Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית נחמדה

taos
שימו לב! השרשור הזה בן 7832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעו עייפתי מלחפש 306 וכל הזמן אומרים לי חרא של אוטו צרפתי בלה בלה חלקים יקרים ואמא שלי מצצה לי את הדם לכיוון הפיאסטה שנת 2000

עכשיו לעניינו של דבר

אני רוצה רכב עד 50 אלף שיהיה עם מנוע נחמד גיר רגיל וכמה שיותר ספורטיבי

אבל!! שיהיה קל למצא כזה רכב למכירה ולא משהו נדיר כמו 306 או 106

ושלא יהיה ממש יקר לאחזקה

(חשבתי על גולף שנת 99 V16 )

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו עייפתי מלחפש 306 וכל הזמן אומרים לי חרא של אוטו צרפתי בלה בלה חלקים יקרים ואמא שלי מצצה לי את הדם לכיוון הפיאסטה שנת 2000

עכשיו לעניינו של דבר

ושלא יהיה ממש יקר לאחזקה

פולו זו אופציה נחמדה מאוד למרות שאני חושב שפיז'ו הרבה יותר טובה (למי שמחפש יותר התנהגות ולא יותר אבזור) . . . .

אני מציע לך לעשות סיבוב על יונדאי קופה שנת 97, הרכב לא הכי ספורטיבי בעולם והמנוע לא הכי חזק אבל שלדה דיי טובה (פיתוח משותף עם פורשה), לפי דעתי מראה ממש טוב, אמינות לא כ"כ טובה (אחרי הכל קוראנית) . . . .

אני מציע לך קודם כל לנהוג על אחת כזאתי כי היא לא מתאימה לכולם . . . .

יהיה לך מאוד קשה למצוא כזו במצב טוב כי רוב הערסים קונים אותה בגלל הלוק שלה, רוב היונדאי קופה מהשנים האלה נמצאות לפחות אצל בעליהן השלישי ואפילו הרביעי.

אני גם הייתי בודק איזה BMW מתחילת שנות ה-90 אתה יכול להוציא בתקציב הזה, אבל תקח בחשבון שהביטוח יקר יותר . . .

אמרת גם שיש מצב להעלות את התקציב, אז בתקציב של עד 80K ש"ח יש לך אופציות שממש שווה לעשות בשבילהן את המאמץ:

- מאזדה MX5 (מיאטה) שנת 95, נראת ממש טוב, שלדה ממש טובה, ומי בכלל יכול לסרב לרודסטר ?!

- פיאט קופה (טורבו), הפיאט קופה מאוד מאובזרת (ריפודי עור, עיצוב פנים מדהים), מאוד מהנה לנהיגה . . .

אבל שוב, אם 80K זה יותר מדיי בשבילך אז לך על פולו 16V או איזה פיז'ו טובה . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לעניינו של דבר

ושלא יהיה ממש יקר לאחזקה

ההחלטה היא שלך בלבד !

לך לראות את הרכב, בקש לעשות סיבוב עם המוכר...תראה אם זה מתאים לך !

אם כן - אז שיהיה במזל טוב :-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איציק אבל בנתיים התקציב עומד על 50 ולא 80

ואם הסכמתי לקנות פיאסטה אז תבין לאיזה יאוש הגעתי אבל עדיין יש אוטו ויש אוטו ופיאסטה לא נכללת כאוטו לצעירים (אני מסתכל על הרכב עצמו ולא על העלויות שלו אחריי זה בניגוד לאחרים)

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקנות הונדה האצ'בק, אומנם המנוע הוא 1400 אבל היא סוחבת אחלה וזה בן זונה של אוטו

אני מצדד בדברי ידידי המלומד :

אכן ה"אמא" המיתולוגית של ההאצ'בק , 92-95 הייתה זונה. בדוק!

:smilecol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איציק אבל בנתיים התקציב עומד על 50 ולא 80

ואם הסכמתי לקנות פיאסטה אז תבין לאיזה יאוש הגעתי אבל עדיין יש אוטו ויש אוטו ופיאסטה לא נכללת כאוטו לצעירים (אני מסתכל על הרכב עצמו ולא על העלויות שלו אחריי זה בניגוד לאחרים)

אימך רוצה את הקניה היותר בטוחה ושמרנית - ואני מבין אותה

אתה רוצה את הקניה הספורטיבית (ובלי לפגוע, אני מעריך שאין לך _עדיין_ את הידע להשתלט על מכונית ספורטיבית) כי זה בד"כ הקונצנזוס בחבר'ה.

אתה ואמא שלך תצטרכו להתפשר ולהתגמש, סביר להניח שאתה לכיוון שלה (אם היא משלמת...).

אתה כנראה תצטרך לוותר על מכונית "ספורטיבית" ולקחת פיאסטה, שהיא גם מהנה לנהיגה אך לא ממש ספורטיבית - ואימך תהיה רגועה.

כך אתה תוכל להרוויח אוטו עם התנהגות בטוחה וללמוד עליו - ואימך תהיה שקטה בקניה שלה.

לכשיגיע הזמן ותממן רכב בעצמך, תעשה מה שבא לך :D

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדע שאומנם הפיאסטה זה לא רכב ספורטיבי אבל לדגם 1.2 יש 16 שסתומים פרי פיתוח של ימאהה (אם אני לא טועה ) והיא נוסעת בכלל לא רע.....

ולא תהיה בעיה למצוא אחת שמורה עם קילומטרז נמוך מזקנה שעשתה איתה רייסים למכולת ב2500 סל"ד......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אייל יהיה מוכן למכור את הפולו שלו.... :lol:

אני שוקל לפתוח מכרז :)

בינתיים 5 מעל זה הכי גבוה.

יש עוד קופצים?

:lol:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה התקשרתי לאיזה מודעה של 106 ראלי 97 הבחור כבר יד 3!!! ללא שיפורים צבע לבן נקי מתאונות ועמה עם 80 אלף ק"מ

היד הזאת מונעת ממני ללכת אליו בכלל סעמק

שנת 97 לעזזל איך כבר 3 ידיים

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה התקשרתי לאיזה מודעה של 106 ראלי 97 הבחור כבר יד 3!!! ללא שיפורים צבע לבן נקי מתאונות ועמה עם 80 אלף ק"מ

אני לא רואה בעיה פה, יהיה לך מאוד קשה למצוא רכבים כאלה שעברו מעט ידיים

בדרך כלל מי שמחזיק אותה די הרבה זמן ויודע איך להשתמש בה, יהיה היד האחרונה

בכל אופן השאלה זה לא מספר הידיים, היא איך התייחסו לאוטו, בעיקר הבעלים האחרון, אם הוא השקיע בו אין סיבה שאתה צריך להירתע כל כך, אגב 80000 ק"מ זה כלום

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני בכלל?

יד שלישית לשנת 97' זה החלפת יד כל שנתיים, מצב טוב למדי למכונית ספורט.

מה חשוב כמה ידיים, אם האוטו במצב מעולה (נגיד)?

אם תמשיך עם השטויות האלה, לא תמצא אוטו בח-י-י-ם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...