Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט- החזרה לחיים וגדישת 205 GTI

yoeliko
שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שזכית לקבל שרשור דביק .

איך אגמול ליאשה ? אולי אדביק שרשור שלו בפורום המכירה ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חלום של כול מי שאוהב את הרכב שלו ורוצה להוציא ממנו יותר!

כמה עולה פרוייקט כזה אם לא אכפת לך שאני שואל?

הייתי מת להשתיל מנוע 1.8T בפולו שלי אבל זה רק חלום... יותר מדי $$$$$

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום של כול מי שאוהב את הרכב שלו ורוצה להוציא ממנו יותר!

כמה עולה פרוייקט כזה אם לא אכפת לך שאני שואל?

הייתי מת להשתיל מנוע 1.8T בפולו שלי אבל זה רק חלום... יותר מדי $$$$$

קשה לנסוע טוב ואמין בפחות מ20K.... ופה אני מדבר רק על המנוע... איפה בלמים, בולמים, הנמכה, הקשחה, צמיגים

תמיד יהיה משתלם יותר כלכלית לקנות רכב "מוכן"... או מקורי מהחברה או אחד שנבנה..

אבל לאהבה אין מחיר....

עוד כמה תמונות מהפרוייקט...

orig_EEF42CD9B56D457FA772A76663616F67.JPG

orig_2440882CCC5947D2AA3BD0F238BBD53D.JPG

orig_1BF6C2C8D47C4505BDCE1D3940DC825A.JPG

וזה בימים היותר יפים שלה... לפני פרוייקט המנוע.

orig_7451DBA7102C47F08BCD03BAFCF8DC1F.JPG

אם לא נלמד איך נדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה כזה פרוייקט כולל סכום הרכב עצמו פג'ו gti והאם אנחנו באמת מדברים על רכב שבבעלותו שיפורים כמו השיפורים של הפרוייקט הזה, יכול להגיע לתוצאות כמו מכוניות ספורט חדשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה כזה פרוייקט כולל סכום הרכב עצמו פג'ו gti והאם אנחנו באמת מדברים על רכב שבבעלותו שיפורים כמו השיפורים של הפרוייקט הזה, יכול להגיע לתוצאות כמו מכוניות ספורט חדשות ?

רק פרויקט המנוע אני מאמין שאני אסיים בכ15+ וזה בשביל לגדוש מקורי 0.5

עוד איזה שישיה ומגיעים לבאר באמינות.. טורבו סובארו GT, בניית מתאם, בניית דאוון פייפ חדש, מזרקים, קלאצ' קארמי, צ'יפ

ובקשר לתוצאות בהשוואה למכוניות ספורט חדישות... 200+ BHP על רכב ששוקל 815 ק"ג, זה בקו ישר

והרכב "החדש" היחיד שיכול להתעלות על התנהגות הכביש של ה205 היא אחותה הקטנה ה106...

כיום עם כל התקנות החדשות לבטיחות וזיהום האויר(מבורך אני לא אומר שלא..) קשה להגיע לרמת ההנאה של מכוניות הספורט של העבר...

אם לא נלמד איך נדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שאני יכול לראות מצב טוב מאוד שלמשל sti שנת 90 + תעשה תחרות קטנה, ומאחורה תנשוף לה בעורף פג'ו משנת 88 ? הרכב הזה מסוגל להגיע לכאלה הישגים ( כאילו זה נראה רכב שעם מנוע גדול מידי, הוא פשוט יתחיל להתרומם באוויר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שאני יכול לראות מצב טוב מאוד שלמשל sti שנת 90 + תעשה תחרות קטנה, ומאחורה תנשוף לה בעורף פג'ו משנת 88 ? הרכב הזה מסוגל להגיע לכאלה הישגים ( כאילו זה נראה רכב שעם מנוע גדול מידי, הוא פשוט יתחיל להתרומם באוויר)

אני יכול לתת דוגמה טובה ל106 GTI 1600גודשת...שנסע קדימה 1/2 מכוניות מSTI.. וכבדה ממני ביותר מ100 ק"ג..

אבל לא נשכח שהיא 16V וגדשה 0.7...

אם לא נלמד איך נדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק . כאן לא פורום לחיצות .

ה 205 יכולה לביצועים יפים , היא בטוח שלא תשקול 810 קילו , אפילו לא קרוב לזה . בטח לא עם המשקולת הזאת מפנים ועוד עם צנרת , אינטרקולר ועוד...

אני משער סביב ה 950-1000 קילו . אלא אם תחליט לגלח לה את הצורה . עדיין 180-200 כ"ס על משקל כזה יגרמו לה לנסוע לא רע בכלל .

אני אשמח לראות כאן דברים יותר מכאניים ופחות השערות על לחיצות עם מכוניות אחרות המשמשות לאינדיקציות כאלה או אחרות .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה !!

אחלה של פרוייקט

אותי אישית מאוד מעניין איך ה205 תיסע עם rgx בפיתולים ואם ההתנהגות כביש תפגע, באיחוד אחרי שהרבה אנשים אמרו שהמנוע הזה לא מתאים ל205 מבחינת המשקל והאופי של הטורבו.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת משקל , עם קפיצים ובולמים קשיחים או קוילאוברים המנוע ירגיש בסדר גמור . אמנם לא כמו מנוע אלומיניום , אבל עדיין בסדר גמור .

לגבי הטורבו , הוא מעולה למנוע ולא נכנס גבוה בכלל די נמוך אפילו...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב גם אצלי,לא גודשת אבל משתפר במנוע MI16 עם קצת חריפים.

שנתחיל את הפרויקט(בקרוב מאוד אני מקווה) נעלה גם תמונות ועידכונים וכל מה שצריך...

ותודה לכולם בכל דבר.

בצער רב נמכרה לה ה205GTI שלי כולל המנוע MI16.

הרכב הבא יהיה הנעה אחורית/4X4. ממממ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ארחיב יותר מדי, אבל בוא נגיד שלפני כמה שנים הייתה (עדיין נוסעת למיטב ידעתי.. אבל לא כמו פעם :twisted:) פיג'ו 205 GTI כמו זו (רק בצבע לבן .. ואיזה שנתיים קדימה) שנסעה עם מנוע MI16 TURBO (לא T16 למיטב זכרוני) ובעטה חזק חזק ב אופנוע R750 לכל אורך כביש 6 (הסגור דאז). אזי אימפרזה טורבו זה אומדן קטן מאוד למה שאפשר להוציא עם $$$ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...