Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Carsforum מתגייס לטובת עזרה למשפחה.

simon377
שימו לב! השרשור הזה בן 4869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עמותת "אתגרים" מארגנת חוג שייט והאם יצרה איתי, בין הייתר, קשר ע"מ לבדוק אם ישנה אפשרות לארגן את ההסעות (יינון- אשדוד).

פנו אלי בה"פ כבר כמה אנשים לגבי עזרה נוספת, מעבר להסעות לביה"ח. חלקם קיבלו הודעה, חלקם יקבלו בימים הקרובים.

עד עתה קיבלתי שיחת טלפון אחת, אתם מתביישים? אני לא נושך, באמת. (גם לא כריות)

בנוסף, ייתכן ויהייה צורך בהובלה של שולחן וארון (לא ייכנס לי בפונטו :?).

אם יש מישהו שיכול, אשמח אם ייצור קשר.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נפגשתי בבוקר עם המשפחה ע"מ לקחת את שפע ואת אמה לביה"ח.

אני לא אספר על הצוות המסור שקיבל אותנו בחיוכים.

אני לא אספר כמה שפע ילדה אמיצה וגיבורה. (וכמה יש לנו ללמוד ממנה על התמודדות)

אני לא אספר על מסכת הטיפולים והבדיקות (שלא לומר, הייסורים) ששפע עברה.

אני לא אספר על הפרופ' הנחמד שהסביר לשפע מה צריך לעשות ע"מ לנצח.

אני לא אספר על הצוות הנפלא, על המתנדבות בחדר המשחקים, על החברות לטיפולים ולמחלה.

אני אספר אך ורק על דבר אחד.

על החיבוק שקיבלתי משפע.

על החיבוק הכה פשוט, הכה חם, שבלי לומר מילה אמר הכל.

על אותו חיבוק שהזכיר לי נתינה מהי, שהעביר לי כמה הילדה הזו רוצה לחיות, שגרם לי להעריך כל שנייה שחייתי עד עכשיו.

על החיבוק הפשוט שהייה שווה כל דקה של נסיעה, כל אות שהקלדתי, כל טיפת דלק שהרכב גמא, כל שנייה שחשבתי על הנושא.

על החיבוק שכל כולו הייה "תודה". תודה אמיתית וכנה.

אני מאחל את ההרגשה הזו לכל אחד ואחד מכם. באמת שאין הרבה דברים שמשתווים לזה.

סִימוֹן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהנושא פורש כנפיים.

קיבלתי שיחה מעובדת סוציאלית לגבי 2 משפחות מאלעד ומבני-ברק.

אם יש מישהו שחושב שיוכל לסייע במשהו- אנא- פנה\י אלי.

תודה, סימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב כל הכבוד לך סימון (מזל שיש טלפון,אחרת הייתי ממשיך לקרוא לך סיימון...:wink:).

אני באמת מעריך אותך כי אפילו כשדיברנו היום היית עם המשפחה ובאמת כל הכבוד לך על התמיכה והעזרה הרבה.

עידן

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

בתאריך 16.04 יש טיפול לשפע.

אם יש מישהו שרוצה ויכול לקחת אותם- נא ליצור עמי קשר.

אוספים את האם ואת הילדה בשעה 08:00 לערך ממושב יינון- משם לוקחים אותן להדסה הר הצופים לטיפול ובסביבות השעה 12:30 יצאים חזרה למושב.

ככל הנראה כשבוע לאחר מכן יהייה הטיפול של ים.

מועד מדוייק אדע רק בסוף השבוע.

תודה לכולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

לקראת חג הפסח ישנם המון אנשים שמחדשים דברים ורהיטים בבית.

אם יש מישהו שמתפנה לו ארון בגדים קטן (רוחב 1.2 מ' בערך) ומוכן לתרום אותו למשפחה- הדבר יתקבל בשמחה.

בנוסף- התאריך 16.04 עדיין לא שובץ, אם יש מישהו- שיכול- זה יתקבל בשמחה.

אני שב ומעלה את עניין המשפחות מאלעד ומבני ברק, אם יש מישהו שגר באיזור ויכול לעזור, גם לכיוון אחד, זה יהייה מצויין.

סימון. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש יקר מהפורום לקח על עצמו את ה-16.04 והוא יקח את שפע לטיפול.

בתאריך ה-23.04 יש טיפול לים, אם יש מתנדב- נא ליצור איתי קשר.

תודה לכולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר ממש כמה דקות מהמושב שלהם, כך שלקחת אותם למקומות כמו אשדוד וכו' אין לי בעיה, אבל ירושלים זה קצת רחוק לי במיוחד שאני חייל שחי מ-500 ש"ח בחודש.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בעזרתה של עמותת "אתגרים" ובעזרת עוד כמה אנשים טובים נרשמו המשפחה לחוג שיייט שמפעילה עמותת אתגרים.

אני מצטט כאן מכתב שקיבלתי במייל מטלי, אם הילדים. (כמובן בהסכמתה)

לי באופן אישי הוא העביר את החוייה בצורה מאוד חזקה,התרגשתי ונהנתי לשמוע שיש להם איים של נחת.

(רוזי הוא שמה של אישה טובה מאשדוד שמסייעת למשפחה)

לעבד ולאבד רגש על המים לקראת האביב בסימן חג החרות - חג שמח ומלא הנאה ופריחה של רגש אהבה

רוזי יקרה. כמה מדהים שכאן בוקר יום ראשון ואני יושבת לי ליד המחשב לכתוב לך מה קרה לנו על הים , והנה מגיע ממך מכתב שבו את מוכנה להצטרף אלינו לים. אז אישה יקרה . קודם לכל . אנחנו מאחלים לך חופשה אמיתית של הנאה , מאחלים לך שתהיי חופשיה כמו ציפור לעוף על כנפי האהבה שנמצאת למענך מעבר לים ותהיי מוכנה אולי פעם ראשונה להיות אהובה מעצם נוכחותך . מבלי צורך להוכיח או להסביר פשוט כי את שם פיזית ליד שורשייך הראשוניים . דברנו עלייך מספר פעמים בסוף שבוע, על האפשרות שתעזרי לנו להביא צבים הביתה במקום זיקיות .כי לגבי זקיות מיצינו את הכאב ואת הקושי בגידולן. הייתי רוצה להתחיל את הדווח לגבי יום שישי פגישת ההכרות על הים . בכך שהחלטנו להשאיר את הילדים בבית. ביום שישי לצורך היציאה לחוג השייט . הרי כשנוסעים אל הביקורת בבית חולים כל חודש אין דילמה? אז למה אי אפשר לעשות חופשמהעשיה היום יומית לצורך הנאה , ולחגוג מעצם היציאה לים ?. שוקי היה מאוד קצר רוח ביום שישי. פתאם צריך גבולות ולהיות בתפקיד ראש המשפחה , , במקום העבודה טבעי לו להיות מנהיג ולקחת אחריות גדולה , במשפחה שבנה קצת מלחיץ אותו והוא נכנס לפינה מאוד צפופה ומאבד את היכולת להנות מיום משפחתי ,בסוף שבוע . אך בסוף שרדנו את הקשיים . יצאנו מעט באיחור אל המרינה , הילדים היו חמושים במשקפיי שמש , ובעקר בדמיון . לקח לנו זמן למצא את המרינה . והיה מעט מוזר להגיע לאשדוד לחוג שייט במקום לבית מרקחת וחדר חרום . ההתמרה הזו מעט מוזרה לעשות את המעבר בין העולמות מעצם האמונה הפנימית , וההחלטה שלנו כמשפחה לקום ביום שישי מנחת לטיפולי בקר , לא לרוץ אחרי הזמן , לא להשיג את האוטובוס אחרי כל הליחות והאנילציות , פשוט לקום לבקר של טיפולים מתוך נחת מסוימת שבחרנו בה , ובכל זאת. מוזר לנו לצאת אל המים אל השיט אל הים. עשינו זאת כשיש לנו עזרה מרפי מדריך השייט ורונדה מתנדבת אתגרים. הגענו אל המרינה באיחור. כשלשוקי מעט קשה ההתמצאות והקפיצה אל עולם שלא מבקש דאגה ופחד אלא הנאה של שיט על המים . וזה חיבור מאוד ברור עם ביתו הבכורה לעולם של בריאות מצוינות וחיים שהוא ראוי להם , מזכות.ירידה לצורך עליה. חזרה בזמן להיות אבא יחיד ולבד על הסירות ועכשיו משפחה אחת שלמה כששלושה מאיתנו עם נכויות , והרבה אחריות רובצת על כתפיי שוקי והנה אנחנו יוצאים יחד לשוט , אני יודעת שהגעתי לחייו.כדי להושיט לו יד ולפתוח לב ולעזור לו לחוות הנאה ועוצמה מעצם היותו נוכח מבלי לעשות כלום לצורך הזכות לקבל חזרה. פשוט להיות שם ולנקות את התנסויות העבר ולחוות משהו חדש מוכר אך ממקום חדש שהוא אינו לבד לרגע .. כשהגענו למרינה רונדה ורפי קדמו את פנינו. הילדים יצאו מרוגשים אל השייט והלכו עם רונדה לפנינו. פתחו את השערים אל המרינה . טיילו על המזח ועקבו אחרי הדגים ששחו במים . היתה אוירה של התחדשות וחג .היתה אוירה של אביב על המים .יחד צעדנו על רחבת הבטון , כשרודה מסבירה. כללי בטיחות . ורפי הולך להביא חגורות הצלה . שפע שאלה שאלות . ים היה מוטרד מכפתור ההזנה בבטן מה יהיה על הכפתור כשלובשים חגורת הצלה?, אז הראנו לרונדה את הכפתור ואת הפורט ודברנו על מקרים שים ושפע יופיעו אל השייט עם מחט בפורט והם יוכלו לעשות מה שאפשר. וכל פעם נחפש דרך לאפשר לקיים את שאפשר בדרך המתאימה לכל יום ורגע . דברנו, כדי שהכל יהיה גלוי ולא צריך להסתיר דבר. הוחלט כי ביום שישי הזה, לים לא נצא כי צפויה סערה אז הוחלט שנתרגל כולנו, עליה לסירה "סונר" ונכיר אותה מעט . וזהו לפעם ראשונה של הכרות . אני ושוקי לבשנו חגורות הצלה וגם הילדים וצעדנו למזח העגינה של הסונר החביבה . ים ושפע ורפי עלו לסירה בעוד אני שוקי ורודה צועדים בקצב המתבקש . ים היה מודאג מאוד איך אוכל לצעוד על הקרש אל הסירה מבלי ליפול למים ולטבוע. הוא הסתיר את עיניו ועמד מוכן לעזור לי במקרה ויהיה צורך , לא עזר שהרגעתי אותו שאני מלווה ומוגנת ואנחנו יחד מתכננים את הירידה שליכדי שאוכל להיות שותפה ולקיים זאת בבטיחות.. בהתאם ליכולות שאני חשה בגופי . שפע הקרינה בטחון שהכל יהיה בסדר וישבה לצפות במהלכי המעבר. אז הירידה לסירה היתה יחסית פשוטה הצטרפתי אל הילדים והתישבתי על הדופן שלידם . שוקי רפי ורודה התישבו גם הם והתחלנו ללמוד על הסירה . ים היה מרותק לציפורים ולאביזרים והפגין בטחון רב ועניין.. למדנו על הסירה ועל כללי הזהירות . היה נעים ולא עמוס בכלל . יכולנו לחוש את ההתרגשות הפנימית . . רוזי אין ספק שהתחלנו פרק חדש בחיינו . בסיום הפגישה דברנו על ההמשך , ומכיוון שאין עדיין ילדים נוספים , עלתה האפשרות שנעשה מפגשים משפחתיים בזמן הקרוב עד שיצטרפו ילדים נוספים . לצורך כך , הציעו לשוקי להיות מתנדב במפגש השייט והעלו את הצורך במתנדב נוסף שיהיה על הסירה בזמן השייט . ויש את רונדה המקסימה שמלווה מתאם אתגרים כל שבוע . אז העברתיאליה את כוונתך ואני תקווה שעד שתחזרי הכל יהיה מתאים בדיוק לכוונתך והסכמתך . יהיה לנו לעונג רב לשוט על המים יחד ולתרגל קשר משפחתי עם רובד חדש. בסך הכל עלו רגשות רבים שאנחנו עמוסים בהם ולא היה לנו צ'נס לרוקן ולעבד אותם.בעקבות ההתכוננות לצאת לים התחלנו לגעת במה שהצבר ועוד מעט יחול עליו חוק ההתישנות . אני בטוחה שהים ינקה הרבה פחדים וקשיים שצברנו בשנים האחרונות מעבר לים ובעצם החזרה ארצה . הליווי שלנו כהורים והילדים עצמם שעברו אין סוף ניתוחים . זה עומס של זכרונות לא נעימים. של איום לחיים וחוסר אונים אין סופי מול המחלה ומול החיים .עומס שנצבר והגיע וזמנו להיות מושלך אל הים הפתוח. . אני בטוחה שהאפשרות לצאת לים תפתח לנו דלת חדשה של התנהלות .אחרי ההכרות הקצרה. ים השתעל די הרבה הנידנודים על המים הזיזו לו את הליחה . בסיום המפגש נסענו אל מגרש המשחקים הקרוב למרינה והילדים שחקו עם שוקי תופסת ותוך כדי המשחק אכלו וצחקו וים רוקן את הליחה העודפת . הים עושה תחושת רעב נפלאה אני מקווה שזה יהיה תקף בעקר לגבי הילדים ושוקי ואני תקוה שלא אהיה רעבה מדי אחרי כל שיט. שכחתי לשתף אותך בעליה מהסירה אל המזח . לקח זמן עד שמצאתי את הדרך לעלות למעלה אל הקרש , ים היה מודאג מאוד ופחד הפעם ממש שאפול למים .ושפע הביטה מחכה שאמצא את הדרך . קבלתי כל הכבוד משפע כשעמדתי על רגליי על המזח. וים עדיין עסוק בספק ובפחד רונדה לקחה את הילדים לכיוון שער היציאה כשבדרך הם מגלים להקת דגים וזוכרים לא לחצות את הקו הבטיחות האדום. רוזי נחסר את נוכחותך היום . אך אנחנו נעמוד בכך בגבורה רבה כי אנחנו יודעים שכרגע את מתמלאת בעוד כח לחזור וללוות אותנו בדרך ההבראה תודה נשיקות והמון טוב מהשוקרונים . .

אני מקווה שהמכתב העביר ולו במעט מחוויותיה של המשפחה המקסימה הזו.

דרושה עזרת החברים בהתנדבות ובסיוע בקורס.

אם יש מישהו\ שיכול ומעוניין להגיע למרינה של אשדוד בין השעות 10:00-13:00. לטובת סיוע- זה יתקבל בברכה.(ניתן ליצור קשר בה"פ.)

אני אישית מרגיש שבכל פעם אני מקבל הרבה יותר ממה שאני נותן, כדברי הקלישאה "באתי לחזק ויצאתי מחוזק".

סימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה.

אם יש מישהו שגר בסביבת אשדוד ויכול לסייע זה יתקבל בברכה.

חבר קרוב שיש לו חנות מכולת התנדב לתרום להם מוצרי מזון וכלים לליל הסדר.

חבר נוסף שיש לו נגריה התנדב לתקן ולהשלים להם חוסרים בארון בגדים שהם קיבלו בתרומה.

עדיין דרוש מתנדב להסעתו של ים לביה"ח בתאריך 23.04.

העניין עם 2 המשפחות מאלעד ובני ברק עדיין על הפרק.

מחמם את הלב לדעת שיש אנשים טובים :)

חג שמח וכשר לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיץ קפוץ.

עדיין צריך מישהו לליוי בימי שישי בקורס השיט.

(הייתי הולך בכיף, פעם אחרונה שעליתי על כלי שיט זה נגמר בוויכוח עם הרצפה. [הקאות, למתקשים. "בעעעעע"])

דרוש מתנדב עם טנדרון\ טנדר\ מסחרית להובלה של שולחן כתיבה מק.גת ליינון.

ניתן ליצור איתי קשר ב:

050-6806602

054-2489849

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם :)

ביום חמישי, 21.05 יש תור לשפע.

אם מישהו יכול לבצע את הנסיעה- נא ליצור עמי קשר.

חבר פורום (שביקש להשאר בעילום שם) ביצע את הנסיעה לפני כחודש וחזר עם הרגשה אדירה.

הילדים מתוקים ממש- פשוט משהו נדיר.

IMG_6134 (Large).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

לקראת יום ההתרמה, דרושים מתנדבים להתרמה בקניונים וכד'.

רשימת הקניונים והשיבוצים החסרים מופיעה בתחתית ההודעה.

אני מביא כאן את המייל בשלמותו כפי שקיבלתי אותו (להוציא כתובות דוא"ל):

שלום שמי טלי. אמא לשני ילדים חולי סיאף . ביום ההתרמה אני משתדלת ככל האפשר לעזור לקדם את יום ההתרמה ואת מודעות הצורך בתרומות כדי שחולי סיאף ובני משפחותיהם יוכלו לנהל חיים תקינים עם העומס. הטיפולי הנדרש לתפקוד נורמלי ביום יום . אם תוכלו לי להעביר הלאה. את הצורך שלנו למתנדבים ליום ההתרמה לעזור לנו לגייס כספים. אם נמצאים , אנשים, ארגונים, בסביבתך ,יכולים לעזור למצא מתנדבים ליום ההתרמה לפי הרשימה המצורפת .אבקש ממך להעביר הלאה אולי מישהו מחכה למייל הזה שמבקש זמן כסף ומעט אכפתיות מהאחר. אודה מאוד בשם כל משפחת הסיאף . שהיא משפחה לוחמת כדי שנוכל לנשום את אויר החיים בקלות ולרווחה אנא העבירו מייל זה לאנשים הנכונים שמוכנים תרום ולהתרים למען מי שמבקש טלי שוקרון 0509389337

שלום חבר'ה

להלן תמונת מצב -המתנדבים לדוכנים בקניונים ביום ההתרמה של CF ואקי"ם הבא עלינו לטובה ב-22/2 ביום שני:

1. קניון רננים ברעננה- יש מתנדב מ-16:00 עד 20:00. זקוקים לשותף/ים שיצטרף/פו אליו למשמרת+ אם יש שני מתנדבים או יותר לשעות הבוקר והצהריים
  2. קניון ערים כפר סבא- כרגע יש מתנדב מהבוקר 10:00 עד 18:00 – זקוקים לשותף/פים שישבו איתו.
  3. קניון גבעתיים – חסרים מתנדבים למשמרות שבין (מתנדב אחד נוסף)14:00-1700, 10:00-12:00 (2 מתנדבים)
  4. קניון אבנט פ"ת – חסרה מתנדבת 1 או כמה למשמרת מ-15:00 – 20:00 (זקוקים לצרף שותף/פים למתנדבת) אם יש מתנדבים לשעות הבוקר – נשמח –כרגע אין.
  5. קניון אביה באר שבע- יש כרגע מתנדבת מ—09:30-13:30, מעוניינים לצרף לה שותפה לעמדה. בנוסף – נשמח לעוד מתנדבים לשעות 13:30 ואילך.
  6. קניון חוצות אשקלון – יש כרגע זוג מתנדבים למשמרת בוקר 10:00-13:00. נשמח לנוספים משעת הצהריים (13:00 )ועד לסגירה.
  7. קניון גירון באשקלון – אין בשלב זה שיבוץ מתנדבים. (שעות פעילות: 09:00-20:00)
  8. קניון שבעת הכוכבים בהרצליה – אין בשלב זה מתנדבים.(שעות פעילות 09:30-21:30)

נשמח לכל עזרה/סיוע/הפצה/יידוע/גיוס מתנדבים פוטנציאלים על מנת שנוכל לקדם את הנושא.

ניתן לחזור אליי למייל זה( של שימי –מקום מושבי), או לטלפון 03-6702323

אני זמינה בטלפון הזה בימים א', ב', ד' ו-ה' בשעות 09:00-13:00

בתודה מראש על הכל

דפנה דבורצקי (ע. מזל)

איגוד CF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

• תוכן חדש...