Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשיקולכם: ראלי או VTR ?

ido
שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה

הVTR הזו חונה ליד הבית שלי - היא אכן VTR ולא VTS , בצבע כחול...נראית לא משהו... מוזנחת כנראה...

אם אתה רוצה אני אדבר עם המוכרת ואקפוץ לראות את הרכב...

תשאיר לי הודעה פרטית אם כן....

אחח.. מה שהייתי נותן שבמקום VTR, האותיות "יתבלבלו" ל - T.V.R...... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל RSI הלך לראות את הרכב וביקש ממני להעלות את ההודעה מכיוון שהוא לא יהיה ליד מחשב עד מחר בצהריים או משהו.

בכל מקרה!

האוטו במצב רע!

עבר כנראה תאונה בצד שמאל.

קלאצ' נלחץ.. אבל לא עולה חזרה אלא אחרי שיכנוע קל.

האוטו לא של הבחורה עצמה... היא הסתבכה עם לפתוח אותו וכו'.

בקיצור אריאל אמר שהוא היה ממליץ להתרחק.

התרשמותו המלאה מחר.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה!

אני מכיר את הבןאדם שמוכר את האוטו,לפני כמה ימים חבר שלי הלך איתו לבדיקה ולאוטו יש שסי בקצה שילדה מקדימה,שזה די רציני למי שלא יודע.

ובקשר לאשה הילדים ולא יודע מה הוא מרזיק ביד,שטויות!! שקר אחד גדול!

וגם בקשר לק"מ אני בספק וכמעט בטוח שהוא הוריד!

בקיצור לא להתקרב,מקוה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה!

אני מכיר את הבןאדם שמוכר את האוטו,לפני כמה ימים חבר שלי הלך איתו לבדיקה ולאוטו יש שסי בקצה שילדה מקדימה,שזה די רציני למי שלא יודע.

ובקשר לאשה הילדים ולא יודע מה הוא מרזיק ביד,שטויות!! שקר אחד גדול!

וגם בקשר לק"מ אני בספק וכמעט בטוח שהוא הוריד!

בקיצור לא להתקרב,מקוה שעזרתי.

שאסי בקצה שלדה זה רציני?

קצה שלדה זה פגיעה בוו גרירה או משהו בסגנון , כתוצאה מפגישה עם מדרכה או משהו כזה.

אין לזה שום השפעה על התנהגות הרכב , אלא רק על הסחירות שלו.

בקשר לשאר הדברים , מה שחום ומסריח זה כנראה חרא.....

תתרחק.

נ.ב. אני לקחתי לבדיקה פעם רכב שהתברר שהכבל ספידומטר מנותק בו!

חובה לבדוק שהק"מ משתנה כעושים סיבוב עם האוטו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

אתמול בערב קפצתי לראות את הVTR המדוברת...היא נמצאת דקה מהבית שלי אז אמרתי לעצמי "למה לא?" , ניסע נראה ניקח סיבוב נתרשם ממה כולם מתלהבים...

רשמיי - הרכב חיצונית במצב על הפנים , מוזנח , עבר תאונה מצד ימין שתוצאותיה הן מעיכה בדלת ימין , פסי קישוט שיצאו מגוף הרכב , חצאיות בשני הצדדים מעל הגלגלים האחוריים מנותקות מגוף הרכב , ומעבר לזה רואים שהרכב מוזנח...

בקשתי מבעלת הרכב לפתוח אותו...המפתחות היו בתוך מעטפה...בא ללמד אותנו שהן ממש לא בשימוש יומיומי...במשך 4 דק' היא ניסתה לפתוח בעזרת השלט ולא הצליחה - הנעילה מרכזית דפוקה : כל לחיצה הביאה לפתיחה-נעילה-פתיחה-נעילה... כשכל פעם שהיא מנסה היא לוחשת לעצמה " אני לא מבינה למה זה לא נפתח..." . בסופו של דבר היא התייאשה ופתחה בעזרת המפתח...נכנסתי לתוך הרכב ושם המצב זוועתי עוד יותר...הכל שלם אמנם אבל מוזנח בטירוף , יש דיבורית של נוקיה...למרות שלבעלת הרכב יש סטארטק....אבל זה זניח...

ביקשתי את המפתחות , הקשתי את הקוד בקודן...שמתי את הסוויץ' על ON כרגע בלי להניע ורציתי לבחון קלות את הקלאץ'... לחיצה עליו והעברה לראשון...נכנס טוב...העברתי חזרה לניוטרל...כדי להניע...חיפשתי לרגע את הקלאץ' ולא מצאתי...הוא פשוט נשאר למטה...מחכה שיבקשו יפה שיעלה.....ניסיתי ללחוץ עליו אבל גם זה לא ממש גרם לתנועה מצידו אז פשוט הנעתי...ואז הוא נזכר לקפוץ החוצה.... הרכב הניע בקושי רב ותוך השמעת רעשים לא ממש ברורים...בעלת הרכב תירצה זאת בכך ש"הרכב לא זז מכאן מיום רביעי שעבר..."...אחרי שהנעתי שילבתי שוב לראשון כדי לבדוק אולי בעיית הקלאץ' היתה מיקרית... אך לא כך הדבר...הקלאץ' פשוט נשאר תקוע למטה אחרי כל לחיצה... מאוד מוזר... הגעתי למסקנה שבשביל הבטיחות שלי ושל הרכב לא כדאי שאקח אותו לסיבוב... יצאתי ממנו ו...איחלתי לחייל בהצלחה.... :) וברצינות -

ילד ילדה , נער נערה , הידיד שלכם בפורום ממליץ לכם לא להתקרב לVTR הזו!!!! . נקודה.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על ההענות .

עכשיו אני שקט לחלוטין עם עצמי ואפילו חסכתם לי את הדלק בנסיעה עד לשם וגם את העצבים שבטח הייתי חוטף .

אני רק מקווה שהפורום לא מחייב על דמי טירחה ועמלות על כל בקשה והתיייעצות שלי , אחרת אני אתחיל לעבוד משמרות נוספות... :lol:

...*106GTI*...

!!! That's The Way I Like It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 דולר לשעת עבודה.

אם לא תשלם בזמן

הגזבר של הפורום ישבור לך את הרגליים והידיים.

(פרוטקשן)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מכיר את רובנו... אבל בשביל זה אנחנו כאן... כמו שלירן הגיע איתי לראות את הRSI שאני קניתי וכמו שרבים וטובים עוזרים לחברים שלהם כאן וכמו שאני הוצאתי אוויר ל4 גלגלים של אחד מחברי הפורום לשעבר שלא שילם לי בזמן...

כולנו אחים!!! :twisted:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן (VTR)

אתה יכול להוריד VTR אחת מהחתימה שלך....

האוטו הזה בדרך לאבדון.... :wink:

בא לא נגזים.

את הבעיות הקוסמטיות אפשר לסדר וגם את הקלאץ'

בסכום של אלפיים שקל לכל היותר (והתפרעתי פה).

העניין הוא שרכב שזכה להזנחה כזו כנראה מסתיר בעיות נוספות שלא הספקתם לגלות.

על כל פנים אם בנאדם עם מעט יוזמה ייקח את הרכב פרוייקט רוב הסיכויים שניתן בקלות לשקם אותו.

ולגבי החתימה של ערן:

ערן איך ספרתה? מעניין אותי לקבל פרטים.

אני יודע שעל כבישי הארץ עלו ארבע VTR ב-97 וכ-20 VTR+VTS ב-98

אבל אני לא יודע מספרים מדויקים על 98 וכמה מהן ירדו כבר מהכביש (ע"פ השמועות)

גם שמעתי על VTR אחת שקבלה מנוע של VTS שירדה מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...