיעים לסל"ד מטורף, שום רכב שאני יודע עליו לפחות לא יכול להגיע לכזה סל"ד. מעניין מה ייקרה אם ייקחו מנוע כזה וירכיבו על רכב,:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כדי לסבר את האוזן...

0 ל-100 בשניה וחצי? :-)

הקולט אכזרית משהו הייתי אומר :shock:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקולט לא נמכרה מחוץ לגבולות יפן ע"י יבואן רשמי .

הסבר על אופן פעולת הMIVEC פה .

mivec_ilst02.gif

הסבר על פעולת ה MD : הגירסה של מיציבושי לשיתוק חלק מהבוכנות במצב שיוט

ע"י סגירת השסתומים , בכך מגדילים את היעילות כלומר צריכת דלק נמוכה יותר .

ההסבר המלא פה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקולט לא נמכרה מחוץ לגבולות יפן ע"י יבואן רשמי .

הסבר על אופן פעולת הMIVEC פה .

mivec_ilst02.gif

הסבר על פעולת ה MD : הגירסה של מיציבושי לשיתוק חלק מהבוכנות במצב שיוט

ע"י סגירת השסתומים , בכך מגדילים את היעילות כלומר צריכת דלק נמוכה יותר .

ההסבר המלא פה .

תקן אותי אם אני טועה אבל דווקא האמריקאים התחילו עם שיטה זאת .

איפשהו שם בשנות ה80 , קאדילאק (חטיבת היוקרה של GM) פיתחה

שיטה שמנועי הV8 שלה בעת האצה ישתמשו בכל 8 הבוכנות ובעת

התייצבות המהירות המנוע יפעיל רק 6-4 בוכנות.

לדעתי הם אפילו הביאו נתון צריכת דלק של 15 ק"מ לליטר

בעת שיוט ב90 קמ"ש.

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחילו וסיימו תוך שנה .

"

Despite being a technological marvel, the L62 V8-6-4 had numerous problems and Cadillac found itself faced with many legal battles.

The throttle body fuel injection (TBI) system (a carb with an injector) was a major cause of the problems. The TBI would continuously deliver fuel to all cylinders irrespective of the cylinder deactivation. Fuel would build up in the intake ports of the deactivated cylinders until full engine operation was again required, at which point a fuel dump would occur in those cylinders and the engine would stumble momentarily.

There just was not enough technology or electronics available at the time to resolve the issue, so the V8-6-4 died in 1982 after just one year. ."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת לאופנועים יש כוח מטורף ביחס לנפח אבל ניראה לי שזה רק בגלל המשקל הקליל שלהם (אם אני טועה תקנו אותי) וכמו כן הם מגיעים לסל"ד מטורף, שום רכב שאני יודע עליו לפחות לא יכול להגיע לכזה סל"ד. מעניין מה ייקרה אם ייקחו מנוע כזה וירכיבו על רכב,:roll:

המנוע מוציא הספק X ללא קשר לשילדה שעליו הוא מורכב. ז"א שאין קשר בין משקל הרכב (או האופנוע) לבין הכ"ס שהמנוע מסוגל לייצר. מה שאתה מתכוון אליו זה יחס כ"ס\ק"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...