Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשיקולכם: ראלי או VTR ?

ido
שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהשוואה בין השתיים : ראלי 97' 1.6 / VTR .

איזו עדיפה בהנחה ששתיהן חדשות ונקיות ?

אנא התייחסו בעיקר לנתונים של התנהגות ואחיזה , כוח וזמינותו (האצות ביניים) והנאה כללית מהאוטו לפי דעתכם וטעמכם האישי .

תודה ...

...*106GTI*...

!!! That's The Way I Like It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי VTR כחולה בנתניה למכירה

אם אתה מעוניין ב VTR בסופו של דבר.

מכיוון שאני לא מכיר מספיק טוב את המכוניות אז אני אשאיר את הכבוד

לאלה שכן יודעים.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של ראלי מול VTR, תקח את זאת שאתה מוצא קודם.

כמו שערן S אמר, והוא צודק, בשביל לדעת לנצל את ה-VTR ברמה שהיא תהיה "קטנה" עלייך אתה צריך להיות מחונן (טוב, הוא לא אמר את זה, אבל זה לא רחוק) :? .

אז נכון שהראלי יותר טובה, אך ההבדלים לנהג הרגיל הם קלושים.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה פרטים בפורום קניה-מכירה תחת טופיק "נצפתה למכירה"

אני ננעלתי על VTR או 106GTI - כמכוניות נוחות יותר מתאימות לי גם לחיי יום יום (פקק ראשון-ת"א ז"א) :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא שיפורים הראלי יותר חזקה ויותר קשיחה.

בתרגום לביצועים ברמת תחושות סוביקטיביות, לא הבדל דרמתי.

היות והבסיס מאד דומה, לאחר שיפורים קל מאד לצמצם את הפער.

כלומר השקעת סכום זהה על שתי המכוניות תניב תוצאה סופית דומה.

ה-VTR יותר נעימה מבחינת אבזור פנימי.

VTR נדירה בטרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדובר בשני רכבים דומים מאוד.

לוי טי אר יתרון איבזורי.

לראלי יתרון בתנוחת הישיבה ובביצועים.

סה"כ בשורה התחתונה עדיף לקחת את מה שבא קודם.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לבעלי ה-VTR , מתברר שזו אישה שמן הסתם אין לה שמץ של מושג על איזה דגם של רכב אני מדבר , כל מה שהיא יכלה לומר לי זה במילים קטועות (כאילו היא קוראת מדף):

ציטוט:(דמיינו קול של אישה מרגיזה שאתם יודעים שאין טעם בכלל לשאול אותה שאלות אופייניות לרכב ספציפי זה) "סקסו - 1600 - ידני - ספורט ."

זה מה שהיא יכלה לומר לי .

הקיצר, האוטו שנת 97' עבר 140000 ק"מ היא יד 2 אבל בעצם היא זו שנהגה כל הזמן על האוטו גם בתור יד 1 , החברה (COMPANY ולא FRIEND) שלה קנתה אותו ממנה והוא נשאר בידיה.

ביקשתי ממנה שתבדוק ברישיונות את הדגם ולא הוזכר שם בכלל צרוף המילים VTR ובטח שלא VTS , זה נשמע לי קצת תמוה ולא ברור .

בנוסף , היא רוצה על האוטו 30K כשהמחירון עפ"י דבריה הוא 38K (כמו של הVTR) והיא מורידה כ"כ הרבה מראש כי היא יודעת שזה אוטו של חברה וזה מוריד מהערך בלה,בלה,בלה..

מה דעתכם ? על איזה דגם מדובר ? לפי לוי יצחק הדגם היחיד שיש לסקסו שהוא 1.6 ידני ולא VTS זה הVTR אבל ברישיונות זה לא מופיע.

מה עושים ? שווה לקפוץ עד לנתניה בשביל להסתכל על הפס מיגון בדופן האוטו ופשוט לראות מה רשום שם ?

בכל אופן, יש גם ראלי שנשמעת אחלה כאופציה :

97' יד 3 , 86,000 ק"מ , נקיה לדברי הבעלים (נשוי+ילד) , המחיר הנדרש הוא מחירון.

האוטו של אישתו , הבעלים הקודמים היא חברה של אישתו (קלאץ :!: גיר :!: ) . האוטו ללא שום שיפורים ותוספות והאיש טוען שהוא לא קנה את האוטו כי הוא ראלי אלא רק בשביל שיהיה אוטו קטן נוסף בבית בשביל אישתו. לדעתי אין לו שמץ של מושג מה יש לו ביד וזה טוב.

לשיקולכם. ברור שהראלי שווה בדיקה אבל מה לגבי ה"VTR" ?

בנוסף , אני נוסע היום להרצליה לראות את האיביזה קופרה , נשמעת אחלה :

98' , יד 1 , 66,700 ק"מ , נקיה לדברי הבעלים (בן 48 שצריך לקבל עכשיו S 2000) , מחיר מחירון (אמנם גבוה אבל אולי יהיה שווה את זה).

WISH ME LUCK :p

...*106GTI*...

!!! That's The Way I Like It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לגבי הרישום ברשיונות אני צריך לבדוק אבל זה יכל להיות שהיצרן השתמש בקוד שונה. יכל להיות משהו כמו VSX אבל לא בטוח.

לארצנו לא הגיע שום דגם Saxo 1.6 ידני שאינו VTR או VTS.

למעשה דגם כזה נמכר בשתי מקומות בעולם בלבד. אחד הוא סקוטלנד והשני כרגע פרח מזכרוני. מדובר בגרסה ידנית למה שמכונה בארץ Saxo 1.6i אוט', אבל למרבה האירוניה גם לדגם המוזר הזה קרא היבואן הזר VTR וזאת כי VTR אמיתית לא שווקה במקומות אלו.

בקיצור אם זה לא אוטומת וזה אכן 1600 אז אין עוד אפשרויות.

אם הרכב במצב טוב אז 30K זה מחיר נהדר.

בהחלט שווה בדיקה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי ממנה שתבדוק ברישיונות את הדגם ולא הוזכר שם בכלל צרוף המילים VTR ובטח שלא VTS , זה נשמע לי קצת תמוה ולא ברור .

בד"כ שמות דגם ספציפיים לא רשומים ברשיון, שלא לדבר על סימולים

כאלו. סובארו רשומה ברשיון כ-GL או DL?

I doubt it

כדוגמא, הראלי שלי לא רשומה כראלי ברשיון... גם לא כ-106 אפילו...

אלא כקוד הדגם אצל פיז'ו.

בכל אופן, יש גם ראלי שנשמעת אחלה כאופציה :

97' יד 3 , 86,000 ק"מ , נקיה לדברי הבעלים (נשוי+ילד) , המחיר הנדרש הוא מחירון.

האוטו של אישתו , הבעלים הקודמים היא חברה של אישתו (קלאץ :!: גיר :!: ) . האוטו ללא שום שיפורים ותוספות והאיש טוען שהוא לא קנה את האוטו כי הוא ראלי אלא רק בשביל שיהיה אוטו קטן נוסף בבית בשביל אישתו. לדעתי אין לו שמץ של מושג מה יש לו ביד וזה טוב.

אל תבנה על זה שהוא לא יודע מה יש לו ביד.

כמה הוא דורש בכלל?

בנוסף , אני נוסע היום להרצליה לראות את האיביזה קופרה , נשמעת אחלה :

98' , יד 1 , 66,700 ק"מ , נקיה לדברי הבעלים (בן 48 שצריך לקבל עכשיו S 2000) , מחיר מחירון (אמנם גבוה אבל אולי יהיה שווה את זה).

WISH ME LUCK :p

לא ברמה של הסקסו וה-106, לא :?:

אין מה להשוות מבחינת תקשורת והתנהגות...

כוח יש לה אבל פינס, יוק :!::wink:

בהצלחה בכל מקרה.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון אז מדובר במודל 97

אבל אין מחירון לוי יצחק ל-97

חוצמזה ב-97 הובאו ארצה ארבע VTR מתוכם שניים כחולים אחד ירוק והרביעי לבן אם אני זוכר נכון.

הראשון שעלה על כבישי הארץ היה הכחול. למיטב ידיעתי הוא היה שייך לעובד של לובינסקי כי איש המכירות שהציע לי את ה-VTR שלי הראה לי אותה בחניית עובדים של לובינסקי והציעה לדבר עם בעל הרכב שייתן לי את המפתחות להתרשמות.

הכחולה השנייה היא שלי והיא הגיע לארץ בנפרד עם השתיים הנוספות בסוף פברואר 97.

אז תבדוק שוב שזה שלוש דלתות ותבדוק אם תאריך הטסט הוא אחרי מרץ 97.

משהו פה מוזר לי קצת עם סיפור הבעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לבעלי ה-VTR , מתברר שזו אישה שמן הסתם אין לה שמץ של מושג על איזה דגם של רכב אני מדבר , כל מה שהיא יכלה לומר לי זה במילים קטועות (כאילו היא קוראת מדף):

ציטוט:(דמיינו קול של אישה מרגיזה שאתם יודעים שאין טעם בכלל לשאול אותה שאלות אופייניות לרכב ספציפי זה) "סקסו - 1600 - ידני - ספורט ."

זה מה שהיא יכלה לומר לי .

הקיצר, האוטו שנת 97' עבר 140000 ק"מ היא יד 2 אבל בעצם היא זו שנהגה כל הזמן על האוטו גם בתור יד 1 , החברה (COMPANY ולא FRIEND) שלה קנתה אותו ממנה והוא נשאר בידיה.

בנוסף , היא רוצה על האוטו 30K כשהמחירון עפ"י דבריה הוא 38K (כמו של הVTR) והיא מורידה כ"כ הרבה מראש כי היא יודעת שזה אוטו של חברה וזה מוריד מהערך בלה,בלה,בלה..

מה דעתכם ? על איזה דגם מדובר ? לפי לוי יצחק הדגם היחיד שיש לסקסו שהוא 1.6 ידני ולא VTS זה הVTR אבל ברישיונות זה לא מופיע.

מה עושים ? שווה לקפוץ עד לנתניה בשביל להסתכל על הפס מיגון בדופן האוטו ופשוט לראות מה רשום שם :p

לא !!! היא עובדת עלייך בעיניים, סתם רכב עגלה, בטח עם שאסי, הבנות האלה נראות לך תמימות אבל בטוח היא קרעה לה את הצורה (מי אמר שיר???) . . .

אני מקווה שהצלחתי לשכנע אותך לרדת ממנה . . . עכשיו, אתה יכול בבקשה לשלוח לי את הטלפון :oops: ?????????

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

הVTR הזו חונה ליד הבית שלי - היא אכן VTR ולא VTS , בצבע כחול...נראית לא משהו... מוזנחת כנראה...

אם אתה רוצה אני אדבר עם המוכרת ואקפוץ לראות את הרכב...

תשאיר לי הודעה פרטית אם כן....

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...